Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipola

oczyszcznie - kasza jaglana, od dzis!! kto ze mną???

Polecane posty

Gość gość
sama nie wiem czy zaczac ta diete, moga byc klopoty z wc wiec mysle ze 3 dni to juz duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb568
Dziś mój drugi dzień. Nie wiem czy wytrzymam dziś na samej kaszy bo mam ochotę na kefir. Póki co do wc chodzę ale kupa jest twardsza niż zazwyczaj i zaczęły mi hemoroidy krwawić więc od jutra przejdę chyba na krupnik z kaszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MASZ TEN PRZEPIS NA KRUPNIK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie lekarz powiedzial, zw monodiety sa niezdrowe, 1 dzien na samej kaszy i wystarczy , dzis sie pytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mozna kawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb568
Dziwne że lekarz powiedział że monodiety są niezdrowe. Ktoś tu wcześniej pisał, że właśnie lekarz zalecił monodietę na kaszy jaglanej i to przez chyba 12 dni. Przeczytajcie cały wątek to znajdziecie. Tu jest przepis: http://www.studio1.nazwa.pl/spa/wordpress/kasza-jaglana-i-krupnik-na-kaszy/ Kawy nie powinno się pić z tego co tu ktoś pisał. Ja dziś jestem na krupniku już. Wczoraj jednak nie byłem na samej kaszy, napiłem się kefiru i maślanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ile dni byles na samej kaszy 1? . kurcze , no tak mi powiedziala lekarka ze 1 dzie w tygodniu spoko , gora 3 , raz na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb568
Na 8 stronie ktoś pisze o zaleceniu od lekarza jedzenia samej kaszy przez kilkanaście dni. I tam jest napisane że po kilku dniach można do kaszy dodać dodatki i ci kilka dni można zjeść sałatkę warzywną. Ja byłem na samej kaszy dwa dni tylko częściowo złamałem dietę. Dziś jestem na krupniku i chyba krupnik jest lepszy bo lepiej smakuje i zje się mniej tej kaszy jedząc krupnik bo mam krupnik z całej torebki kaszy i chyba całego dziś nie zjem a samą kaszę całą torebkę zjadałem. Tylko w wc jak narazie nie byłem dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb568
Jeśli chodzi o całą torebkę to mam na myśli 350g suchej kaszy bo w takich torebkach mam. W innym sklepie kupiłem 400 g ale jeszcze jej nie jadłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli krupnik z kasza tez dziala oczyszczajaco na jelita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb568
Krupnik ponoć też działa oczyszczająco na cały organizm jeśli chodzi o toksyny a czy działa oczyszczająco na same jelita nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMoniia
Uwielbiam kaszę jaglaną, na co dzień jestem na diecie z Oryginalnych Przepisów - kasza jaglana często gości więc na moim stole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb568
Dziś jeszcze jem krupnik z wczoraj ale jak go zjem to dziś sobie zrobię przerwę w diecie jaglanej bo mam ochotę na jakieś warzywa. Ponoć nawet duży udział w diecie kaszy jaglanej ma dużo pozytywnych skutków. Nie trzeba być w 100% na samej kaszy jaglanej. Kasza bardzo dobrze działa na zęby, włosy i paznokcie, poza tym oczyszcza i odtruwa i jest naturalnym antybiotykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jem od jakiegos czasu 2 razy dziennie kasze jaglana m a resztev posilkow normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb568
Takie jedzenie dwa razy dziennie na pewno też ma dobroczynne działanie. Kasza jaglana jako jedyna chyba z kasz odkwasza organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb568
Wczoraj miałem krótką przerwę od diety jaglanej bo jadłem też inne rzeczy ale dziś znowu jestem na krupniku z kaszy ale piję też kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak u was dieta? ja od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że kawa zakwasza ale mi zależy głównie na schudnięciu a nie na odkwaszeniu, odtruciu organizmu. Trudno mi wytrzymać bez kawy. Gość a Ty będziesz na kaszy jaglanej czy na krupniku z kaszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kaszy tak ze 3 dni , a potem na krupniku, ( jak dam rade wogole) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb568
Ja jestem teraz na krupniku i powiem że o wiele łatwiej jest na krupniku niż na kaszy i na samej kaszy mogą być zatwardzenia ale nie muszą choć ja nie jestem na krupniku w 100%, dziś np. zjadłem też jabłko, kefir, jajko gotowane i kilka orzechów. Ale sama kasza lepiej chyba oczyszcza jelita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale wlaczajac kasze do diety , warzywa chudy nabial tez chyba cos daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno daje ale jak ktoś chce się oczyścić i schudnąć to chyba najlepiej samą kaszę na początek lub krupnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wd40 i pol
witam, mam 30 lat i napewno jestem w środku zasyfiona , lubie fast foody , piwko , jem mało owoców , zero kasz , sporo mięsa itd. Dojrzałam do oczyszczania kaszą jaglaną ale nie rozumiem jak to działa , sporo osób tutaj i w innych zródłach pisze , że ma problemy z załatwianiem się , więc jak niby się organizm oczyszcza??? jesli nie przez wypróżnianie??- przeciez mają wypasc te stare kamienie itd. prosze o wyjasnienie , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie nad tym zastanawialam, moz etrzeba pic wody bardzo duzo . ewent , jakies herbatki ziolowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
az tyle tej chemii????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb568
Ja byłem dwa dni na kaszy jaglanej i drugiego dnia miałem problem z wc, od trzeciego dnia byłem na krupniku i załatwiałem się normalnie. Co dziwne trzeciego dnia nie wyszło ze mnie jakoś więcej z nawiązką za ten drugi dzień i się zastanawiałem gdzie się podziała ta cała kasza z drugiego dnia. Mi się wydaje że trzeba zacząć od kaszy a jak ktoś będzie miał problem z wypróżnianiem to przejść na krupnik z kaszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jaki wątek człowiek nie wejdzie tam wyskakuje mu Eryk z debilnymi równoważnikami zdania. Wez chlopie skoncz z ta reklamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb568
Właśnie czytałem wątek o gliście ludzkiej. Tam było napisane że glista i chyba inne pasożyty też lubią środowisko kwaśne a nie lubią środowiska zasadowego w organizmie. Kasza jaglana jest zasadotwórcza. Wiele osób pisze że po jedzeniu kaszy jaglanej po kilku dniach ma płaski brzuch więc może to też pasożyty z jelit wychodzą a nie tylko złogi i dlatego jest taki płaski brzuch. Co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz nie wiem co myslec o tej diecie na kaszy , zeby to wszystko z człowieka wylazło to bym sie zawziela i zrobila ile trzeba tych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co wie ktos moze cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×