Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

a taki miałem dobry nastrój jak wracałem do domu... Zaczepiała mnie jedna PAni w pracy, nic wielkiego takie tam słowne przepychanki ale w sumie miłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś nie muszę, tylko przez najbliższe 4 dni, a miałam iść do kina i na spacer... ale na 2 dni zaplanowałam sobie koczowanie w bibliotece żeby przebrnąć przez stosy książek o turystyce rowerowej :/ ale już Was tym nie męcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - czy Ty wiesz, ile ja kasy przepuszczę na płyty przez Ciebie w najbliższym czasie? Powinieneś mi to jakoś zrefundować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi jeszcze jakąś muzę podrzucisz, to cały browar chyba będziesz musiał kupić... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambka, bo go z torbami puścisz... mi zdziebko lepiej bo wreszcie coś zjadłam :D a jutro mam wycieczkę na ostrobramską po mapy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - ale z Ciebie podróżnik :) DArth VEjder - lubię Cię, więc kupię z Tobą ten browar na pół i będziemy polewać reszcie na kafe, żeby nam się inwestycja zwróciła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wypicia - to ja tam dużo mogę... więc nie proponuj :) bo to może być dla Ciebie niebezpieczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - masz najzupełniejszą rację :) to zdrówko, bo ja dziś próbuję heinekena - czy jest taki sam jak zawsze :D i Bon Jovi "It's my life" - zaraz zacznę tańczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth, ja Cie w tej zaspie nie zostawię, bo kto będzie mnie wciągał na sankach pod górkę ;-) ja nie taka podróżniczka to do inżynierki, a po wawce trzeba troche pojeździć, żeby ją zwiedzić ;-) a tam mnie jeszcze nie było, może jakiegoś żołnierzyka poderwać się uda, bo będę obok biblioteki wojskowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×