Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

też mam, ale nie narzekam... drugie dziecko w drodze, oba za 1. razem zrobione, więc można z tym zyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Kochane !!!... ja tez trzymam za pozostałe kobitki kciuki jak i za sama siebie :) czekam na @ ... juz za niedługo... oby nie przyszła!!..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki Załamalam sie dzisiaj temperatura spadla, wiec wiedzialam ze za kilka godzin przyjdzie ta @ i przyszla ok 12... tyle ze narazie zamiast miesiaczki mam brazowe plamienie Juz bylam prawie pewna ze jestem w ciazy a tu takie rozczarowanie ehh coz moze uda sie w tym miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Witjcie, nie ma sie co dolowac, trzeba przytulac sie nadal a w koncu wszystkie zaskoczymy:)))))))) U mnie brak@, w ciazy nie jestem, dzis 32 dzien cyklu(po odstawieniu tabletek), 2 testy negatywne, wiec wiem, ze jak bym byla, to juz by musialo cos wyjsc, tabsy rozregulowaly mi cykle, w pon ide do lekarza po porade, ale w sumie listopad i grudzien-zimne miesiace, trzeba wiec je dobrze wykorzystac na dogrzewaniu sie i bedzie oki:) Trzymam kciuki za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kobitki ja juz stałam sie obojetna co bedzie to bedzie .. bo mam dosyc tego stresowania sie głupiego ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Witajcie dzis dostalam @, z jednej strony sie ciesze, a z drugiej nie. Ale sie nie łamie, jest oki. Postanowilam od dzis juz sie tak nie nakrecac, pamietam jak zachodzilam w ciaze z moim synek, 2 lata temu, zaszlam za 3 razem, a wczesniej zabezpieczalismy sie tylko gumkami, a i tak nie wypalilo za 1 razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Pamietam slowa mojej gin, jak do niej poszlam po 1 miesiacu staran i panikowalam, ze moze jestem bezplodna:), powiedziala mi "oj widze stres w oczah, jak nie wyluzujesz to jeden rok bedzie za malo abys zaszla. Wybieraj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Teraz chyba tez przesadzilam, po ci mi bylo to mierzenie tempki, zrobione 2 testy, nakrecanie sie, bez sesu!!!! od dzis bedzie tak jak wtedy, kasuje wszystkie fora zwiazane z ciaza, bede tylko tu dzialac aktywnie, nie nakrecac sie, wazne jest tylko wyczucie owu, a potem czekanie:))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Chyba musialam do tego dojrzec, jak za pierwszym razem. To co dziewczyny, ktore nie zobaczyly jednak 2 kresek w pazdzierniki, zakladamy nowy watek? "Czy ktoś tak jak ja czeka, że w listopadzie pokażą się 2 kreseczki na teście: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
A tym ktore zobaczyly GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liebe ja czekam na listopad :) i chyba tez dojrzałam do tego zeby olac te testy owu i temp i ronic swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Liebe przykro mi , że jednak dostałaś@. Ale widzę, że się nie poddajesz:) to dobrze, zrobiłaś dokładnie tak jak ja. Po co się dołować, nic to przecież nie zmieni, poprostu trzeba działac dalej:) Zabusiu, a Tobie kibicuje dalej. Kiedy teraz masz dostać@????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia, no ja od dzisiaj zaczynam staranka, i bedę czekać do 14. X. na wynik. Trzeba się przyłożyć do pracy:) Ale teraz też już nic nie wyliczm po prostu sama przyjemność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) nie było mnie bo byłam troszkę zajęta. jak dostałam @ to cały wieczór przepłakałam ,aż nie mogłam się uspokoić, nie wiem chyba emocje opadły. Ale już oka;) wiec wracam do was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka28-
Witam kochane ....sorki ze tak długo sie nie odzywałam ale naprawde nie wiedziałam co pisac!Od wtorku mam @....jest mi zle i smutno....Po raz drugi nam nie wyszło.Gratuluje wszystkim wam ktorym sie udało i za 9 miesięcy bedą szczęsliwymi mamusiami....trzymam kciuki za nas za te które się starają buzka wielka dla was pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Oj dziewczyny, nie łamcie sie, zobaczycie wszystkie zajdziemy w ciążę, tylko trche to musi potrwac, zobaczycie, czekanie sie opłaci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć karola, julka i liebe!!! Wiem dziewczyny jakie to rozczarowanie nie zobaczyć tych II kreseczek, ale co tam rozpaczać trzeba działać:) Cieszę się, że już się otrząsnełyście. Teraz staranka, a później znowu będziemy przeżywać. Głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co tu taka cisza????? Co porabiacie???? Piszcie kiedy zaczynacie staranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz karola, jednak wszystko się układa jak trzeba:) Nie należy od razu tak s9ię stresować. A jak, będziesz miała wtedy dni płodna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjdzcie do nas:) my czekamy na kreski w listopadzie grudniu styczniu:) zapraszamy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
ivette gdzie mamy przyjsc???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liebue, uważam, że dobrze robisz, po podobno takie nakręcanie się blokuje czasami psychikę i trudniej zajść. Ja szczerze mówiąc to nie nakręcałąm sie zbytnio, bo bałam się ciąży, ale wiedziałam, że to najlepszy moment. Stwierdziłam,że co bęzie to będzie no i udało się;) Robiłam jedynie testy ciążowe i wyliczyłam sobie w przybliżeniu owulację. tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glammyx, ja uważam tak samo jak Ty. Ja reż zawsze tylko wyliczam miej więcej kiedy będzie owulacja i do dzieła:) Tylko wiesz jak komuś nie uda się poraz kolejny to nioestety stres bierze górę. A jak TY się czujesz???? Wróciłaś do pracy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×