Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość gość
szukam kamerzysty, fotografa i dobrego zespołu na wesele podpowiedzcie czy macie jakieś dobre kontakty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś zna zespół DEJAVU Band z Inowrocławia? Grają również na terenie Siedlec i potrzebuje informacji na ich temat. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zespół VOLTER - DRODZY ALE SOLIDNI kamerzysta i fotograf VIDEOMIX Z żELEŹNIK - tanio i solidnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisassssssssssss
http://www.dekoracjeglamour.pl/ polecam serdecznie tą dekoratorkę z Siedlec. stroila mi salę w Przygodach jeszcze przed remontem rok temu. byliśmy zachwyceni końcowym efektem. na stronce są zdjęcia z różnych sal:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś miał do czynienia ze studiem fotograficznym z Łosic ("Colorama)? Bo cenowo bardzo dobrze wychodzi, nie wiem jak jakość usług i właściciele. Wiecie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ma ktoś numer do sali w Przygodach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś korzystał z usług: Krainy Wspomnień z Siedlec lub słyszał jakieś opinie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
salą w Przygodach zajmuję się sołtys pani Iza nr tel 507758591 .Sala po remoncie wygląda rewelacyjnie a przede wszystkim jest klimatyzacja,chłodnia no i cen jest bardzo przystępna polecam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cena przystępna ?? dziwne bo oni chyba to robią z funduszy unijnych i nie mogą pobierać opłat przez pare lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty głupia jesteś. Byłam teraz w tą sobotę na weselu w koronie u Sylwii i Rafała i powiem ci, że było mega. Sala z***bista!!! A jedzenia tyle , że na 3 samochody zabierali po poprawinach. Moja mama powiedziała, że "wesele lepsze niż w imperium" bo tam było mojego brata wesele w tym roku.W kwietniu. No ...ale decyzja należy do ciebie. Ja polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti28
A jak to jest w końcu z Wersalem na forum znalazłam informacje że za talerzyk 190zł. Na stronie internetowej 160 zł w 2014!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świezyMaz
Nie polecam Novotki, Miałem tu wesele. obietnice przed imprezą zasadniczo mijają się z rzeczywistościa na weselu. Poza tym żarcie i obsługa mierne, a przy tym śmierdziało co nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani młoda
Polecam restaurację WERSAL na wesele. Organizowaliśmy tam swoją uroczystość, mimo wcześniejszych obaw i plotek jakie krążyły na temat tej sali jesteśmy bardzo miło zaskoczeni. Szefostwo i obsługa zadbała o każdy szczegół, wszystkie nasze prośby i uwagi były brane pod uwagę i od razu spełniane. Widać że podchodzą do każdego klienta indywidualnie. Jedzonko bardzo dobre i ładnie podane a tort czekoladowy wspaniały :) Z ręką na sercu mogę polecić tą restaurację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooo
A my z kolei mieliśmy wesele w Podkowie. Polecam, naprawdę. Wesele jak wesele :) ale organizacji nic nie można było zarzucić. Ustalenia szybko i konkretnie, Właściciel bez mrugnięcia okiem wysłuchał kilku naszych fanaberii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam Wersal, byłam tam na 2 weselach przyjaciółek i za rok postanowiliśmy również zorganizować swoje:) Sala bardzo ładna, pyszne jedzonko, dużo zieloni wokół, obsługa bardzo miła no i hotel dla przyjezdnych gości na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławek 1966
Serdeczne podziękowania dla właścicieli sali RANCZO za przygotowanie imprezy zakładowej, pyszne jedzenie, miła i fachową obsługę oraz przystępna cenę. Polecamy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy mi na opiniach o sali weselnej w Wiśniewie "Gromex". Wesele robi się tam na własną rękę. Jak tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja serdecznie polecam salę OLIMPIA..mieliśmy tam swoje weselicho dwa tygodnie temu i zarówno my jak i wszyscy goście byliśmy zachwyceni..Pan Darek-właściciel bardzo rzeczowy i pomocny w każdym aspekcie, sala przepiękna a jedzenie bardzo dobre...Gorąco polecamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z was miał wesele w sali w przygodach? Mógłby podesłać mi na e-maila kilka zdjęć tej sali? Bo planuje tam wesele i chciałbym zobaczyć jaka ta sala jest i możecie mi pwoiedzieć na ile mniej więcej osób ona jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnośnie wesela w Wersalu - to ja miałam chyba pecha- miałam zimne dania i kelnerki jakieś takie "nadąsane" - nie wspominam miło tam imprezy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika7777
Witam..ja polecam Restauracje w Bielanach Axan jeśli chodzi o mniejsze przyjęcia lub tego typu imprezy.Ja akurat robiłoam małe weselne przyjęcie i jestem bardzo zadowolona.Co do ceny najlepiej zadzwonić i się ugadac.Ogólnie wystrój fajny i klimat też a i jedzenie smaczne co najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Witam, Widziałam, że ktoś pytał o Salę Weselną w Łosicach. Z czystym sumieniem mogę ją polecić. Według mnie, wystrój jest piękny, u nas goście byli nim zachwyceni, a nie badziewiasty, tak jak ktoś napisał. Moim zdaniem trzeba to zobaczyć na żywo, a nie na podstawie kilku zdjęć aż tak krytykować. Maskara Jest to sala bardzo elegancka, u nas goście nie mogli się na nią napatrzeć i mówili cały czas jak ta sala jest piękna. Do tego jest pyszne jedzenie, klimatyzacja, stół wiejski, ciastowy, rybny, fontanna czekoladowa i drink bar. Do tego jest dużo łazienek, nie trzeba stać w kolejkach. Przed salą też jest pięknie, jest kostka, piękna fontanna, ławeczki, a dla dzieci trampolina. Na mnie ta sala zrobiła wrażenie i nie trzeba jej krytykować tylko na podstawie samych zdjęć. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcik1
jakich Dj-ów polecicie, jakieś opinie o dj Blaym, NoSilence, Art Dj czy może ktoś miał oprawę muzyczną weselu z ich udziałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka3333
Słyszeliście coś o sali w Wiśniewie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena89uuuu
Miałam wesele w Wiśniewie właśnie. W skrócie jestem bardzo zadowolona. Minusem jest cena wysoka. Sala jest duża na 300 osób aż . Jak bym miała wybierać jeszcze raz to na pewno ta sala. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena89uuuu
oczywiście wybierać drugi raz nie zamierzam;:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka3333
a brałaś jakąś dekoratorkę na tą sale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×