Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maly ksiaze

Kto dzis pije ?

Polecane posty

itsOnly - no do ciebie, wydawało mi się ze jest gdzies sprzed 10lat...na święta jest zawsze w tv chyba, a głowni bohaterowie są czarni, on jest z jakiegoś afrykańskiego królrestwa i jesdzie do ameryki chyba, czy do europy, nie pamietam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
only: nie poleciałas, brak słuf :/ heroinka : i po co obierałas?:P na mailu cos na poprawe humoru ;) dziewczyno moja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piję - no wypij wypij:) only - ja się jakiś czas temu tak przyzwyczaiłam do brązowego cukru ze mi biały nie smakuje zwyczajnie, ale nie kierowały mną żadne wzgledy zdrowotne;) mały - buahahaha:P na szczęście jestem blondynką ... bo już bym pomyślała że ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heroinka ,nie nie to nie ten ten o ktorm piszesz to "ksiaze w Nowym Yorku"czy cos w ten desen a ten to inna bajka :) maly-ano nie polecialam ale i nie zaluje ,zostalam nie ze wzgledu na Łukasza a ze wzgledu na siebie ale nie powiem o co dokladnie biega bo powiecie zem powierzchowna i wogole ... sie wstydam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no widzisz Only, masz racje z filmem:) gadaj o co chodzi:) powiedz, przeciez nic złego nie usłyszysz w tej naszej grupie wsparcia AA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie rowniez lepiej smakuje brazowy cukier a rozpuszczalna kawa o poranku z dodatkiem owego cukru smakuje zajebiscie plus tost z dzemikiem truskawkowym badz jagodowym mmmmm...pyszotka az mi sie zachcialo :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok a co mi tam szkodzi napisac nooo hehehe zostalam tutaj ze wzgedu na to ze zajebiste sa tutaj ciuchy ale i drogie a chce jeszcze sobie kilka sexi sukienek kupic no i sweterkow a i marzy mi sie malpka kapucynka ktora w Polsce jest bardzo drogie i niemalze nie dozdobycia albo przynajmniej piesek chihuaua czy jak on tam sie pisze . Wiem wiem typowa dzeiwucha jestem ale co zrobic ... Namarginesie dodam ze chce pobyc dluzej z bratem z uwagi ze w przeciagu dwoch lat widzialam go tylko raz na Świeta a teraz jak wyjade zoabzce go dopiero w sierpniu wiec hcce nim sie nacieszyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio serio to nie byl żarcik żarcik . wolalabym piesiuńcia bo sa slodkie takie malusie i łyse az łezka mi sie kreci w oku kiedy widze takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie słodze ;] "mały - buahahaha:P na szczęście jestem blondynką ... bo już bym pomyślała że ... " ^^ zawsze da sie przefarbować :P only : czekam na moment w ktorym powiem "a nie mowiłem"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly jesli kiedys mi napiszesz takie cos jak "a nie mowilem"to Cie tak trzepne przez łeb ze do konca zycia zapamietasz ,nienawidze jak ktos tak mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie nie mały - tak jest zdecydowanie lepiej... i wiem co mówię:) uciekam zaraz spać bo jutro muszę rano wstać bye bye:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj szkoda heroinka ,zaraz sie wszyscy wykrusza i co ja biedna poczne sama ? ech.... Dobranoc i słodkich 🌼 maly -> i co z tego ze wiekszy?im wiekszy osobnik tym z wiekszym hukiem leci ooo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itsOnly - dobrze małemu powiedzialas:P tez chodz spac, u ciebie jest dopiero północ? w każdym razie ja naprawde już wymiękam, do jutra, wpadnę przynajmniej na chwilkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...aleś wybrał moment - jak ja się zbieram do spania, czyżby to specjalnie tak?:P mały, itsOnly - zaopiekujcie sie nim tu bo on się wstydzi, mówi ze nie zna nikohgo i takie tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dopiero polnoc ale i tak juztro nie mam nic do roboty wiecmoge pospac dluzej ,przynajmniej nie bede myslec :) nie wiem czy dobrze ale prawde napisalam :D umiem se bronic i nawet z wysokiem i dobrze zbudowanym facetem dam rade ,toć 2 braci mam i nauczylam sie bronic ,w podstawowce i gimazjum bilam sie z kolegami ,prawie zawsze wygrywalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itsOnly - no tylko mi tu nie szaleć:P nie demoralizuj nam nowego kolegi;) nie tak odrazu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam heroinka ze mnie grzećni dzieciak jest i nikogo nie deprawuje alez skad ,nigdy w zyciu :P ale nici z tej opieki bo cos ucich NAsz kolega a szkoda ....ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam potrafie o siebie zadbac. z demoralizacja mnie bedzie ciezko. juz jestem wystarczajaco mocno zdemoralizowany ;) a Ciebie mexx kojarze z tematu o jakims facecie ktory Ci wpadl w oko, ale mialas wyjezdzac do polski na studia, a on nie kwapil sie z decyzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze kojarzysz :) ale ja ciebie wogole niekojarze ,tak samo jak heroinki dopoki na tm topiku sie nie styknelysmy hehe Malusiego tez nie kojarzylam dopoki nie zaczal mi rad udzeielac ,przyznam ze trafnych i powinnam sluchac starszego kolegi ale to nie ... baba zawsze robi swoje ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki final tej historii? udzielilem tam krotkiej wypowiedzi i dalej ni esledzilem. napisalem ze facet boi sie zaangazowac, ze wzgleu na Twoj wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki final? żadnego finalu nie bylo przedwcozraj mnie pocalowal tj calowalismy sie namietnie w ogrodzie dzis sie wkurzylam zwymyslalam jemu a z jego str zadnej reakcji nie bylo wiec dla mnie sprawa jest jasna nie zalezy jemu na mnie choc nie wiem po jakiego mnie w taki sposob calowal a moze to ja cos sobie wkrecam juz nie wiem jic ,mam dosc jednym slowem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak mam z nim rozmawiac ... rozmawaim to on nie chce ,olewam sam zaczepia ...nie mam juz sily ale mam ochote isc i sie przytulic do niego tak normalnie ,nie chce sexu nie chce calowania chce tylko zeby przy mnie byl i mnie kochal ,czy ja jestem normalna pisząc to? niewydaje mi sie powinnam juz dawno sobie odposcic ale baba jak to baba dalej swoje ,jestem glupia i nic niewarta ,chce mi sie beczec 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niewarta" - za te slowo, dostala bys ode mnie blache na odmulenie. zobacz co sie z Toba dzieje? swirujesz, a jakis osiol lezy i oglada TV. ja bym wolal polezec z kobieta, poprzytulac sie(meczu zadnego nie ma, nie wiem co on oglada;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×