Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość gość
Może tu dowiedz się www.facebook.com/ozdabianie.swiatlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Kto poleci mi pania,ktora zajmuje sie pieczeniem ciast na wesele wlacznie z tortem i nie pobiera duzych oplat? Przy okazji moze ktos wie jaki cennik jest w kosciele Boze Cialo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani od ciast - tel 604 143 933

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do dekoracji światłem polecam p Anne tyde z Siedlec, jest genialna, a i drogo nie bierze!:) :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kościół boże Ciało 1600 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
+200 zł zapowiedzi u Młodego i + 200 zł zapowiedzi u Młodej w parafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie wszystkich. Jestem pierwszy raz na tym forum Chciałbym zasięgnąć opinii na temat zajazdu Kmiotek w Bielanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , macie jakieś wyrobione zdanie o sali u Ojdanów ??w Węgrowie Podobno sale piękna , a jak z jedzeniem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkaaaaaaa
z fotografów to bardzo polecam Przemka www.foto-fanaberie.pl robił zdjęcia na ślubie mojej siostry, teraz na pewno i będzie robił i na naszym :) Super zdjęcia i super sympatyczny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzata makarska
znam tego Pana, moja przyjaciółka u której byłam świadkiem też korzystała z jego usług, sesja plenerowa przebiegała w przemiłej atmosferze wszyscy uśmialiśmy się do łez :) efekt był rewelacyjny, i z tego co wiem to cenowo jest bardzo przyzwoicie :) Poleciłam Pana Grunwalda w rodzinie na chrzest i również były śliczne zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sądzicie o sali Novotka oraz Ranczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borkochaś
hej przyszli młodzi... Przeszukiwałem ostatnio nasze sale Siedleckie pod kątem ilości osób, bo mam do zaproszenia jedynie ok 400 osób i znalazłem coś chyba nowego pod Łukowem. Sala Cardinal palace, czy ktoś zna i był już tam na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie zajazd europa jest na 400 osób....wyobraźni.Ciekawe gdzie...chyba jak się stoły na parkingu ustawi,> co do CP nie byłam, ale słyszałam, że ceny KOSMICZNE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chciałabym zaoferować Państwu opieke nad dziećmi podczas przyjęcia weselnego. Dzięki animatorowi weselnemu rodzice maluchów będą mieli wreszcie czas na zabawę, a jednocześnie swoje pociechy blisko. Para Młoda będzie mogła w spokoju celebrować swoje święto wraz z wszystkimi bez wyjątku – również bliskimi z małymi pociechami. Oferuję: -w zależności od liczby dzieci możliwe dwie animatorki. - kącik zabawy dla dzieci -w razie potrzeby ułoże do snu. -jestem otwarta na nowe propozycjie. 504059139

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto pojechać za Zbuczyn do miejscowości Tchorzew -Plewki Dom Weselny Styl cena niższa od Centrum i Europy byłem tam tydzień temu podobało mi się fajni jest nr tel nie mam ale strona to domweselnystyl.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam do odstąpienia termin 30.05.2015 w sali ”Novotka” i w tym samym terminie zespół ”West”. Zainteresowanych proszę o kontakt na mejla angelikamlynarz@wp.pl lub telefoniczny 503-954-291

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z was ma jakieś info na temat sali Aleksandria? 30 sierpnia było tam pierwsze wesele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nazywa ta nowa sala weselna w Siedlcach gdzieś za NOVOTKĄ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś był w sali Olimpia? jak wrażenia? jedzenie, obsługa? :) takie same pytania mam odnoście sali Centrum w Zbuczynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam pytanie o salę Aleksandria w Siedlcach. BYł już ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulawarszula
Koleżanka była na 1 weselu jakie odbyło się w sali Aleksandria. Zachwala sobie wszystko oprócz tego ze za szybko podano ciepłe dania a po 1 była glodna bo ok 3 szef kuchni podał golonke lub szaszłyk. jedzenie podobno smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Zastanawiam się nad wyborem sali. Czy ktoś z Was był na weselu w Zajeździe Korona? Czy zmieści tam się 200 osób tak żeby było gdzie tańczyć ? Może ktoś miał ostatnio wesele w Zajeździe Rosa w Stoczku jak z ilością jedzenia tam ?A co wiecie o Cardinal Palace - czy jest wystarczająca ilość jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś był w sali weselnej U Ojdanów? Co z jedzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam do odstąpienia termin 30.05.2015 w sali ”Novotka” i w tym samym terminie zespół ”West”. Zainteresowanych proszę o kontakt na mejla angelikamlynarz@wp.pl lub telefoniczny 503-954-291

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Zajazdu Korona to byłam tam na weselu w czerwcu tego roku, było dobre 180 parę osób i było luźno przy stołach i na tanecznej. Więc 20 osób więcej różnicy myślę nie zrobi. Jedzenie też smaczne i ładnie udekorowane były przystawki. Kelnerki cały czas na sali. Jedzenie wychodziło szybko. Co do reszty sal -nie wypowiem się bo nie byłam. Wiem jedynie, że w Cardinal Palace jest drogo - od 190 zł a nawet więcej jak masz mniejszą liczbę osób, plus dopłata do sali w wysokości 5500 tyś zł- to wiem bo znajoma jak dzwoniła to taką informację dostała. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za informację. Czy ktoś może coś powiedzieć o pozostałych salach? O Cardinal Palace np.? Nikt się tam nie bawił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno byłam w Wersalu Siedleckim. Kwestie wystroju/wyglądu sali z zewnątrz- są gusta i guściki, więc się nie wypowiem. Jedzenie było w porządku, taka średnia weselna- nic nie odrzucało ale też super nie zachwycało. Jedynie na co się mogę poskarżyć to mega słodkie ciasta (oprócz tortu) i niedobre soki w dzbankach (są to sztuczne napoje, a nie soki 100% - większość gośc***iła kompot śliwkowy bo nie zalatywał chemią i nawet śliwki w nim pływały:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×