Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość gość
A jaka jest cen za slub w parafii na daszynskiego?? Bl Meczennikow?? czy ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra jakie ceny sobie krzyczą.Ponoć miał być zniesiony cennik i za ślub miało się nie płacić,a tu proszę jaka niespodzianka.Organiście to i owszem zapłaciłabym,ale księdzu się nie należy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z przyczyn losowych odstąpię termin wesela w Dworze Mościbrodach http://www.dwor.moscibrody.pl/ data 14.06.2014. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany proszę o kontakt telefoniczny 500 223 036

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość  12
Co do tego ze na wsi jest jeden ślub to się nie zgodzę, jest tak jak wszędzie w sezonie kilka ślubów jednego dnia i przeważnie jest tak ze pary które biorą ślub tego samego dnia dogadują sie i składają na przystrojenie kościoła, bo wiadomo ze dekoratorką nie da rady ogarnąć dekoracji w 5 minut przed rozpoczęciem ceremonii ślubnej wiec lepiej dogadać sie z innymi i zrobic jedna dekoracje która zostaje w kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźcie ślub w parafii św. Maksymiliana. Tam zawsze jest co łaska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiuś
szukam opini na temat salonu Exclusive uroda na Floriańskiej....chodzi mi o fryzure i makijaż dla panny młodej.... znacie jakieś inne salony warte polecenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 123
Szukam opini na temat sali Olimpia w Siedlcach, może ktoś był i wie ile osób tam wejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planujesz ślub i potrzebujesz pomocy w doborze kolorów i kwiatów? My z przyjemnością doradzimy Tobie we wszystkim. Jeśli zgłosisz się do nas do końca kwietnia otrzymasz 20% zniżki na nasze usługi. Napisz do nas, chabrowykapelusz@gmail.com lub zadzwoń 509 478 776 Czekamy na Ciebie:-) szukaj nas na fb - chabrowy kapelusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, Z przyczyn losowych jesteśmy zmuszeni odstąpić termin 21.06.2014 r. wynajmu Sali Weselnej "STYL" - Tchórzew Plewki koło Siedlec. Sala przeznaczona dla co najmniej 250-ciu gości, ładne wykończenie w środku, dużo miejsca z możliwością siedzenie na ławeczka przed budynkiem. Obok sali duży parking. http://domweselnystyl.pl/galeria.html Chętnych prosimy o kontakt. Szczegóły na maila: agami87@o2.pl , tel. kontaktowy 793-310-907

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1234
Hej może ma ktoś jakieś informacje na temat salonu fryzjerskiego KO-KU w siedlcach, jak czeszą na ślub czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek_Siedlce
Sprzedam 90 butelek 0,5l wódki Nemiroff Original, które zostały po nam po weselu - zapakowana w oryginalne kartony. Wódka jest świetna w smaku, nie boli po niej głowa. Cena za butelkę wychodzi 23zł, za całość 2070zł. W okolicy Siedlec (mazowieckie) transport gratis, jeśli dalej - może się dogadamy ;) te. 500 225 596

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecę coś innego, ale jak najbardziej dla par, młodych małżeństw i tych z długoletnim stażem. 14 maja w MOK-u odbędzie się w ramach ogólnopolskiej akcji społecznej "Przez śmiech do udanego związku" humorystyczny występ Grzegorza Kordka - eksperta od spraw sercowych i relacji partnerskich, jedyny w Polsce facet, który kształcił się u Graya - pewnie znacie jego słynną książkę "Mężczyźni są z marsa a kobiety z wenus". Wydarzenie organizowane są przez Fundację więc ceny biletów mocno spadają:) "Zaklinacz Kobiet" odbędzie się o godzinie 18:00 a bilety do nabycia są na www.biletynakabarety.pl Będzie świetna zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naleśnik z Cukrem
Hej :) Ja mam pytanie odnośnie sali w Białkach - czy ktoś z Was robił tam ostatnio wesele? Ma może jakieś zdjęcia? Sami ją dekorowaliście, czy korzystaliście z pomocy dekoratorki? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1986
A jakie są teraz ceny za osobę? Podzielcie się proszę info w jakim miesiącu bierzecie ślub, w której sali robicie wesele i jaką kwotę płacicie za jednego gościa. Pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z czystym sumieniem mogę polecić salę Olimpię, byłam tam na weselu na około 200 osób i nie było ciasno. Jedzenie było bardzo smaczne i elegancko podane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do salonu Exclusive na Floriańskiej - sama jeszcze nie byłam ich klientką ale od koleżanek słyszałam bardzo pozytywne opinie. Niedługo mam wesele i wybieram się właśnie tam (o ile będzie wolny termin) i sama na sobie sprawdzę opinie koleżanek. Zastanawiam się nad skorzystaniem z ich usług na własny ślub i postanowiłam sama się przekonać i polecam to samo zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś korzystał z usług kucharki Pani Małgorzaty Kukawskiej z Kukawek? Co możecie powiedzieć na jej temat? Byliście zadowoleni z usługi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.facebook.com/ozdabianie.swiatlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz samej sali do wynajęcia to Dom Weselny Styl w Plewkach 17km od Siedlec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam:) czy ktoś może polecić dekoratorkę, która ładnie przystroi salę weselną,i która zarazem nie weźmie kolosalnych pieniędzy:) No i oczywiście zrobi to z czystych ładnych materiałów i wedle naszego życzenia:) proszę o informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brody k/Płońska, ul.Wspólna 5 tel. 503 305 388 e-mail: amelia-biuro@wp.pl www.amelia-dekoracjeslubne.pl Amelia Usługi Dekoratorskie - oryginalne i niepowtarzalne dekoracje ślubne, dekoracje weselne... www.amelia-dekoracjeslubne.pl. ZAPRASZAM MOŻEMY PANI POMÓC W ZNALEZIENIU SALI I KOMPLEKSOWYM ZAJĘCIU SIĘ TYM SZCZEGÓLNYM DNIEM PO WSZELKIE PYTANIA ZAPRASZAM POD NUMER PODANY PO WYŻEJ .POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak jest w temacie dyskusji szukam dekoratorki z Siedlec lub bliskich okolic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam p.Anię z Siedlec. Nie znam nazwy jej firmy. coś chyba Glamour czy jakoś tak. Ale mam do niej nr.telefonu 693389945. Zawsze ma wyprane czyste materiały i przepiękne dodatki do dekoracji stołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, czy ktoś może orientuje się jak przedstawiają się ceny wynajmu sal na rok 2015. Interesuje mnie przede wszystkim sala Centrum w zbuczynie i zajazd Europa. z góry dziękuję za wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie wiemy, ale właściciele sal prawdopodobnie tak !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama tego nie sprawdziłam ale obiło mi się o uszy że Centrum liczy sobie około 8 tys. Najlepiej samemu dopytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy ktoś mógłby podzielić się swoją opinią na temat Sal weselnych w Przygodach i Ziomakach??? Z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , ja również jestem zainteresowana tymi salami . Może ktoś wie ile kosztuje wynajęcie i ewentualnie od talerzyka w Przygodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma namiary do firm zajmujących się dekoracją światłem w Sdl i okolicach? I wiecie może jaka jest cena takiej dekoracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×