Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

Dartheczku - a kto tu bez Ciebie gada??? jak dla mnie jesteś wiodącym rozmówcą:) nawet czasem jestem zazdrosna, że tak wszystkie sobie z Tobą gadają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambka, a co ja mam powiedzieć? dopiero po fakcie dowiaduje się, że nie tylko ze mną umówił się na sanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś facetem, dlatego powinnyśmy się w sumie tego po Tobie spodziewać... ale my jak zwykle naiwne kobiety... prawda, Tylko tu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ptaszki mi doniosły, że chciałeś jeszcze z inną jechać do kalambki... eh Ci mężczyźni... to oni najpierw zawracają w głowie a potem zostawiają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - bo on w ogóle to chciał jechać do mnie, tylko szukał pretekstu :D w ten sposób wszystkie zostałyśmy przekręcone, że tak powiem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:30 [zgłoś do usunięcia] DArth VEjder a ja się mogę przyłączyć do tego słuchania ? 23:31 [zgłoś do usunięcia] kalambaka DArth VEjder - Ty podobno przyjeżdżasz do mnie na ferie z Tylko tu? Żyj szybko, umrzyj młodo. Zostaw atrakcyjne zwłoki. 23:32 [zgłoś do usunięcia] Piwnica oczywiście z mozesz sie dołączyć heheheheheh 23:32 [zgłoś do usunięcia] DArth VEjder no tak na sanki 23:33 [zgłoś do usunięcia] DArth VEjder tylko nie wiem czy przyjmiesz takiego pijaka jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co, panie DArth VEjder? mamy czarno na białym jak po wyborach w USA... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam dzieci z DArth VEjderem nie mam... Tylko tu - dla Ciebie wielki kop publiczny :) Darth Vejder - weź, popraw z drugiej strony, ona wie, za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam w planach urodzić przed 30 ;-) jak odpowiedniego tatusia do tego czasu znajdę... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×