Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Serkkkku

brak zaufania

Polecane posty

Gość Dziewczyna__
gdzie pan autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej zrzucic wszystko na chorobe. a to dysorografia, a to dysgrafia, a to dyskalkulia... wszystko mozna podciagnac pod chorobe. dziewczyna JEST egoistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna__
powiedz jej szczerze ze nie mozesz tak dluzej pogadaj z nia o zaufaniu i o tym co pisalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna__
czy twoja dziewczyna sama sie z tym meczy ze musi cie kontrolowac chcialaby to przerwac a nie moze???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna__
moze trzeba bylo na poczatku powiedziec ze sama przez to przeszlam i dlatego patrze na ta panne a nie na ta bande co tu wypisuje glupoty. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna__ nie egoistka bo to juz moze stalo sie choroba ona ma problem sama ze soba psychologiczny , wszyscy idziecie na łatwizne, jak jemu na niej zalezy to sie postara sprobowac to zmienic, mowilam psycholog... jak nie to coz robta co chceta kolezanko mysle ze i tobie sie przyda taka wizyta...nie zaszkodzi a jednak moze pomóc..:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serkkkku
Ale ona powie mi że ok. ale i tak swoje będzie robić ja już gadałem o tym nie raz ale i tak mi nie ufa i zaraz jak gdzieś wyjdę dzwoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna__
nie, dzieki juz przeszlam co swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serkkkku Nie no żarty żartami ale że tak powiem mam już dość tego sprawdzania. Nie da się tego jakoś naprostować?? psycholog to napewno odpada bo jak bym jej to zaproponowal to nie wiem co by mi zrobiła ehehe niezła prowokacja ten temat bo nie chce mi sie wierzyc ze autor jest az takim debilem:O...ale fajna dyskusja bo czasami zdarzaja sie takie przypadki...moze nie tak bardzo skrajne jak ten...ale jednak sie zdarzaja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serkkkku
na mnie pora spadam do roboty a za porady dziekowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna__
wiem.......................... chore chore ale coz zrobic. probowalam. a czemu nie psycholog? moze ja przekonasz. jak ja zostawisz to chyba pogorszysz sprawe co. ona potrzebuje pomocy, patrzena nia jak na siebie, i dlatego tak pisze. przeciez nie robi tego specjalnie?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna__
a co wy tu robicie w ogole. do roboty gnać albo pracowac a nie na kafe :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna__
czas na jajecznice i kakao. kafe wciaga a juz ta godzina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna...a jak niby autor ma zaciagnac ta swoja dyktatorke do tego psychologa??? ...podstepem na marchewke:P....przeciez ona tam nie pojdzie bo bardzo dobrze zdaje sobie sprawe ze wszystko z nia w porzadku ...tylko ten jej facet jakis taki "podejrzany"...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO DZIEWCZYNY
Przesadzasz z tymi znakami interpunkcyjnymi. Za głośno krzyczysz i za bardzo się dziwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna__
a moze nie w porzadku a boi sie przyznac ze ma problem. o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna__
bo tepaki mnie nie sluchaja a tylko ja tu pisze inaczej niz wszyscy. inni ida na latwizne albo nie widza problemu, albo sie smieja z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puding Czekoladowy
Moze Ty po prostu jakoś nie raz nadużyłeś jej zaufanie, może dajesz jej powody aby była zazdrosna i traciła zaufanie - jesteś święty nigdy nie zrobiłeś jej przykrości, aby mogła mieć podejrzenia..?? Jak kiedyś chłopak ją zdradził to dzięki Tobie mogła zapomnieć o tym, ale widocznie się nie postarałeś tylko musiałeś coś wykręcić i sobie o tym przypomniała i wszystko do niej wróciło - że chłopy to szowinistyczne świnie !!! A jeżeli nie potrafisz jej się zmienić bo wiem, że tak się da, to nie warto! - sam musisz jej pokazać że nie jest tak jak myśli.. zrób tak jak było na początku związku - bo nie wierze, że od początku taka była, moim zdaniem zmieniła się i zaczęła Cię kontrolować po jakiejś Twojej potyczce, kłótni... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puding Czekoladowy
Dziewczyna_ - dobrze gadasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna__
niedzwiedz. dlaczego ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprawdzie Autora już nie ma, ale moze w wolnej chwili przeczyta, bo ja sobie pomyślałam, że skoro zależy mu na relacjach z dziewczyną, może powinien odwrócić kota ogonem, czyli nie tłumaczyć sie jej ze wszystkiego i odpierać jej zarzuty, tylko zwątpić w jej uczucia do niego. Autorze, może spróbuj pokazać dziewczynie, że wątpisz w prawdziwośc jej uczuć do Ciebie, skoro ona ciągle Wasz związek porównuje z poprzednim, a tym samym Ciebie z poprzednim chłopakiem? Moze okaż zazdrość i sam próbuj ją kontrolować (oczywiscie bez przesady)? Kto wie, moze ona przejrzy na oczy? Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna__
puding w koncu ktos ''normalniejszy'' i patrzacy inaczej niz to bydlo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna__
wy nie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puding Czekoladowy
Moim zdaniem tez trzeba powaznie porozmawiać, a na pewno w tym momencie nie odrzucać jej.. moim zdaniem dziewczyna ma lekka depresje i boi się, że ją zostawisz.. potrzebuje uczucia, wielkiego uczucia! Przytulania i zwrócenia na nia uwagi, prawienia komplementów i mówienia, że ona jest najwazniejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×