Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

hehe, dobre :) dobrze że ja mam tolerancyjnych sąsiadów i w akademiku i u siebie w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - to się naprawdę zdarzyło :) DArth VEjder - ha, wyobraziłam sobie :) a ja słucham na cały głos, ale na kompie to i tak nie do końca, jak na moim sprzęcichu :) ale zrobiłam się ostatnio złośliwa, ot co :) i nie obchodzi mnie, że ta muza nie pasuje do garnituru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie mnie bo padnę :P a wogóle na głowe to mi % padną... wino i wysokoprocentowe ciacho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zapodam, u mnie wciąż Bon Jovi z przerwami na te od Ciebie, ale ściągnęłam sobie do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadam z exem na gg... pytał, o mój opis "uwaga gryzę", pytał dlaczego... heh i coś tam na spacery do parku zeszło i pytał z kim byłam, no i tekst: ja: a do parku to zależy kto pod ręką jest on: każdym razem z innym? ja: no pewnie, bo facetów trzeba bałąmucić i porzucić on: bo jeszcze pomyśle że to prawda ja: myśl sobie co chcesz... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - jak Cię spotkam, to Cię na wejściu zamorduję z 9 razy :D Tylko tu - no i po co Ty z nim w ogóle gadasz? a z tym bałamuceniem i porzuceniem dobre... :) szkoda, że w rzeczywistości nie zawsze wychodzi, nie? :) z przyczyn niezależnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIwnica - hej. Jesteśmy umówione? ;) Tylko tu, czy ja mogę sobie na trochę pożyczyć Twój opis na gg? Bo tak mi jakoś spasował...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×