Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

Cześć:) nie pisałam dawno bo mam dużo pracy:) czekam na męża do piątku mało czasu:) juz nie mogę się doczkać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane kobietki załuzmy ze zrobiłam test płytkowy i wyszedł negatywny ...a powiecmy ze jestem przed dostaniem @ to czy jego wierygodnosc jedt 98% pewna? czy jesli zrobie po oczekiwanej @ 1 list.. to wyjdzie prawidłowy czy to jest mozliwe?...? prosze Odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Demer - najlepiej jest zrobić po dniu spodziewanej @ a najwcześnie w dniu spodziewanej @. Wcześniej poprostu stężenie hormonu może być za małe i nie wykaże Ci ciąży. A kiedy masz dostać@. Karola, a co u Ciebie słychać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na męża:) przyjeżdża w pt:) chcę zrobić jemu niespodzianke... kolacja swiece wino....sexy bielizna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zawsze miałam 28 a przez 4 miech 22 a teraz mam dostac 1 lis @ ..oby nie przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demer, ja tobie też tego życzę i trzymam kciuki za Ciebie:) I radzę Ci żebyś nie robiła testu wcześniej bo będziesz miała niepotrzebnie stres do 1 już niedługo!!! Mam nadzieję, że sie pochwalisz jaki wynik:) Karola, przygotowujesz grunt pod stranaka:) Tak trzymaj romantycznie i miło:) , a jak u ciebie z dniami płodnymi???? Będziesz miała w weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demer, życzę Ci tych 2 kreseczek:) i razem z Tobą nie mogę doczekać się do 1 - go:) Sylwinka, no za Ciebie też trzymam kciuki i jestem ciekawa czy coś zmajstrowaliście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, Sylwinka widzę, że nie prużnujesz:) No ale tak trzymać, trzeba się napracować:) A twój mąż synka chce???? Mój też by chciał teraz synka. My też jesteśmy w trakcie staranek i dziś to koniecznie musi zapracować na tego synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy już córeczkę i teraz chciałby synka ale zobaczymy z córeczki też się będziemy cieszyć najważniejsze żeby tylko było zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że najważniejsze aby było zdrowe!!! Mój mąż za pierwszym razem też chciał synka, ale Amelka jest teraz oczkiem w głowie tatusia, ale dalej marzy mu się synek:) A dla mnie to bez znaczenia. Zabusia, a ty gdzie się podziewasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninam mój mąż też chciał pierwszego synka a teraz mała jest jego oczkiem w głowie tym bardziej że Magda lubi bawić się samochodami ona uwielbia samochody ma to po tatusiu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no u mnie córeczka to typowa dziewczynka, przytulanki, zwierzątka te sprawy:) Mój mąż stara się ją zainteresować męskimi zajęciami, ale bez efektu:) Ja w sumie też bym chciała zobaczyć jak to jest mieć synka, ale w sumie córeczka też by byłą super:) No jestem ciekawa czy nam wyjdzie z tymi dzidziami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc halo jest tu kto czemu nikt nie pisz .... kolezanki jak tam samopoczucie i jakk tak w oczekiwaniu na @...te małpe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Demer jak tam nie przeszła@???? Trzymam kciuki, żeby nie było jej 9 miesięcy:) Karola ,a u ciebie jak stranka? Ja dalej się stram, jescze kilka dni, mam nadzięję, że teraz się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) staranka były:) mąż już pojechał będzie za tydzień:) Teoretycznie mogło się udać ale praktycznie to się okaże:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, mam nadzieję, że Ci się udało:) Ja też się staram cały czas i za 2 tygodnie okaże się czy owocnie:) Mam nadziję, że tym razem już zobaczę te II kreski:) Jestm dobrej myśli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam ostatnią @ 22.10( 6 dni) przytulanko było31/1.11 ,1/2.11 aż sprawdzę w jakimś \"magicznym kalendarzyku płodności na www.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, to rzeczywiście szanse są duże, więc mam nadzieję, że jednak nam się uda za tym razem:) Karola a jakie masz cykle??? wkurzona bardzo na faceta, dzięki za życzonka czyszbyś też się starała o dzidzię???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca maleństwa
hej Dziewczyny, mogę się przyłączyć? ja oczekiwałam dwóch kresek na teście w październiku i pojawiły się :) jestem bardzo szczęśliwa, chociaż do końca nie mogę w to uwierzyć. Jutro będę robić test z krwi :) CO powinnam jeszcze zrobić? To moja pierwsza ciąża :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×