Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

wiesz, ja już mam dzieci... nie zastanawiałam się nad tym... to musisz uzgodnić indywidualnie z Tylko tu...;) a tak poważnie - poszłam sobie po piwo, przechodzę obok i co słyszę u mojego exa??? Gun's'Roses!!!!!!!!!!! Jestem zatkana. Totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - ale to naprawdę powinny zainteresowane strony uzgadniać, sam mi to tłumaczyłeś :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - nie, no, na pewno się nadajesz, fajny z Ciebie facet, tylko: 1. nie wiem, co o tym sądzi Tylko tu 2. a ja już nie chcę mieć więcej dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - a w ogóle to Ci powiem, że zarezerwowałam sobie dzisiaj wakacje na przyszły rok:D ale nie zgaduj publicznie, gdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zniknęłam, bo net nam odcieli... hmm musiałbym Cię sprawdzić, czy na tatusia się nadajesz ;-) ale to już nie na taką rozmowę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4,5 z ostatniego... i następny do zrobienia :/ ale bardziej to o mapach teraz myślę, bo 2 jutro nie kupię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - jak będziesz gadał jak 100letni dziadek, to nie oczekuj, że Tylko tu dojdzie do wniosku, że nadajesz się na tatusia... musisz się na coś zdecydować.... :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×