Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

Zabusiu, leć, leć na tę bete bo ja chyba za Ciebie nie moge doczekać sie tego wyniku:) Wieczorem nie bardzo mam czas tu zaglądać ale dzisiaj to normalnie nie odpuszczę:) Kajuśka nie wmawiaj sobie głupot!!!! Idź do lekarza to się uspokoisz!!! A wiesz za pierwszym razem nie zawsze wychodzi, ja jestem tego przykładem i nie załamuję się. I ty też nie miej złych mysli, tylko biegim do lekarza i głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninam ja własnie żeby przestac sie denerwowac powiedziałm dość ide na bete co ma byc bedzie i jak nie teraz to za miesiąc lub dwa i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie boję ninam, że nie zajdę w pierwszym cyklu. Ja się martwię, ze jestem chora na coś co nam uniemozliwi starania na dłuższy czas... Wrrr... muszę odgonić od siebie te czarne myśli... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajuśka, ja Ciebie rozumiem, ale wkręcaj sobie chorób idź do tego lekarza i zobaczysz, że nic ci nie jest. Nie masz na co czekać bo bedziesz sie niepotrzebnie denerwować. Zabusiu to hu, hu, trzymam kciuki i czekam wieczorem jak napiszesz jaki wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Odebrałam dzisiaj wyniki bety hcg. Mam 120. Wygląda na to, że naprawdę jestem w ciąży. Trochę się jednak denerwuję, bo według norm, które załączone były do wyników to 2-3 tydz ciąży dopiero... Nie wiem co prawda jak to jest liczone zupełnie -czy od dnia zapłodnienia, czy od ostatnmiej miesiączki),Pogubiłam się już, bo myślałam, że jestem na początku 6 tygodnia (licząc od ostatniej miesiączki). Czy ktoś mogłby na to zerknąć? Wpisuję normy z kartki, którą dostałam: mlU/ml Kobiety nieciężarne 0-2,7 Ciąża 1-2 tydzień: 16-156 Ciąża 2-3 tydzień: 101-4870 Ciąża 3-4 tydzień:1110 - 31500 Ciąża 4-5 tydzień: 2560-82300 Ciąża 6-7 tydzień: 27300-233000 Ciąza 7-11 tydzień: 20900-291000 Ciąża 12 tydzień:16684-127939 Ciąża 13 tydzień: 10743 - 89074 Ciąża 14 tydzień: 7895- 70818 Ciąża 15 tydzień:6210 - 69173 Ciąża 16 tydzień:5730 - 54585 Ciąża 17 tydzień:5267-57465 Ciąża 18 tydzień:3180-51360 Ciążą 19 tydzień: 5879-55183 Ciąża 20 tydzień: 1234 - 45771 Ciąża 21-39 tydzień: 2700 - 78100. Nic więcej nie ma na tej kartce :((( Co o tym myślicie? Mój ginekolog nie odbiera. Próbuję od wczporaj się do bniego zapisać na wizytę... Ale mam mętlik w głowie, martwię się, że coś nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te Twoje normy zdecydowanie normy od zapłodnienia... bo gdyby były od miesiączki to nie byłoby 1-2 tyg. ciąży... więc nie martw się... jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a który dzień cyklu dziś u Ciebie? porównamy do moich wyników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie tez sie wydaje ze od zapłodnienia ja tez inne znalazłam :0 baderka a u mnie beta już chyba wyjśc powinna co??? mam 29 dzien cyklu i @ powinno byc piątek lub sobota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująća przy becie o wiele ważniejszy niz jej poziom jest jej przyrost po 48 godzinach... czyli betę jest dobrze robić 2 razy w odstępie 2 dni... jeśli w tym czasie się podwoi a przynajmniej przyrośnie o 66% znaczy, ze wszystko jest na dobrej drodze... więc jeśli chcesz mieć jakiś obraz to powtórz betę jutro w tym samym laboratorium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJĄCA MALEŃSTWA! serdecznie gratuluję!!!! :) ja dzisiaj po 14 odbieram wynik beta HCG i gdybym miała taki jak Ty to chyba bym na miejscu zemdlała ze szczęścia :) A jak Ty się czujesz? masz jakieś objawy? bolą Cię piersi, bo u mnie mimo że mineło już 60 dni od ostatniego okresu to nic mnie nie boli i te testy negatywne :( ale dzisiaj się wszystko wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fifi9 to obie dziś czekamy na wyjasnienie tylko ja dopiero wieczorem bede miec wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka ma rację! ważny jest przyrost beta HCG, dlatego warto powtórzyć po 48 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Zabusia25-obie czekamy :( staram sie nie robić sobie nadzieji, bo już tyle razy się zawiodła, ale jakoś w podświadomości cały czas myśle jak to będzie gdy sie okaże że jednak jest! :>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fifi9 ---- bolą mnie lekko piersi, podbrzusze ciągle, i mam zawroty głowy. Czasem jest mi wręcz niedobrze:) Ja oczywiście bardzo się cieszę, ale jakoś spodziewałam się wyższego wyniku. Muszę powtórzyc tę betę i wtedy będę, jak napisała ładnie baderka, mieć jakiś obraz. A co do braku objawów u Ciebie - daj znać jak będziesz miała wyniki bety, będę trzymać kciuki - brak objawów nie wyklucza ciąży przecież! Zabusia---również oczekujemy relacji! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca nie wiem czy widziałaś wcześniej moją odp. dotyczącą witamin, więc na wszelki wypadek wklejam Ci ją raz jeszcze... w tej chwili dla Twojego maleństwa najważniejszy jest kwas foliowy, bo to on zapobiega powstawaniu wad cewy nerwowej... więc jeśli go jeszcze nie łykasz to kup sobie folik albo specjalny zestaw witamin dla kobiet do 13 tc np. feminatal metafolin... ma on tak dobrany skład, że jest polecany właśnie na tym 1. etapie ciąży i w okresie starań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łykam folik łykam :) jem tez bardzo dużo warzyw i owoców, niczego nie dźwigam, dużo śpię, itp. Jutro pójdę powtórzyć ten test - nie chcę się zamartwiać, ale i nie chcę robić sobie nadzieji .... kurde... boję się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca, wiesz są chyba różne normy wg których są liczone te tygodnie, ja przed sobą mam wynik mojej siostry i na nim jest napisane ze Twój poziom to 4-5 tydzień, jest i będzie dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak sobie myślę, że jednak miałam jakieś objawy tak około dwóch tygodni temu strasznie kręciło mi się w głowie i miałam (do tej pory mam) większą ilość śluzu, więc może :) ale dlaczego mnie te piersi nie bolą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fifi9 ja mam teraz białawy gesty śluz, kręci mi sie w głowie, od jakiś 10 ndi mam wrazliwe brodawki takie szczypiące, i te bóle podbrzusza choc dziś ok ale też nie mam pewności czy to to na co licze czy poprotu warjacje organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×