Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

niepłodny jest wtedy gdy nie ma ani jednej cechy płodnego... czyli jeśli się nie rozciąga i nie jest przezroczysty jak białko kurze znaczy, ze te najważniejsze dni dopiero przed Tobą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
dzieki baderka a jak tam u ciebie, ktory to dzien cyklu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
mam pytanko baderka, bo chyba tylko my jestesmy dostepne o tej porze, powiedz mi ja dosc czesto kocham sie z mezem, nastepnego dnai resztki po stosunku wyplywaja, wiec nieraz mam problemy z rozroznieniem sluzu od spermy! moze to glupie, ale zastanawiam sie co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
moze masz jakis patent, dzieki ktoremu bede wiedziec czy to sluz czy sperma, bo sperma tez jest przezroczysta i rozciagliwa, latwo pomylic ze sluze. p.s.moze tylko ja mam taki problem, az mi glupio!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś dokładnie 108 dzień ciąży :) i jeśli przytulacie się często z mężem to faktycznie może być tak, że na drugi dzień masz w sobie jeszcze resztki jego nasienia... trudno powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liebe to trudne do odróżnienia ja tez tak mam bo lekarka kazała spac z nasieniemm hehe i dopiero rano sie wykąpac :) fajnie ze te dni przed Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
dzieki dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
baderka gratulacjem, nawet nie zaczailam ze jestes w ciazy!!!!! a za ktorym razem sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za pierwszym :) w sumie to już drugi raz za pierwszym... więc tak naprawdę to ja nie wiem co znaczy czekać na II kreski, mogę sobie tylko wyobrazić jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
a po pierwszej dzidzi zabezpieczalas sie moze tabletkami? bo ja tak, i nie wiem jak to bedzie teraz po odstawieniu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baderka to taka nasza fuksiara :) teraz czeka z nami na II kreski hehe ja powiedziałam sobie tak daje @ czas do 11 potem jak nic to robie test ale nie wczesniej niż 11 list. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
ale Ci zazdroszcze, szcześciara z Ciebie:))))))))))))))))))))))))Zycze Ci zdrowego ślicznego synka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Zabusia, no to trzymam mocno kciuki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
ach fajnie bylo by zaciążyc jeszcze w tym roku.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajuśka ja mam córkę 3 letnią a w ciąży jak na razie nie jestem czekam do 5 listopada i zobaczymy czy przyjdzie @ czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liebe Ty chyba wiesz o czymś o czym ja jeszcze nie wiem... na razie nie znam jeszcze płci maluszka... ale dzięki, bo chciałabym synka :) tabletek nie łykałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Baberka, zazdroszcze Ci, ze w tepie expresowym zaszlas w ciaze, trzymaj za mnie kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sorki za NAS!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
A ktora z Was stara sie o dzidzie po odstawieniu tabsów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
hej ja od ipca czekam na te upragnione 2 kreski na tescie i nic:P teraz tez czekam a raczej nie czekam na okres:) moglby w koncu sie nie pokazac:P ale kurcze nie wiem...mam bardzo niereguarny cykl...ostatnio jakies plamienia miedzymiesiaczkowe wiec wątpie bym byla w ciazy...i tak jak Wy czekam w niemilym oczekiwaniu na @ lecz ja do 13 listopada...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
W pierwsza ciaze zaszlam za 3 podejsciem oby tym razem bylo podobnie, ...............ale coz pozastaje nam czekac i wierzyc, ze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
a czyli jedziemy na tym samym wozku, a rozmawialas z lekarzem? jestem ciekawa, co ci powiedzial? mi gin powiedziala, ze po odstawieniu tabsow zachodzi sie expresowo,ale widac, ze sie nie sprawdza narazie z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
ponoc jajniki budza sie do zycia, i zaczynaja pracowac jak oszalale, zobaczymy...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie powiedziała ze jednym udaje się szybko ( przykład moja frend w drugim cyklu po odstawieniu) a niektórym dłużej zobaczymy jesli bede miec cykl dłuższy niż 36 dni to ide do innego lekarza który jest ponoc świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
ja ostatni cykl mialam 34 dniowy a ty?? dlugie masz cykle po odstawienu tabsów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
a ja bralam yasminelle, a ty Zabusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×