Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipola

oczyszcznie - kasza jaglana, od dzis!! kto ze mną???

Polecane posty

wyjść to muszą przede wszystkim kamienie kałowe, które zatruwają organizm. a wtedy i nerki, i wątroba same sobie poradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie jem babkę piaskową z kaszy jaglanej No może jeszcze migdałów dodałam żeby było zdrowiej;) Mniammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja najbardziej lubię krupnik z kaszy jaglanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czy ten krupnik dziala rowniez jak sama kasza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy 3 dni na samej kaszy starczy? a pozniej krupnik dopiero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze o odpowiedz jak ktos wie wiecej na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mevkaevka
jest ktos na diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzis zrobilam sobie krupnik na kaszy jaglanej ( nie ejstem na diecie) na kadłubie i szyjce z kaczki, jestem przezibiona i lekarz mi tak zaradzil, kasza- krupnik- na warzywach i miesku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam zamiar jesc kasze ze 2 razy dziennie z dodatkami, na pewno cos to da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo i 3 razy , na slodko na słono , itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem krupnik z kaszy jaglanej też oczyści organizm z toksyn a czy oczyści tak samo dobrze jelita jak sama kasza to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xerokopia
Odkrylam kasze jaglana stosunkowo niedawno, jakis miesiac temu. Chcialabym schudnac 3 kg , ktore mi wwkoczyly podczas wakacji. Od tygodnia jem bardzo zdrowo i lykam wyciag z zielonej kawy. Jak na razie waga stoi w miejscu, ale boczki tak jakby troche mniejsze. Poprawila mi sie natomiast cera. Nie wiem, czy to zbieg okolicznosci czy tez efekty jedzenia kaszy jaglanej. Mialam problem z drobniutkimi krosteczkami na czole i przetluszcajaca sie strefa T. Teraz jest duzo lepiej i moja cera wyglada zdrowiej, co nie jest latwe do osiagniecia jak sie ma juz 45 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej , a ta kasze jesz sama? czy jesz tez inne produkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xerokopia
Na sniadanie tylko. Mieszam z olejem kokosowym, truskawkami, jagodami i miodem. Musze byc porzadnie glodna, zeby cos takiego przelknac, ale ponoc to zdrowe. Pozniej tez jem super zdrowo, zielona salate z oliwa z oliwe, grillowane mieso. Jestem bardzo aktywna caly dzien ale waga stoi i ciuchy dalej jakies takie ciasne. Na samej kaszy nie dalabym rady caly dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez na samej kaszy nie daje rady ale jem 1 lub 2 razy dziennie z dodatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aria40
czasem mam przerwe dzien lub dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wam idzie na tej diecie? mozecie dac przykladowy dzien z kasza>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRozalia
mam dietę bezglutenową. jem kaszę jaglaną codziennnie na śniadanie, czasem i na kolację. ranne musli - kaszka na sypko + zmielone ziarna dyni i śłonecznika , łyżka oleju lnianego, łyżeczka miodu, owoce gotowane lub dżem, smacznego! jestem szczęśliwa że ktoś polecił mi odkwaszanie organizmu kaszą jaglaną. skutek fantastyczny, zdrowa jestem, bez żadnej chorobowej krostki - od roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Http://j.gs/4X8y tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...od roku? Oj to długo na tej kaszy nie pociągniesz. Zjadaj chociaż troszkę owoców i warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co ze od roku , niektorzy jedza codziennie ziemniaki , cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)zupenie sie zgadzam! no na pewniaka no! zlotko plynie w tej wannie! 888 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nik na tej diecie nie jest do konca , widac trudna ja przeprowadzic , hmm, szkoda chyba nawet zaczynac ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy, ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
źle znoszę świąteczne specjały - chyba się totalnie zakwasiłam, spróbuję tej diety bo ma działać odkwaszająco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×