Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

Mi też kiedyś strasznie się podobało imię Maja, a zresztą jakoś łatwiej mi wybrać było imię dla dziewczynki, jak byśmy mieli chłopca to napewno z mężem nie zgodzilibyśmy się co do imienia. Zabusiu a dla chłopca, jakie imię?????? Baderko nie ma wyjścia musi się pogodzić:) Mój też chciał chłopca i był rozczarowany na początku, że to dziewuszka, a teraz to już szaleje na jej punkcie, ale widzę, że brakuje mu syna, co i raz to jej wymyśla jej męskie zajęcia, ale ona się nie daje to typowa dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
Smmmutek - bardzo mi przykro....... A ja dziś troszkę szaleje kulinarnie = mąż ma jutro urodziny i pewnie zjawi się ktos na kawkę, więć zeby byc w razie czego przygotowaną posiedze dziś troszke w kuchni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smmmutek - bardzo mi przykro :( trzymaj się jakoś. A ja nie wytrzymałam i zrobilam dzisiaj test, wlaśnie przed chwilką, negatywny :(:(:( a dzisiaj czułam się fatalnie, nie mogłam spać, strasznie bolą mnie plecy, może się przeziębiłam, sama nie wiem już co myśleć, czekam do końca tyg na @, jejku oby nie przyszła. Pozdrawiam Was gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
Cześć dziewczyny... trzymam za Was kciuki. Mam nadzieję, że Wam się jednak uda już w tym cyklu .... a ja wlasnie wrocilam do domu, a przed chwila bylismy z moim skarbem w tesco...musze sie z Wami podzielic bo nie wytrzymym... przed nami w kolejce do kasy stala dzieczyna w ciazy - tak na nia patrzylamm- tak na moje oko okolo 7 miesiac i jej tak zazdroscilam, ze az bylam zakoczona tym uczuciem ;(:(:(:( a ona ( ta dziewczyna w ciazy - ok 26-27 lat)npo wyjsciu ze sklepu .....zapalila papierosa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w tak zaawansowanej ciazy....no myslalam, ze mnie szlak jasny trwafi...az sie we mnie zagotowalo, no mowie Wam....chcialam jej cos powiedziec, tylko na szczescie mnie powstrzymal moj m jedni sie staraja i ic a takie jak ona maja dziecko bez problemu.... a ja znow nic....musiala ta @ przyjsc ..dlaczego????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, to sto lat dla męża!!!!!:) Ja to jakoś dzisiaj bez sił jestem, byłam u dentysty, jeden ząb zatruty, drugi zapląbowany i chyba po tym znieczuleniu jestem taka padnięta. Natulek może za wcześnie zrobiony ten test, ja jestem dobrej myśli, że ci się udało trzymam kciuki za ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutek, wiem że to strasznie boli, tak bardzo chcemy a tu nic z tego. Ale nie łam się i próbujcie dalej. Ja już 2 razy się rozczarowałam, a i teraz już tak bardzo się nie nastawiam, że wyjdzie. No a z tym paleniem to przegęcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
Ja dziewczyny baaaaardzo mocno trzymam za Was kciuki...mam nadzieję, że Wam sie uda Natulek, ja się z Tobą nawet nie przywitałam...a więc witam Cię bardzo ciepło...a z tym testem to chyba za wcześnie go zrobiłaś. Ja już sobie obiecałam, że NIGDY więcej żadnych testów przez terminem @, Tobie kochana też to radzę, po co się niepotrzebnie stresować... a wiecie dziewczyny...zaopatrzyłam się dzisiaj w olej z wiesiołka...co o tym myślicie??? głupio robię ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za gorące przywitanie :) w grupie o wiele raźniej :) Może faktycznie za wcześnie zrobiłam test, przynajmniej mam taką nadzieję :) Chociaż teraz brzuch mnie boli na @, hmmm, no zobaczymy. Smmmutek - wiesiołek to dobry wybór :) na pewno nie zaszkodzi. Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
Natulek - poczekaj z testem do daty spodziewanej @. Ja też sobie obiecałam ze juz nigdy nie zrobie testu przed terminem (pomimo tego, ze udało mi się znaleźć taki który potrafi stwierdzic ciązę juz po 7 dniach od zapłodnienia). Smmmutek, ja slyszałam ze olej z wiesiolka + sok marchwiowy i że najlepiej brać w pierwszej fazie cyklu 2 razy dziennie po 2, a po owulacji odstawic. Ale nie próbowałam jeszcze tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, wszystkim:) Ja siedzę w pracy, chociaż nie chce mi się diabelnie. Tak szczerze to mugłby już być 16, cały czas z mężem działamy, ale wiecie - za często to nie chce się za bardzo:) Piszcie co u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na starosć człowiek się robi wygodny nie? :p mi też nie chciałoby się codziennie, na szczęście nie było takiej potrzeby... u nas dwa razy sprawdziło się dzień przed, w owulkę i dzień po... czyli bez nadmiernego wysiłku... ale z drugiej strony nie trzeba codziennie, przecież plemniczki są w stanie trochę przeżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesiołek to dobry pomysł, zaszkodzić nie zaszkodzi oczywiście przyjmowany odpowiednio (tak jak ktos wyżej napisał), a zawsze moze poprawić jakość i ilość śluzu płodnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, odzywać się!!!!!!!! Co tak dzisiaj przycichłyście, pisać co u was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Dzisiaj tak mnie boli brzuch że jestem już pewna że jutro lub w czwartek dostanę @ :( Po wczorajszym trochę mi się lepiej zrobilo więc nawet jeśli teraz się nie udało to mam nadzieję że następnym się powiedzie :) Moja koleżanka z pracy starała się 9 miesięcy (jej druga dzidzia) i właśnie wczoraj powiedziała że wreszcie się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
cześć dziewczyny! Co słychać?? Tak tu cichutko..... Staranka w toku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, wszystkim. Nie miałam za bardzo czasu pisać, w pracy kupa roboty, jak to koniec roku w księgowości - bo tam pracuję. U mnie oczywiście stranka są, dziś to musowo:) Nika, a co u ciebie???? Widzę, że smutek się nie odzywa, może ma doła po tym, że dostała @. Karola, a jak u ciebie, kiedy kolejny wynik???? Bo my to czekamy 14 - nika i 16 - ja. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
Cześć dziewczyny Ninam moja droga trafiłaś w 10 z tym moim dołem, tzn. w poniedziałek jak przyszla @ to jeszcze jakoś się trzymałam, nawet zaopatrzyłam się w ten wiesiołek, ale wczoraj to miałam takiego doła, że szok...ale dzisiaj już mam nawet, nawet humorek....nie jest źle, zbieram siły:):) , tylko ta moja @ jakaś dziwna. W poniedziałek się pojawiła tak około godz. 11, a dzisiaj już nie ma ;/ ;/ :/ ?????? coś mi w tamtym cyklu bardzo organizm świrował ...a teraz ta dziwna @..hmmm... a jak tam dziewczyny u Was staranka ??? już niedługo się dowiecie czy się udało pozdrawiam i ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu u mnie to sie cykl zaczał:) tzn 21.11 @ się zaczęła czyli mamy dzis 13 dzien cyklu. Mąz jest do wtorku wiec starania w toku:D wyjasni sie miedzy 18 a 21.12 :) wiec duuuzo czasu przede mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!! Smutek, żeczywiście to dziwna sprawa z tym twoim okresem, i co nadal go nie masz?????? Chyba musisz troszkę poczekać bo może to stres tak zadziałał, no chyba, że dalej nie będziesz miała @, bądź bardzo skąpą to wtedy trzeba się zastanowić czy przypadkiem nie powtórzyć testu. Karola, noooo roboty kupę:) Mam nadzieję, że tym razem Ci jak i nam się uda:) Pozdrowienia dla Baderki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a grudzień to dobry czas na zachodzenie... dużo na głowie, mało czasu na analizowanie i myslenie, nic tylko działać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baderko, działać, działać - my to już narazie mamy dosyć:) ale jeszcze parę razy trzeba:) Chociaż masz rację, czasu an myslenie to jest mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
Czesc dziewczyny u mnie @ brak...poszła sobie, a nakrotrsza @ miałam 4 dni - ale to jak brałam tabletki anty, więc to nic dziwnego, ale taka fizjologiczna @ to zawsze mialam minim 5 dni, poprzednią 6 , wiec taka krotka 2 dniowa, to mnie bardzo zastanawia, ale nie bede się nakrecac na nic dość tego , jak nie bede miala owulki to może skusze sie na tescik, ale jak narazie zadnych testow kochane nie robie... a u Was kochane to teraz chyba nadszedł czas oczekiwania na @ - oby nie przyszła :) ja tymczasem zmykam, mam dzisiaj baaaaaaardzo ciezki dzien, oj,,,,skarbowka, zus, itp. eh ,ale wieczorekiem mam wizyte u fryzjera ..juhuuuu - taki prezencik od mojego Skarba na poprawe humoru - wczoraj mi powiedział, sam mnie nawet umowił zycze Wam miłego dnia kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
ale zawsze nawet w każdej beznadziejnej sytuacji są jakieś plusy ::):) @ nie ma, więc mozna ten czas wykorzystać inaczej :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baderko, też tak sobie tłumaczymy:) Smutek, to bardzo dziwne z tą @, no ale dobre masz nastawienie, cieszę się , że już się pozbierałaś imusze przyznać, że masz wspaniałego męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Tak jak przypuszczałam brzuch bolał mnie na @ bo właśnie dzisiaj przyszła, punktualnie :( Więc za 2 tyg kolejne działania. Czuję się fatalnie, brzuch nie daje mi żyć, ale na szczęście wzięłam sobie wolne więc mogę poleżeć. Smmmutek - jakby mi się tak @ spóźniał to bym się bardzo martwiła - oczywiście tylko wtedy gdybym nie była w ciąży. Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natulek, przykro mi, że i do ciebie przyszła @:( Mam nadzieję, że nie załamujesz sie tym. Jak widać prawie, żadna z nas za pierwszym nie zachodzi w ciążę więc musimy być cierpliwe. W końcu nam się uda:) Trzymaj się i nie smuć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, przepraszam, że się nie odzywałam, ale musiałam dojść do siebie. Poza tym strasznie dużo pracy :) U mnie wszystko jest już ok. Zmieniłam gina - teraz jestem mega zadowolona z wyboru :) facet kompetentny, bardzo cierpliwy, a na dodatek niezły z niego psycholog. Kiedy opowiadałam mu o całej sytuacji - prawie płakałam, ale kiedy już wychodziłam od niego - to z uśmiechem na ustach. uspokoił mnie bardzo :) Starania zaczynamy od przyszłego cyklu. 8 grudnia powinnam mieć okres a potem próbujemy :) do tych co im się nie udało w tym cyklu - kobiety - w ciąży niestety tak łatwo się nie zachodzi :) trzeba się starać i być dobrej myśli :) wierzę, że już niedługo wszystkie będziemy cieszyć się z naszych brzuszków :) baderko - a jak Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×