Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Ja mam kolejne pytanie i problem :) Czy ktoś korzystał z usług dekoracyjnych firmy Texnet Aneta Pajdowska albo Decor Łuków? Byliście zadowoleni? Ile wyniosły cenowo dekoracje sali? Czy ma ktoś może zdjęcia z dekoracjami zrobionymi przez Panią Pajdowską? Jeśli tak to proszę o przesłanie na meila: malgorzatamamcarz@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Ktoś potrzebuje dobrej kucharki? Polecam p. Hanie Jarocką ze Skórca bardzo dobrze gotuje w sali Evita w Skórcu. Polecam robiła moje wesele i było super!!!! Dla zainteresowanych numer kucharki 515-311-302

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kucharki lub kucharza ( najlepiej z pomocą) do sali weselnej w Siedlcach na dłuższą współpracę. Tel. 602-157-651

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła ja
mam pytanie czy ktoś robił albo był na weselu w zajeździe TIP TOP w iganiach?? mówicie, że jedzenie niekoniecznie a co z nim jest nie tak? surowe? czy niedoprawione? prosze o opinie z góry serdeczne dzięki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła ja
czy nikt tutaj nie zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaaA123
na weselu w zajeździe Tip Top byłam chyba 2 lata temu. Jakoś nie utkwiło mi w pamięci niedobre jedzenie... :) ale to było dawno więc może coś się od tamtej pory zmieniło... A czy ktoś robił wesele w sali "Styl" w Plewkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła ja
MartaaA123 dzięki wielkie za opinnie czyli źle nie było. jedzenie jak jedzenie poprawne? kurcze ja to powiem szczerze , na żadnym weselu sie wszystkim nie dogodzi znajdzie sie ktoś komu cos nie bedzie odpowiadać a z jedzeniem jest tak , że po prostu w takich miejscach i na takich imprezach dania robią jakby to ująć hmmm ,, mdłe"? po prostu nie dokońca doprawione tak jak jesteśmy przyzwyczajeni na codzień bo jedeni lubią sobie dopieprzyć a jeszcze inny dosolić potrawy:)) kwestia podniebienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła ja
niestety nic na temat plewek nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaaA123
dokładnie, każdemu się nie dogodzi. ja to już chyba przestałam się przejmować tym gadaniem, że a to jednemu jedzenie nie pasuje, innemu sala się nie podoba i po co tyle roboty, jak można wynająć restaurację zapłacic od talerzyka i niczym się nie przejmować... NIGDY nie będzie 100% zadowolonych gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Pytal sie ktos o polecenie zespolu sposrod edens west test i maxim,Ja doradzam Maxim grali w mojej rodzinie na 4 weselach kazdy byl zachwycony nimi graja swietnie do tego super prowadza cale wesele.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Czy ktos wie cos na temat Nowej sali w losicach?na ul Blonie.prosze o informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, pytał ktoś o salę w Plewkach, ja byłam tam na paru weselach, ogólnie sala i jedzenie są tam ok, szczególnie jeśli chodzi o stosunek do ceny to całkiem w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, proszę o pomoc, szukam do wynajęcia samej sali na 140 osob, okolice Siedlce max 15km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie przyszłe panny młode! Szukam pana który by tylko zagrał przed domem przy wyjściu. Jak znacie kogoś godnego polecenia to proszę o jak najszybciej o numer telefonu do kogoś takiego!!! Pilne !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 4 października :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyślij nr tel. na jolakonca@interia.pl to ci wyślę namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowers31
Z przyczyn rodzinnych 28.06.2014r odstąpię salę weselną w Łukowie. Jest to sala na max 220 osób, bardzo gustownie urządzona, klimatyzowana. Właściciel jest bardzo kompetentny i miły człowiek, chętny do negocjacji. Bogata oferta menu, atrakcyjne ceny. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na więcej pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypominam się do jolakonca@interia.pl ,że napisałam na tego maila i czekam na numery:) z góry dzięki za informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatarenatareniaaaaa
Do martka87 czy mogłybyśmy pogadać na priv? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.28 czerwca br biorę ślub.Jako że mieszkam za granicą wszystko muszę załatwiać przez internet,bo niestety mama jest chora i nie może mi za wszystkim biegać.Jedyne co mi się udało załatwić osobiście to termin u księdz(ślub odbędzie się w parafii pw.Bożego Ciała w Siedlcach) no i salę w Zajeździe Europa.Zespół już mam ze stron mojego mężą (po ślubie w USC) czyli z podkarpacia :) Wpadłam przypadkowo na tą stronkę więc przy okazji chciałabym się poradzić was wysłuchać opinii.Co myślicie o Zajeździe Europa?Czytałam dużo pozytywnych opinii odnośnie tej sali i przyjęć tam organizowanych,a ponoć obecnie jest w trakcie remontu. Jak to jest ze ślubami w kościele w mieście,bo wiadomo na wsi odbywa się jeden ślub a w mieście w jednym kościele może być ich kilka.Jak jest w takim wypadku ze strojeniem kościoła?Jaką kosmetyczkę byście poleciły i fryzjerkę?Zależy mi na takiej fryzjerce,która z kiepskich włosów potrafi coś stworzyć i doradzić.Z góry dziękuje za opinie i podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o P. Jarocką to nie polecam. Chyba, że ktoś swoim kosztem lubi karmić jej familię:) jest masa lepszych kucharek, mniej chwalących się swoimi umiejętnościami a zdolniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami123456789
Zespół Seaquest na rok 2014 podpisywał umowe też na 4,5 tys., jak dalej to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli miałabym polecać salew na wesele w Siedlcach to tylko i wyłacznie Zajazd Europa ;) Bardzo ładne miejsce, miła obsługa, dobre jedzenie! Znalazłam ciekawą prezentację jakbby ktoś chciał się zapoznać ---> http://www.gdziewesele.pl/Hotele/Zajazd-Europa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaaA123
ja też biorę ślub w parafii Bożego Ciała i z tego co się dowiedziałam to ks. proboszcz kościoła na własną rękę udekorować nie pozwala bo i tak ładne kwiaty są przy ołtarzu... co do ceny to 1500 zł. O Zajeździe Europa niestety nic nie wiem bo nigdy na imprezie tam nie byłam. jeżeli chodzi o kosmetyczke i fryzjera to polecam salon Exclusive uroda na Floriańskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuje za podpowiedź.A która kwiaciarnie byście poleciły?Zależy mi na tym by było z profesjonalnym podejściem i w przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony mogę polecić salon fryzjerski Zaczarowane Nożyczki na Nowym Świecie, jeśli chodzi o makijaż to nie miałam okazji się tam malować, za to polecam Monikę Gałachowską, możesz ją znaleźć na FB. Zajrzyj sobie na Polecam/nie polecam Siedlce na FB - masa przydatnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka cena Slubu jest w parafii na daszynskiego?? Bl. Meczenninkow?? moze ktos wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×