Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Szukam sali weselnej na ok. 140 osób. Wszędzie jest drogo i dlatego postanowiliśmy wynająć ją i sami wszystko pozałatwiać. Z tego co wiem to salę można nawet znaleźć za 400 zł + opłaty + dekoracje. Jeżeli chodzi o Tip-Top to sama sala do wynajęcia kosztuje 6,5 tys. a od osoby 170-180 na rok 2012. Ślicznie jest w Orchidei, jednakże 200 od osoby. Podkowy nie polecam ani u Anny, ponieważ właściciele zrobili nieprzyjemnie wrażenie. Ładnie jest w Panderosie tyle, że organizują przyjęcia maksymalnie do 100 osób. Miejsce ma swój klimat i z tego co wiem robią także garden party. Podoba mi się również w Imperium, sala mieści do 300 osób i tam 150-160. Co możecie polecić? Stwierdzam, że tak jak każdy z pewnością chciałby zrobić swoje wesele jak najtańszym kosztem, aczkolwiek mieć wszystko tak jak to sobie zaplanował. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annniaaaaaja
Polecam Ci salę omega podpisałam tam właśnie umowę na 2011 w promocyjnej cenie 135zł za osobę - wyprzedają ostatnie wolne terminy na ten rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko, ze 1 - potrzebuję na 2012 a po 2 szukam sali gdzie będę mogła sama wszystko zrobić a nie płacić od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyyy
Proszę o informacje o jakiejś dekoratorce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyyy
Polecam zespół Axel Live

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjęcia
Hej, ja polecam fotografa z okolic Garwolina. Fotografował u mojej koleżanki w tym roku, a w przyszłym roku będzie u mnie:-) Bardzo sympatyczny i konkretny, a na dodatek robi śliczne zdjęcia! Kamil Ekiert, stronka www.photocameo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę pomóżcie!!! szukam opinii na temat sali Gabryś w Siedcach - chcę tam spędzić Sylwestra ale nie wiem czy warto??????????? prooooooooooszęęęęęęęęęęe pomóżcieeeeeeee !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 1988
witam potrzebuję opinii na temat sali w rakowcu, bialkach i wiśniewie, moze jakies numery kontaktowe jakby ktoś mial :) słyszałam o zespole avans- podobno niezły, wie ktoś coś na ten temat?? może ktoś z Was ma też namiar na dobrego i taniego fotografa i kamerzystę z siedlec i okolic? z góry dzięki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
hej ja mam namiary jutro wysle bo mam w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 1988
super :) będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
sala w : Rakowcu 643-53-24 maksymalnie do 170osób Wiśniew 501-393-051 Białki 603-367-066 fajna i duza jest w Przygodach 507-758-591 (nie ma ławek są ładne krzesełka kuchnia też dobrze wyposażona) A na kiedy Ty szukasz bo jak ja w czerwcu szukałam na 2011 to w Wiśniewie pojedyncze terminy były wolne(właścicielka bardzo nieprzyemna) w białkach i przygodach też pojedyncze terminy wolne no chyba że się cos pozwalniało:) jak cgcesz to mam tez namiary na sale w opolu suchożebrach grabianowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
Sali u GAbrysia nie polecam no chyba że ma służyc tylko do tańczenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
Dobra i niedroga dekoratorka jest z sulej pod Łukowem jak chcesz to moge dać namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 1988
ja szukam na 2012 czyli niby mam sporo czasu ale za to większą możliwość wyboru terminu :) wielkie dzięki za namiary na sale :):):) dekoratora fajnego miała znajoma więc pewnie z tego skorzystam a Ty gdzie robisz? Udało się znaleźć termin na 2011?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 1988
byłam niedawno na weselu u Gabrysia to sala wyglądała pięknie, jedzenie normalne- bez szału tylko tam chyba nie ma możliwości wynajęcia samej sali tylko płaci się od osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
udało mi się znaleść ja robie w Przygodach:) no niby jeszcze sporo czasu ale ludzie dużo wczesniej zamawiaja tak jak pisalam na niektorych salach na poczatku czerwca nie bylo juz terminow na caly nastepny rok wynajmujacy mowili ze juz dawno porezerwowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 1988
a można wiedzieć ile płacicie? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalka7
Czy ktoś w ostatnim czasie był na weselu w Hubertusie? czy wiecie cos na temat planowanego remontu w tej sali? słyszałam że miał już być zrobiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalka7
Ile płacicie za osobę na wesele 2011? ja mam 120 zł od osoby w Hubertusie. Jak jest w innych salach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola2020
www.zespolwest.pl zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka8900
hej czy może ktoś jest zorientowany jakie sa ceny na rok 2012 od osoby i w jakich salach z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
dekoratorkA z Sulej 603 480 956 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo sal weselnych z Siedlc i okolic znajduje się na www.GdzieWesele.pl tam są też obiektywne opinie o salach weselnych, zdjęcia oraz wszelkie informacje potrzebne do podjęcia decyzji w sprawie wyboru idealnej sali weselnej. www.GdzieWesele.pl znajdź idealne miejsce na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 1988
czy zna ktoś może niedrogich i dobrych fotografów i kamerzystów z Siedlec i okolic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola1989paola
ja znam. u mnie kamerowal wzial 900zl teraz chyba 1000. moj e-mail MILENA1861@WP.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka8900
a może ktoś ostatnio robił wesele w sali w rakowcu jak tam jest i ile kosztuje sala do wynajęcia czy trzeba zatrudniac tam dekoratorke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rakowiec
Sala w Rakowcu to koszt ok 1200 zł na 2011 rok plus prąd. Sala jest ustrojona na ścianach,(coś ala gnieciony papier ze sprayem) sufit nie jest przystrojony. Latem jest niestety strasznie gorąco, w tamtym roku nie działała klimatyzacja, bo robiła spięcie - tak wytłumaczyła nam to właścicielka, może teraz już działa tego niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 1988
nie wiem jak jest z klimatyzacja w rakowcu ale wiem, że jakoś styczeń- luty ma być jakiś remoncik także sala podobno będzie wyglądać lepiej byłam tam na sylwestrze w tym roku i parkiet do tańca super- bez poslizgów, właściciele bardzo sympatyczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×