Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

Cześć dziewczyny!!!!! Zabusia cieszę się, że mimo teścia udało wam się zrealizować plan:) no i mam oczywiście nadzieję, że owocnie:) Karola, Julka oj mówiłam wam cierpliwości, cierpliwości, za szybko te testy!!!! Napewno niektórym wychodzą wcześniej, ale naprawdę lepiej poczekać do dnia@. DMER , a kiedy masz dostac @??? Baderko, a co u Ciebie słychać???? Mot, a Ty gdzie się podziewasz, jak teścik u Ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninam no ja też sie ciesze od wczoraj mam już śluz taki typowo płodny :) mam nadzieje ze jakies chłopaki przetrwały bo poszłam spac z wszystkim :) i się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Mam pytanko. Zrobiłam test wczoraj i to był 14 dzień od stosunku i wyszedl test negatywny. @ powinnam dostać w ten czwartek i mam lekkie mdłości od kilku dni i od wczoraj zauważyłam że moje piersi są wieksze troche i bolą. Czy myślicie że moge być jednak w ciąży a ten test był za wcześnie zroobiony. Dodam jeszcze że jakpo kilku godzinach spojrzałam na test to były 2 kreski ale wiem że po czasie nie jest już wiarygodny ale zastanawiam się czy to nie bedzie skutek tego że może było małe stężenie hormonów. Co mysłicie na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdanie za wczesnie zrobiony :) zrób w dniu spodziewanej @ bedzie bardziej pewny lub idz zrób bete z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninam mam dostac 26 lub 1 lis.... i juz nie moge sie doczekac i bardzo mnie kłuje czuje jak bym miała goraczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a żeby zrobić test beta trzeba mieć skierowanie od lekarza czy nie?? A tak ogólnie to jak myślisz sa jakieś szanse że jestem w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia, a który dzień cyklu dziś masz??? może warto jeszcze trochę podziałać:) DEMER, kórcze to jeszcze parę dni czekania Ci zostało, ale ja jestem dobrej myśli i będę trzymać mocno kciuki za Ciebie:) A co do tych jajników i różnych objawów, to się nie sugieruj tym lepiej wyluzować i czekać, choć to nie jest łatwe sama to przechodziłam i ciężko wytrzymać:) Ale jak się bardzo chce dzidzi to organizm płata figle, mnie boleły piersi ogromnie i @ mi się spóźniła 7 dni, chociaż nigdy mi się to nie zdarza normalnie. abcd123 bete można zrobić bez skierowania płacisz od 25 - 50 zł., a co do testu to możliwe, że za wcześnie go zrobiłaś, musisz teraz poczekać do dnia @ i zrobić go jeszcze raz. Trzymam za was wszystkie mocno kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na bete nie trzeba skierowania koszt ok 15 zł Ninam oczywiscie że jeszcze bedziemy działac dziś jutro a 24 i 25 to na bank :) dziś mam 13 dzien i wdług kalkulatora z netu dziś już płodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninam dziekuje bardzo za wsparcie ....staram sie nie denerwowac... ani za duzo o tym nie myslec.... ale naprawde z tych kłuc nie moge spac w nocy...i w pracy ciezko pracowac,.... jejku Bardzo sie boje .... wy wiecie co czuje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam czekac do 23 :) czyli jeszcze 3 dni tylko :D mam nadzieje ze @ nie przyjdzie:) wogole jaki schiz dzisiaj mialam :d przychodze do domu patrze do lodowki i mysle co bym tu zjadła hmm.. glupia poszlam po zupke amino, nawet sie nie zorientowalam ze wzielam ogorkowa, jak juz zjadłam połozylam sie i nagle mnie oswieciło :) ze mam smaki :P Piersi mnie bardzo bola i powoli zaczyna mnie to denerwowac, brzuch lekko pobolewa, zobaczymy :) jc testowac bede albo w piatek albo w sobote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda z nas tłumaczy jak chce:):) Ja jak już pisałam wcześniej, nie wiedziałam,że jestem w ciąży ( bo testy mnie oszukały), więc rozpoczęłam odchudzanko. Byłam na south beach, więc praktycznie samo bialko można jeść. Więc żarłam jak głupia śledzie rolmopsy i w sumie to zjadłam ich dwa duże kubełki plus dwa słoiki i się nie zorientowałam, że to jakiś "SMAK ciażowy" haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka28-
witam kobitki....zaczynam żałowac ze zrobilam ten test....szczerze mowiąc straciłam nadzieję....@ma byc jutro albo w srode....objawy takie jak na @..sama nie wiem...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam już sie bede bawic w te testy sikane przestałam w nie wierzyć zrobie sobie bete w pon po 24:) i juz i bez gdybania czy test sie pomylil czy nie zadzialal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nianm - dostałam @ i to dzień wcześniej niż jej ermin był i nie chce mi się więcej pisać. Załamana nie jestem ale troche przybita i ten temat mnie ogólnie teraz dołuje choc troche podczytuje topiki na kafe ale pisać mi się za bardzo nie chce. To tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem :) Wczorajsza wizyta była długa ale sympatyczna :) oczywiscie wywiad, badanie, USG i skierowanie na uwaga badanie na toksoplazmoze ale poprzez wymaz i sprawdzenie flory narzadów rodnych mam wymaz z nosa, ust, pochwy i kał na posiew :) 100zł nie moje ;) Tak generalnie wszystko w porzadku \"tam\" i przygotowane na poczecie :) wiec działalismy :) pani doktor bardzo wesoła i powiedziała ze najlepiejj wypada pozycja od tyłu bo najgłębiej leca hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki:) Mot - kochana , przykro mi bardzo:( Ale nie poddawaj się, zobaczysz, że w tym cyklu uda sie!!!! Ja też przecież jestem w takiej samej sytuacji co TY. Trzymaj się i jak będziesz miała ochotę to napisz kilka słów, czekam aż się otrząśniesz. Zabusia bardzo się cieszę razem z Tobą i trzymam mocno kciuki za staranka:) Julka, Karola, mówiłam wam z tymi testami, więcej stresów niż to warto!!!! Ale trzymam kciuki, co by się jednak udało!!!!!!! Nie poddawać mi się tu!!!!!:) lady love Tobie też życzę powodzonka!!!! I czekam na wynik twojego testu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama11111111111111
Czesć dziewczyny Mam do was pytanie. Robiłam dzisiaj bobo-test, na dwa dni przed @. Kreska testowa wyszła od razu natomiast druga kreska dopiero po około 10 minutach (była bladziuteńka). Na ulotce jest napisane ze po 5 min powinno juz wyjść. Czy myślicie że to może być ciąża czy raczej przekłamanie testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może byc ciąża i najprawdopodobniej jest, ale żeby się już tak w pełni cieszyć powtórz test za dwa dni albo idź na betę z krwi :) witajcie dziewczynki, ja też dalej trzymam kciuki za wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Witajcie, jak narazie brak@, ostatni mialam 2 2września, jeden test zrobiony 16 pażdziernika i wynik negatywny:( Zobaczymy co bedzie dalej, ale zrobie sobie kolejny w tym tyg, jak nie dostane@ Brzuch bez zmian, wydety i czuje takie klucie, rozciagania, tepy bol, piersi nie bola, ale sa pelniejsze, nadal jestem zmeczona..... Pewnie sie troche sama nakrecam, jedynym pewnym oznakiem, ze cos sie dzieje, jest brzuszek. Pozdrawiam i życze Wam wszystkim dwuch kreseczek, a te ktore juz je ujrzały zdrowych dzieciątek!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anua
hej, ja powinnam miec okres dzisiaj ewentualnie jutro a najpozniej w czw.,stosowalismy stosunek przerywany w dni plodne wiec zastanawiam sie jaka jest szansa, strasznie swedza mnie piersi, kilka dni po owulacji bolaly bardzo ale juz nie bola, mam bole podbrzusza ale bardziej jednostronne-najpierw lewy jajnik, pozniej prawy, temperature mierze od ok tygodnia ale niestety po poludniu bo rano mam malo czasu i dzisiaj mialam najwyzsza-37,5, ale nie chce sie nakrecac bo wczoraj robilam test ale po poludniu i wyszla 1 kreska wiec nie wiem czy to za wczesnie czy jednak nic a niepotrzebnie sie wkrecam, myslicie, ze jest szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperatura po południu jest nieważna, temperaturę należy mierzyć rano zanim się w stanie( zaraz po orzebudzeniu) zajmuje to 5 min bo tyle należy trzymać termometr w pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anua
Karola dlaczego po poludniu jest niewazna? nie wystarczy mierzyc o tej samej porze? no i ja mierze pod pacha:) to naprawde duza roznica czy pacha czy pochwa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka a u mnie jednak chyba @ przyjdzie bo temp spada:( 14.10-37'3 15.10-37'3 16.10-36'8 17.10-37'1 18.10-37' 19.10-37'2 20.10-37' 21.10-36'8 22.10-36'7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×