Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

cześć 👄 zdjęcia zawsze coś nabroją... ja tylko na chwilę, bo zła jestem, że szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaze of glory tez słuchałem. Pusciłem Ci to co właśnie leciało. Witaj Tylkotu. Wybacz ale dzis bez usmiechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - a ja Ci powiem, że właśnie zabrałam się za kompletowanie Bon Jovi na moim kompie... zmotywowałeś mnie i skorzystam z tego, że net mi chodzi... bo moje nagrania poszły się paść już dawno, chyba pisałam o tym... DArth VEjder - ja Ci dam buziaka 👄 może Ci się chociaż trochę lepiej zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra29 -👄 czy Ty też masz dzisiaj jakiś dołek, czy też pomożesz nam wyciągnąć DArth VEjdera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam doła żadnego :) Bon Jovi uwielbiam. Jeśłi Doradca ma wyjść z doła to niech przestanie słuchać smutnej muzy. Powinno to być coś weselszego aż chciałoby mu się śpiewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - ja wiem, nie można. Dopóki nie przejdzie... U mnie też trzy dni Skorpiony grały, aż mi się przejadły i dopiero wtedy mi się lepiej zrobiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - mnie muzyka poprawia nastrój lub nie w zależności od tego, z czym mi się kojarzy... nie ma to związku z tekstem, niestety, w żadnym wypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dołka nie mam jestem po prostu wściekła... niby fajnie i wszystko było ok, gdyby nie to, że muszę napisać 2 rozdziały inżynierki, zrobić 2 prezentacje i projekt... i co najlepsze większość jest grupowa i nikt nie ma czasu na spotkanie.... a facet od planowania nieźle przegiął bo do projektu wymyślił sobie szczegóły, że szok, i niby to ma być potem łatwiej z robotą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - czy Ty to wszystko musisz dzisiaj? bo wiesz, moja babcia to zawsze mówiła, jak miała za dużo roboty - eee tam, i tak nie zdążę - i zajmowała się czymś innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×