Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość gość
Szukam opinii o Zajeździe Europa. Czy ktoś robił tam lub był ostatnio na weselu? Co sądzicie o tej sali, jedzeniu, obsłudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę z czystym sumieniem polecić Europe- byłam tam na dwóch imprezach rodzinnych - komunia w tamtym roku oraz na weselu w sierpniu tego roku . Jedzonko bardzo smaczne i dużo tego na stołach ,sympatyczna i sprytna obsługa , ale najfajniejszy jest jednak teren dookoła - zwłaszcza park z parasolami na tyłach obiektu. Podobno robią w tym roku generalny remont restauracji - więc będzie nowy wystrój -chociaż obecny podobał mi się bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajazd Europa super reklama odnośnie waszego remontu,,., widać właściciel czuwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że pojawiają się pytania odnośnie Cardinal Palace czy ktoś tam był? Choćby jako gość ? Jakieś opinie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam do odstąpienia termin 30.05.2015 w sali ”Novotka” i w tym samym terminie zespół ”West”. Zainteresowanych proszę o kontakt na mejla angelikamlynarz@wp.pl lub telefoniczny 503-954-291

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się interesuje opiniami o Cardinal palace, może ktoś cokolwiek wie, jak jedzenie, obsługa, sala i najważniejsze cena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. szukam sali w okolicach siedlec na ok. 250 osob. z przyczyn czysto finansowych nie chcemy robic wesela od talerzyka tylko takie tradycyjne ze swoja kucharka itd. macie jakies pomysly? z gory dziekuje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMartita
co do sali w okolicy Siedlec na 250 osób to Dom Weselny STYL Tchórzew Plewki. Robiłam tam swoje wesele i jestem bardzo zadowolona. Jedyny minus to taki, że jest tylko jedna łazienka z 2 kabinami a przydało by się więcej. Poza tym wszystko było ok. Czytając niektóre komentarze o tej sali byłam trochę przerażona ale ostatecznie wszystko było super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania684
poszukuje sprawdzonej dekoratorki sali weselnej mozecie cos doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza dekoratorka to Ania Tyda - firma Glamour Dekoracje ślubne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam salę duet w suchożebrach ,moja siostra robi tam wesele w przyszłym roku za naprawdę rozsądną cenę i co ważne poprawiny ma w cenie wesela .namiary znalazła na facebooku .co prawda sala nowa ale obsługa z doświadczeniem co jest ważne byliśmy na kilku weselach przygotowanych przez tą ekipę i było naprawdę smacznie i fajnie ..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dekoracje światłem
Witam ! Potwierdzamy i polecamy salę Duet w Suchożebrach (a'propos mieszkamy obok) ze względu, że znamy ekipę która przygotowuje przyjęcia weselne na innych salach. Mieliśmy przyjemność jako "Dekoracje światłem" kilkakrotnie spotkać się i potwierdzamy: PROFESJONALIŚCI znający się na swojej pracy, więc rezerwujcie termin na sali Duet i miejcie pewność, że wszystko będzie dograne w najmniejszym szczególe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w lipcu byłem na weselu w stoczku łukowskim- zajazd rosa, super sala, piękny teren wokół sali, pyszne jedzenie, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porównać Europe do sali w Plewkach to jak porównywać Maanam i Milano... zupelnie inny poziom i charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam sali na wrzesień 15r
co do sali w suchożebrach duet , też się zastanawiałam ale czy aby jest legalna?? tam przepisy nie pozwalają na prowadzenia tego typu działalności poprzedni właściciel pomimo żę dobry kucharz musiał zamknąć . Poczekam , mam czas poobserwuje ,termin na przyszły rok na pewno się znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam do odstąpienia termin 30.05.2015 w sali ”Novotka” i w tym samym terminie zespół ”West”. Zainteresowanych proszę o kontakt na mejla angelikamlynarz@wp.pl lub telefoniczny 503-954-291

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.wersal.net.pl http://www.zajazdeuropa.pl http://www.chodowiak.pl Masz strony obiektów - poczytaj, zadzwoń- dowiesz się u źródła - są różne warianty , różne ceny , ale informacje masz na stronach lub telefonicznie -teraz jest wszystko jawne i każdy udzieli Ci informacji. 5 minut i wiesz wszystko -a czekać na odpowiedź na forum można długo i nie zawsze jest rzetelna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem ostatnio w Cardinal Palace pod Łukowem i zaskoczyłem się bo ceny nie są wygórowane a pałac piękny ale nie ma żadnych nigdzie opinii jak tam wyglądają wesela. Czy ktoś może bawił się tam na weselu i może coś powiedzieć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. Planujemy wesele na lato 2016 i zastanawiamy się nad Zajazdem Chodowiak. Proszę o opinie od osób, które były tam na weselu. Interesują mnie zwłaszcza uwagi odnośnie jedzenia, obsługi, itp. Z góry dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Chodowiaku jest dobre jedzenie, ale jeśli chodzi o standard sali i terenu wokół to daleko im do Aleksandrii i Zajazdu Rosa w Stoczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Chodowiaku jedzenie super, ale daleko im jeśli chodzi o standard do Aleksandrii i Zajazdu Rosa w Stoczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam do odstąpienia termin 30.05.2015 w sali ”Novotka” i w tym samym terminie zespół ”West”. Zainteresowanych proszę o kontakt na mejla angelikamlynarz@wp.pl lub telefoniczny 503-954-291

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki jest standard W Aleksandrii.????? Zrobili jedno wesele, a taki mają standard....bo ogród mają zaprojektowany czy posiadają pokrowce na krzesła itp.A może Nowe meble w hotelu decydują o standardzie? Bo nie rozumiem. Tym jest mierzony ten standard? Niech popracują z 5 lat, to się okaże..co potrafią. Po co te komentarze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Standard składa się jakość obsługi, która jest na wysokim poziomie, dobre jedzenie, szybka praca kelnerów, ładnie podane posiłki, piękne wnętrze a nie jakieś dziadostwo jak większość sal w okolicach siedlec. Większość sal robione po kosztach. Rozumie że na wschodzie ludzie mają nieduże wymagania, ale bez przesady. Aleksandria i rosa to jedyne sale , które standard mają jak sale w okolicach Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem widać, że Aleksandria i Zajazd Rosa chce się mocno zareklamować .A jeżeli tak bardzo porównuje Pan/Pani standard do podwarszawskich lokali to proponuję wejść na stronę Pałac Otrębusy i zbić trochę z tonu o własnym mniemaniu. Jak to zostało napisane cyt"większość sal robione po kosztach". aha...od razu widać kto pisze te komentarze. eh....żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jedno. Gdybym miał wybierać salę(na jakieś 300 osób) na wesele z Siedlec to wybrałbym Orchideę. Dużo ładniejsza jak rosa i ta druga reklamowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że Pan zrobiłby swoje wesele w baraku nie znaczy, że każdy ma tak małe wymagania. I jeśli ktoś chce zrobić przyjęcie w ładnej sali to nie znaczy, że ma wysokie o sobie mniemanie. Orchidea z zewnątrz wygląda jak młyn. W środku wielka stodoła, trochę bezguście jak dla mnie. Takie fajne forum, a zawsze znajdzie się jakiś chłopek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×