Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

do rozszyfrowywania to są dobre instrukcje mebli z ikei, a nie bliźni! ech, czuję jak mi przestrzeń dudni w tętnicach, dotleniłam głowę i czuję się teraz jak młoda bogini. kto nie wie nie zrozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
5 , baran , małpa tyle trzeba wiedzieć by tylko cztery daty urodzin wytypować :) Paloma - uczysz się od starszego brata :) ze mną to już się same gwiazdy pogubily o co chodzi :) zły mąż , 8 , ogień i wystarczy i tak jako siostra za dużo się domyślasz :) nie teraz , nie tu :) pozdrawiam mnie też dzisiaj nosi jak zawsze zresztą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
jak masz tam jakiś młyn albo tartak to weź mnie do rodzinnego interesu:) albo [zgłoś do usunięcia] :) ale nie mów że już nic nie powiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój tatko jest dwumetrowym kowalem, a bracia pędzą bimber i kłusują, więc na Twoim miejscu nie pchałabym paluszków między młot a kowadło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do palomy...
dlaczego podrywasz kochanka Seli?:P:P:Pwredna babo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jestem wredną babą :P mamię niewinnych białogłowych mężczyzn, zastawiam na nich pułapki, czaruję i dosypuję bieluniu do wina. później gwałcę i pożeram, tak ze ślad po nich nie zostaje. tak już mam. odrobinę tolerancji dla czarownicy z lasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
toż to siostra moja a nie wredna baba :) tylko już mnie nie pamiętają w rodzinie , i się martwi o mnie :) refleks jeszcze mam , a kowale tylko siłę :) ok , będę swoich sarnich szkieletów szukał na swych ścieżkach i swoich wilczych pieśni w samotności słuchał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
na mnie ani na Ciebie takie powiedzmy " czarki " nie działają :) Paloma i to też kto ma wiedzieć ten wie :) ciekawe co byśmy wspólnie upolowali ? jednorożca ? i upiekli go na oczach wszystkich ? zostawiając szkielet na ich drodze :) ludzie , powtarzam - więcej dystansu !!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
kiedyś ktoś mi tak powiedział nie wchodź między młot i kowadło zaryzykowałem , wszedłem i jestem jak ukuty hartowany grot strzały nikt nie wie z której strony przybędę przeszywam na wylot dając nadzieję na szybką śmierć nie bawi mnie widok cierpienia strzelałaś kiedyś Paloma z kuszy ? mając taką rodzinę domniemam że tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
opowiadaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam tam, gdzie jest mi dobrze. nie muszę sie dowartościowywać flirtem przez internet, nie strzelam z kuszy tępą strzałą amora. bawi mnie ta internetowa dulszczyzna ;) powiedz zły, czy to nie jest zabawne? stróże moralności patrolują fora i palcem wytykają winnych Bogu ducha jedynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
ani Ty ani ja nie podamy tu swoich danych kontaktowych. tak samo Sela i inni . to jest internet , dziadostwo które niszczy serca , dusze i ciała. znam ludzi którzy nie jedzą nie piją nie mają twarzy tylko siedzą tu karmiąc się tym wszystkim co tu jest . ja też jestem za godzinę umówiony z kimś na pewne rozgrywki sportowe i tak prawie co dzień :) nie muszę tu siedzieć lecz coraz mniej jest osób w życiu codziennym które mają odpowiadające mi podejście do życia. namiastka kontaktu z nimi - z Tobą z Selą ,Moniką , bo słowa to namiastka - to stanowczo za mało ale muszą mi wystarczyć , na nic innego nie mogę liczyć bo każdy prócz siebie ma bagaż -przeszłość , rodzinę , tajemnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
pewnie dlatego wolimy pobyć czasami sami zamknąć oczy i jedynie wyobrazić sobie że mógłby być ktoś kto tak samo zamknął by oczy i wyobraził sobie nas - takich jak jesteśmy z każdą najmniejszą zaletą i każdą największą wadą i jedyne słowo jakie by padło to dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj kiedy biegłam, miałam wrażenie, że jakaś postac w czarnym kapturze biegnie koło mnie, nie trzeba słów, wystarczy czasem być a nawet nie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika bryka
Witajcie! Jakoś smutno tu ostatnio, kto zna jakiś dobry kawał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
ja wiem czy smutno ? :) spokojnie może , jesień przyszła :) trzeba się hartować bo jakieś wirusy nas atakują :) wymordowałem się za wszystkie czasy !!! ze wszystkich moich znajomych , a jest ich sporo mam tylko jednego kumpla z którym mogę porobić coś w kwestii sportu ale też nie we wszystkich powiedzmy dyscyplinach w innych mogę liczyć na siebie i inną tajemniczą postać która nie boi się wyzwań :) pozdrawiam wszystkich którzy pokonali granicę wytrzymałości własnego ciała i umysłu , przeszli na stronę kiedy drżenie rąk i nóg z bólu stanowi już tylko kierunek marszu:) a inni mogą tylko patrzeć i albo się śmiać albo dołączyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
niezły ten filmik Paloma zwłaszcza koniec :) to była wredna baba ale koleżka sobie zasłużył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
ja osobiście nie brał bym udziału w konsumpcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam coś pilnego do napisania, nowa praca na horyzoncie, wielka stabilizacja, dorosłość odmierzana tykaniem zegara, dniami tygodnia roboczego, urlopami.... kilka takich lat przede mną :) wiem, że w to nie wsiąknę.... wiem, że nie potrafię tak żyć, że mój czas jest "przezroczystą perłą, wypełnioną oddechem" muszę przyczaić się, zebrać siły i środki, żeby dać susa w wielkim stylu w sam środek spełniającego się snu o moim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×