Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość karolinka89000
a ma ktos namiary do właścicieli w sali w RAKOWCU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
Ja mam i podałam je na stronie 11 :) czytajcie puki się zapytacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaręczona87
Witam :) też jestem z Siedlec i planujemy z narzeczonym ślub. Jesteśmy dopiero na początku tej drogi. Wymarzyliśmy sobie maj 2012, ciekawe czy są jeszcze terminy? Co myślicie o Panderosie? Jak tam obecnie wygląda sytuacja? Wesele nie będzie duże. pewnie około 80 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
Sale z kateringiem nie sa tak bardzo oblegane jak te bez wiec mysle ze napewno nie bedzie problemu z terminazen. Ja z wlasnych wyliczen stwierdzam ze jak wesele jest mniejsze niz na 120 osob to sie nie oplaca bez kateringu bo mniej wiecej to samo wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem świeżo upieczoną narzeczoną:) Planujemy ślub blisko czerwca 2012. Ponieważ osób bedzie dość sporo- bo prawdopodobnie koło 180, zastanawiam się nad Orchideą. Czy któraś z Wac mogła byc podać mi orientacyjną cenę jaką płaci się w tym lokalu od osoby i jak wygląda dekoracja sali? czy jest spory wybór wystrojów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem świeżo upieczoną narzeczoną Planujemy ślub blisko czerwca 2012. Ponieważ osób bedzie dość sporo- bo prawdopodobnie koło 180, zastanawiam się nad Orchideą. Czy któraś z Was mogła by podać mi orientacyjnie ile placi się w tym lokalu od osoby i jak wygląda dekoracja sali? czy jest spory wybór wystrojów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verbose_26@o2.pl
jestem po ślubie i weselu i chętnie podzielę się uwagami wesele było w Zajeżdzie Europa, bardzo polecam. Świetna obsługa kelnerska, bardzo dobre jedzenie, właściciel - p. Adrian - rzeczowy facet, potrafił przekonać do dobrego rozwiązania (ustawienie stołów), do którego na poczatku ja nie byłam przekonana. Choć zdarzyły się male wpadki (zabrudzony obrus), ale wszystko zostało poparwione i sama uroczystość weselna przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Sala robi wrażenie, wyremontowano również łązienki, są teraz w nowoczesnym stylu glamour, naprawdę polecam lokal. www.zajazdeuropa.pl moje wesele prowadził Piotr Pastor (wodzirej) + DJ. nie miałam ochoty na żadne ludowe przyśpiewki, pijaństwo pseudo-wokalistów z zespołów, frywolne zabawy weselne. Piotrek to chłopak o bardzo dużej kulturze osobistej, impreza była prowadzona z dużą wprawą i szacunkiem do gości (czytaj: nie ośmieszać gości zboczonymi zabawami). Zresztą jak sam Piotrek powiedział, ukończył kurs dla wodzirejów, nie jest przyapdkowym chłopakiem w tej branży, ale podchodzi do sparwy bardzo profesjonalnie. Polecam. www.wodzirej-siedlce.waw.pl Fotograf i kamerzysta - znalezieni w sieci - bardzo dobry wybór - ale tu wystarczy obejrzeć galerię na www, pogadać przez telefon i dużo można się dowiedzieć, o charakterze prac, klimacie zdjęć, osobowości człowiek (czy nadajemy na tych samych falach) etc... 2 fotografów i kamerzysta - niebanalne podejście do ślubu i wesela - polecam ;-) www.nova-foto.pl www.strzalinski.blogspot.com www.jmvideo.pl zaproszenia ślubne, winietki na stól, menu restauracyjne, table plan - polecam tę stronę, jeżeli chcecie być oryginalne, polecam również piękne, nietypowe zaproszenia ślubne pudełkowe http://www.zaproszenia-slubne.com/slubne/pudelkowe.php makijaż i fryzura - polecam salon BEATA na Chrobrego - pani Beata potrafi zdziałać cuda ;-) nie jestem typową narzeczoną, bo ślub i wesele zorganizowaliśmy w ciągu 10 miesięcy od zaręczyn (wesele na 150 osób), centrum zarządzania było w Warszawie, gdzie mieszkamy (slub w Siedlcach) dlatego głownie internet i telefon, ani kamerzysty oraz fotografa nie widziałam do dniu ślubu, sukienkę wybrałam w pierwszym salonie, do którego weszłam, była jedyną, którą przymierzyłam :-) no ale jeżeli wykonuje się taki zawód jak ja, to organizacja wesela to pikuś ;-) nie dajcie się zwariować :) wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! W czerwcu 2012 planuje wesele i w zwiazku z tym mam parę pytań? Co sądzicie o sali Centrum w Zbuczynie, był ktoś z Was tam na weselu???? A jezeli chodzi o zespół to warto wziąć MODEM??? Z góry dzięuję za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zaręczona 87 jeżeli chodzi o panderosę to jest warta polecenia. Byłam tam na weselu w kwietniu u przyjaciółki u było naprawdę fajnie. Jedyny minus to taki, że kuchnie mają na dole i schodzi im się z doniesiem posiłków, a tak poza tym jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Mili2012 byliśmy w orchidei - cena 170zł osoba plus 70 zł osoba poprawiny. Jednak oni życzą sobie aby gości było min 200 - jeśli mniej trzeba płacić jakby było 200 osób.lub dopłacić 4 100 zł. porażka. czy ktoś z Was był na weselu w Wersalu Siedleckim? proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaręczona 84
Hej czy ktoś ostatnio był na weselu w Hubertusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholender to rzeczywiście nieciekawie z tą orchidea;( A już sie na nia nastawilismy:( A czy moglybyscie cos powiedziec o Januszu? Ile max osob ta sala pomiesci i jak tam sie placi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie ladna ta sala w wersalu. Wiecie dziewczęta coś o opłatach o jedzeniu? CZy duzy parkiet tam jest? Bo na ich zdjeciach nie za bardzo to widac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola436
witam może wie ktoś czy są wolne terminy na 2011 i ma namiary na małe sale weselne w siedlcach do 80 osób jakie są ceny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomózcie!!!!!!!! proszę o opinie na temat sali centrum w zbuczynie i zespołu MODEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajazdtiptop.pl
Witamy! Cena za talerzyk na wesele w 2011 w naszym lokalu - od 130 zł (w zależności od menu, ilości osób) Cena za wynajęcie samej sali (media, wyposażenie, obrusy, sztućce) 6,5 tys. Pozdrawiamy serdecznie, Zajazd Tip-Top www.zajazdtiptop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej osobiście pojechać do lokali i zobaczyć na swoje oczy, takie "zwiedzanie" nic nie kosztuje na stronach www umieszczane są zwykle najlepsze zdjęcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jednego dnia byliśmy w kilku miejscach, dla chcącego nic trudnego :-) jeśli na prawdę nie macie czasu, warto podzwonić - większości informacji udzielają też telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
do ice86 namiary na sale w grabianowie podawalam na str 11 ale nie polecam jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
Co do zajazdu Tip top to ta Pani najpierw mowi ze sale mozna wynajac bez kateringu a jak co do czego to tylko po sezonie mozna bez cateringu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola2020
www.zespolwest.pl Zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martex sala w : Rakowcu 643-53-24 maksymalnie do 170osób Wiśniew 501-393-051 Białki 603-367-066 fajna i duza jest w Przygodach 507-758-591 (nie ma ławek są ładne krzesełka kuchnia też dobrze wyposażona) A na kiedy Ty szukasz bo jak ja w czerwcu szukałam na 2011 to w Wiśniewie pojedyncze terminy były wolne(właścicielka bardzo nieprzyemna) w białkach i przygodach też pojedyncze terminy wolne no chyba że się cos pozwalniało jak cgcesz to mam tez namiary na sale w opolu suchożebrach grabianowie do Martex czy to jest odpowiedz na moje pytanie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
do ice86 sorki faktycznie nie ma wydawalo mi sie ze podawalam:) sala Grabianów tel. 603-938-291 w Grabianowie sala kosztuje około1000zł i mieści 160 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka_25
witam! Proszę o informację na temat sali w wiśniewie. jak duża jest ta sala, czy jest ładna i warta uwagi??? Moze ktoś sie też orientuje jaka jest cena wynajęcia sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
Anulka do sali w wisniewie podawalam juz wczesniej kontakt Wiśniew 501-393-051 sala kosztuje ok 5tys + obrusy +naczynia+ prąd, ale taka cena to na 2011 a z tego co sie orjentuje to co roku podnosza a w czerwcu juz na caly 2011 mieli zarezerwowana tam ze dwa terminy tylko wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k4rolk4
Hej szukam dobrego dja mam namiary na trzech: - Karola Zackiewicza tzw. szczurka - Piotrka Szupłaka - Piotrka Pośrednika Szczerze mówiąc znam szczurka ale tylko z prowadzenia karaoke nie wiem jak sprawuje się na weselach. Pozostałych panów nie znam wcale. Dlatego chciałabym zapytać czy może Wy byłyście na weselu gdzie jeden z tych Panów prowadził całe to zamieszanie. Każda rada będzie dla mnie cenna. Ja robię wesele w Przyworach pod Siedlcami u Rafalskich w Biesiadnym Siole 2 czerwca 2012. Miejsce świetne dla pary która chce czegoś innego a nie typowej sali weselnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×