Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

nie raz tak miałam że jak robiłam test to na drugi dzień @dostałam Zabusia mi się zdaję że na pewno to ciąża ninam a jak tam u Ciebie kiedy powinnaś dostać @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to takie dziwne kłuci i sciskanie zobaczymy kurcze już sie doczekac nie moge obym sie nie rozczarowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinko, ja mam dostać cos około 15.XI. Wcześniej miałam cykle 28 dniowe, ale ostatnio @ spóźniła mi sie 7 dni. Po staremu to powinnam dostać 11.XI, ale teraz to ja juz nic nie wiem:) Zabusiu mi też coś się wydaje, że to jest TO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w piątek jak rano nic nie bedzie zapowiadac to kupie test i poczekam z nim do poniedziałku bo moze byc tak ze dostane dopiero 11 ale mam nadzieje ze nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
wiecie ile dni po owulacji mozna jeszcze zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny, byłam zrobic test hgc beta z krwi, zeby upewnic sie co do ciąży. Pani mnie pokłuła, ale wyniki niestety dopiero jutro! Trzymajcie kciuki. Zabusia- my pierszy test robilismy tuz przed spodziewna miesiaczka- i wynnik juz byl :) a dziwne kłucie w brzuszku ...- skąd ja to znam ? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca powiedz mi czytałam ze przy dłuższych cyklach nie trzeba czekac do terminu @ żeby test zrobic ale sie boje ze nie wyjdzie hmm sama nie wiem Ja zaczełam działać ok 17 i kochalismy sie prawie codziennie z małymi jednodniowymi przerwami, nawet do wczoraj więc mam nadzieje że coś zaskoczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Dziewczynki! :) ja też cały czas myślałam, że październik to będzie mój miesiąc, a teraz wydaje mi się, że raczej nieee :( Ostatnia miesiączkę miałam co prawda 2 września, do tej pory wykonałam już dwa testy, przy czym ostatni jakis tydzień temu i nic-jedna krecha! :( O dzidzię staram się juz przeszło rok czasu i to przy udziale lekarza;monitoring, tabletki, zastrzyki i nicc :(. Pocieszyła mnie tylko statnio koleżanka, która powiedział, że jej test wyszedł pozytywnie dopiero w 10 tc, więc może u mnie jeszcze nie wszystko przekreślone, dla pewności dzisiaj zrobiłam test z krwi na beta HCG, wyniki jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia--- moje cykle to 30-31 dni. Myślę, że lepiej poczekać. ja trochę się roczarowałam, kiedy pierwszy test wyszedł negatywny - ale widocznie stężenie hcg było jeszcze zbyt małe... tuż przed spodziewaną miesiączką bylo już jednak do wykrycia... w sumie doradzam zaczekać kilka dni- lepiej się ucieszyć, niż zamartwiać :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca maleństwa, a jak się czujesz???? fifi9- witam Cię u nas, ja również życzę ci powodzonka:) To jest calkiem możliwe, że test Ci jeszcze nie wykazał ciąży! Chociaż wiesz mi ostartnio spóżnił się 7 dni, co u mnie jest to jakąś anomaliją bo ja już od kilku lat cykle mam - znaczy miałam jak w zegareczku, a tu proszę jak zaczełam się strać o 2 dzidzię to bach spóźnionko:) widocznie za bardzo to wszystko przeżywałam i dlatego mi się @ spóźniła. Ale tobie życzę IIkreseczek:) Mam nadzieję, że będziesz tu do nas zaglądać i informować o wszystkim:) NieGrzecznaAga24, ja niestety w tych sprawach też jestem laikiem, ale jutro pojawi się baderka to nam tu wszystko wyjaśni - pozdrowienia dla Baderki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NieGrzecznaAga24 z tego co wiem to przez 3 dni po owulacji jest jeszcze możliwość zajścia w ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
nie ,nie !24 godziny po owulacji i 4 dni przed owulką można zaskoczyć! poza tym dodam ,że plemniki mogą żyć i krążyć po jajnikach aż do 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
ale tylko w śluzie płodnym, bo w nieplodnym umieraja w przeciągo 3 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
dzieki za odpowiedz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) 4 dni przed owulacja?? ciekawe... może i my zaskoczyliśmy ale ja nie wiem czy mialam juz owulke czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się znam... trochę... i chetnię pomogę... więc wal śmaiło Karola :) a co do owulki to po uwolnieniu komórka jajowa przeciętnie jest zdolna do zapłodnienia przez 12 godzin, niektóre źródła podają, że i 24... witajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, jak samopoczucie dzisiaj???:) u mnie standard, siedze w pracy, trochę roboty jest, ale znajduje czas żeby tu dowas zajrzeć!!!! Baderko co u Ciebie i dzidzi???? Sylwinko i co dalej postanowienie, że test w niedzielę???? Zabusiu, a ty jak się czujesz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabusia jest dzisiaj w dosyć bojowym nastroju... idzie na betę, przynajmniej taki ma zamysł :) u nas wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki!! Zapisałam się dziś do ginekologa. Wkurza mnie to, bo brzuch mnie boli tak jakbym miała dostać okres. Może dostanę, ale z moimi nieregularnymi cyklami jakbym dostała po 60 dniach, to bym się nie zdziwiła, ale po 20???? Byłabym w ciężkim szoku... Jestem zła, w zyciu nie miałam żadnych plamie, a teraz... 1 miesiąc starań i od razu pod górę. :( :( :( :( :( :( Los mi wysyła sygnał.. że chyba nie będzie z tym łatwo... Oj babeczki, dziś mam dzień użalania się nad sobą. Jestem biedna, smutno, obolała, no i jeszcze jakąś ciężką chorobę sobie wkręciłam.. Zwariować ze mną można....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamysł tylko cel ide zaraz po pracy już sie umówiłam w laboratorium i jak dobrze pójdzie wieczorem bedzie wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×