Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maly ksiaze

Kto dzis pije ?

Polecane posty

Gość idźka
Czegos nie rozumiem...jak posiedzisz jeszcze chwilkę to może zrozumiem....ło matko a zostaje jeszcze ktoś, bo ja się nigdzie nie wybieram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie to? no nie pros mnie abym cala sytuacje pisala od nowa i przypominala sobie to wszytsko ,moze maly ma linka do topiku w ktorym wszytsko opisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze jestem idzka ;> ale widze tobie juz dobrze jest patrzac po literówkach ;> zaczarniłam sobie nick: no niedaleko ;] czyzby studentka niedalekiej uczelni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idźka
no pije ktoś jeszcze?No bo co tu będe tak sama siedzieć i deszcz i wilki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idźka
No ok, az tak zważona nie jestem najpierw piszesz w 1 os rodzaju męskiego, potem zmieniesz płeć, no cholera o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czwarte piwo
ja wlasnie skonczylam...starczy na dzis.dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kobieta :P nie zauwazylam lieterowek ale byc moze zrobilam je nie chce m sie czytac w kazdym badz razie na bank jestem k a podoba mi sie M to tyle i serio juz soadam bo padam dobranoc p.s. zycie jesy chojowe a lukasz to chooj i skurwysyn ale go kocham 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idźka
no dobra chyba powinnam robić wynocha ale wcale mi się nie chce.,,nikt mi niczego nie chce tłumaczyc i mam typowo pijacke pretensje...no icacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idźka
No dobra poczytałąm, nie wiem czy się wzruszyłam, za dużo takich histori przerobiłam co by płakać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm bo ta uczelnia jest niedaleko ? :] i łes łes... ;> no nie nabija ale w sumie to mało mnie to obchodzi ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzyłam na ostatni temat i też nie raz zastanawiałam się widząc koleżanki i ich przydupasów :D (bo przecież nie przyznam się, ze mnie też takie rzeczy spotykają :D) dlaczego faceci tak robią... że wszystko zajebiście i nagle coś nie gra ale udają, że niby jest dobrze ... choć to już nie to samo co na początku doszłam już do takiego poziomu wtajemniczenia, że po prostu stwierdzają, że to nie to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idźka
Zaczarniłam-bo to są mniej skomplikowane stworzenia od kobiet,wszystkie szare komórki skumulowane mają w penisie, dlatego tak się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bueheee O.K :] ja za to zabiłam głód nikotynowy solidną porcją tofu, użerając się przy tym z domownikami i myśląc o mojej tragedii w życiu uczuciowym... :( to nie na moje siły chyba mam menopauzę :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczarniłam sobie nick : bedzie dobrze :) no to drogie Panie wybiła godzina kiedy czas połozyc sie do wyra ;] spokojnej nocy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne nikogo już nie ma... no ale mój przedpotopowy komputer jest taki a nie inny i nigdy się nie wyrabiam jak coś się dzieje :O Książę.. a będziesz w takim razie moim księciem z bajki...? Buehehee :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×