Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

Cześć dziewczynki! Ja już w pracy i w końcu mogę trochę popisać. Karola to z tym cyklem to tak samo jak u mnie, chciaż po ostatnim opóźnieniu to już nie wim jak u mnie z tym cyklem będzie:) oczekująca maleństwa GRATULACJE!!!!, a w którym tygodniu jesteś wg własnych wyliczeń???? Bo do lekarza to najwcześniej w 6 tygodniu i wtedy lekarz zrobi ci USG dopochwowe. Dopiero w 6 tygodniu widac pęcherzyk, wcześniej to nie ma co chodzić bo nic ci nie powie:) A teraz musisz, brać kwas foliowy, odpoczywac i pisać tu z nami:) Ciesze się, że do nas dołączyłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babeczki :) ja tylko przypominam, ze też kibicuję Wam z całych sił i przesyłam fluidki... Ninam a na dobre wieści od Ciebie to po prostu nie mogę się już doczekać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim ninam czekamy na wiesci od ciebie :) A co u mnie wrócilismy wczoraj od teściów i sie uspokoiłam bo tam teśc dał mi popalic nerwowo :) bylismyw sobote na urodzinach narzeczonej kuzyna mojego M. no i ja ani kropelki alkoholu wiec cała rodzina stwierdziła ze pewnie już w ciąży jestem, a ja poprostu wole dmuchac na zimne, do tego dołączył sie od piątku ból podbrzusza inny niż przed @, i sikanie co 2 godziny. Do @ 4 dni zobaczymy narazie sie nie nastawiam bo znowu sie załamie wiec czekam i już :) Cześc Baderka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, czytam was regularnie, nawet coś kiedyś pisałam. Ale generalnie, to tak cichutko jestem :) hihi mam taki problem, a że wy tu jesteście znawczynie od wszsytkiego, to napisze... otóż trwa nasz pierwszy miesiąc staran. Wczesniej byłam u ginekologa (miesia temu), miałam wsystkie badania, wszystko było ok. I wczoraj...13 dzien mojego cyklu i miałam takie plamienia brązowe. Nie dużo. Miały raczej konsystencję śluzu, tyle że kolor nie ten. Wieczorem już wszystko było ok. Co to mogło być??? przyznam szczerze, że troszkę się martwię, nigdy nie miałam takich objawów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli byłoby to troszke pózniej można by uznać że Ci się udało i to było plamienie implantacyjne ale w 13 dniu hmm nie mam pojecia. Badercia co ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć kobitki, baderko dzięki za fluidki:) przesyłaj ich dużo to moze zarażę się od Ciebie:) Ale jeszcze równe 2 tygodnie musisz mi je przesyłać:) A jak się wogóle czujesz????? Zabusia w końcu się pojawiłaś!!!! Olej teścia i się nie wkurzaj!!!!! To już tylko 4 dni oczekiwań ci zostało????? Już mocno trzymam kciuki za Ciebie!!!!!!!!!!! i nie mogę doczekać się wyniku razem z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajuśka- chciałabym Ci pomóc ale ja to kompletnie się na tym nie znam:( Nasza Baderka to specjalistka ona napewno Ci pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabusia, a cóż to jest plamienie implantacyjne??? wy to jesteście skarbnice wiedzy.. lepsze niż encyklopedie! dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajuska w 13 dc to najbardziej prawdopodobna wersja, że było to plamienie okołoowulacyjne... czasem tak się zdarza, że w momencie uwalniania jajeczka dochodzi do niewielkiego plamienia... bo na implantację zapłodnionego jajeczka to jeszcze dużo za wcześnie... ninma u nas wszystko w porządeczku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajuśka w momencie zagniżdżania się pecherzyka płodowego w macicy moze pojawic się lekkie krawawienie lub sluz o brazowym zabarwieniu :) Ninam powiem Ci to bedzie najdłuższe 4 dni hehe a własciwie według ostatniej @ to 7 powinnam dostać ale jesli liczyc też poprzedni to ma czas w przedziale 7-11 listopad :) mam nadzieje ze bedzie ok :) nawet leków na ten ból podbrzusza nie biore na wszelki wypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baderka, wielkie dzięki. Też kiedyś coś takiego słyszałam. Ja mam w ogóle bolesne owulacje i lekarz mi powiedział, ze często się zdarza krwawienie, ale wczoraj tego jakoś nie powiązałam, dopiero dziś jak mi powiedziałaś, to mnie oświeciło, że może faktycznie to to.. Mam jeszcze takie idiotyczne pytanie. Czy jak było krwawienie, to znaczy że nie mogło się udać? Czy to nie ma wpływu?? Sorry dziewczyny, ale nie dopiero zaczynam się zaznajamiać z tymi medycznymi aspektami, myślę, że za kilka miesięcy będę bardziej.. wykształcona w tym temacie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że mogło się udac ale niestety rzdna z nas na 100% Ci nie powie :) poczekaj do @ i sie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra :) jesteście super! zle zrozumiałam Baderkę, myslałam, że jak jest krwawienie to się nie udało... ale jak jest szansa to dobrze :) tym bardziej, ze się nie nastawiam na nic, bo to nasz pierwszy miesiąc starań i wiem, że to nie jest tak hop siup :P za ciebie żabusia trzymam kciuki zeby te 4 dni szybko minęły, żeby się nie pojawiła i żebys mogła zrobić test i nam oznajmić radosną nowinę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kajuska nie dziekuje :) powiem wam ze już tem nie mierze codzinnie a wczoraj mnie podkusiło i o dziwo 37,1 byłam w szoku ale narazie poczekam heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zausia, coś mam przeczucie, że Ci się udało:) Kajuśka tobie też życzę II kreseczek, a kiedy masz dostać@????? Sylwinko witaj co tam słychać u Ciebie?????? TY chyba czekasz do 5.XI- dobrze pamiętam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niam, ja to w ogóle mam jedną wielką zagadkę, bo mam takie nieregularne miesiączki, że nie ma co kalkulowac. Powinna być między 20 a 25 listopada, ale czy będzie.. nie wiadomo. I nie mówię tego w kontekście pojawienia się dwóch kreseczek, po prostu u mnie to nigdy nic nie wiadomo.. Dlatego się nie napalam jak mi się spóźnia.. Zazdroszczę wszystkim kobitką, które mają regularny okres. Niam, ja tobie też zyczę II kresek, kiedy możesz się ich spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak 5 listopada powinnam dostać ale zobaczymy bo i tak mam nieregularne to może przyjść pózniej i chyba przyjdzie bo nie mam żadnych objawów Zabusia za 4 dni czekam na dobre wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jutro chyba znów zmierze hehe zeby zobaczyc co i jak :) dzis nie miałam odwagi a podbrzusze nadal mnie tak jakby sciska i od czasu do czasu prawy jajnik zaboli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dobrze żabusia, a keidy chcesz robić test? będziesz czekać do 7ego, czy cię skusi wcześniej??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i niestety jade w teren już a nie jutro :( nie wiem jak dam rade z tym bolacym brzuchem no ale trudno Buziaki do jutra Trzymnajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajuśka, ja mam tzn miałam cykle 28 dniowe, ale ostatnio @ spóźniła mi się 7 dni, no ale 15.XI, to już napewno powinna być więc jeszcze 2 tygodnie czekam:) A nie myslałaś, żeby iść do lekarza z tymi nieregularnymi @??? Może dało by radę uregulować je. Sylwinko, to też już niedługo, ale w sumie to najgorsze są te ostatnie dni oczeliwań. Nie ma inne opcji, musisz być w ciąży:) Zabusiu, jak mierzysz temperaturę cały cykl, to dla włansnego spokoju bym pociągneła z tą tempką do końca. Nie bój się będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusiu, ja trzymam mocno kciuki i nie puszczę przez te 4 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajuśka a nie masz jakiś zaburzeń hormonalnych bo ja też mam nieregularne ale właśnie mam zaburzenia hormonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×