Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

ja się napatrzyłam na żołnierzyki wczoraj, oj niektórzy to przystojni byli :D zresztą ja mam takie zboczenie ;-) facet w mundurze i garniturze :D jak jeszcze niczego sobie z wyglądu to za takim poszłabym powiedzmy, że na koniec świata ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś Ty obeznany ;) Ci tu u nas to już nie dla mnie, za młodzi, niestety... ale jacy fajni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - musisz wykupić wszystkie browary w Polsce, żeby mi zrefundować wydatki na płyty:) Tylko tu - to wreszcie znalazłam między nami jakąś różnicę: mundur może być, ale garnituru nie zniosę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja byłam wczoraj na paradzie z okazji odzyskania niepodległości :) kalambka... musimy się czymś różnić ;-) PS Darth świetne piosenki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mówię, że facet musi być zawsze w garniturze... ale tak od czasu do czasu... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - pewnie, że mi się podobało :) Chodzi o to, że to wszystko, czego ja lubię słuchać, to nie muzyka, której słucha mój już-prawie-ex. Więc kiedy wróciłam dawno temu ze szpitala, okazało się, że już nie posiadam swoich kaset - bo wtedy jeszcze były kasety, aha :) a potem nie mogłam sobie kupić takiej płyty, jaką bym chciała, pojedyncze tylko mi się udało przemycić... a pod choinkę dostawałam zawsze płytę z muzyką, o której on myślał, że mi się podoba:) więc teraz nie mam prawie żadnych płyt i muszę odnowić płytotekę :) co przy tym, jak mi przypominasz, co jeszcze, będzie mnie sporo kosztowało :D a prezenty gwiazdkowe spotkał taki sam los jak kiedyś moje kasety :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - a dla mnie tam wystarczą dżinsy i kurtka skórzana... taka jestem dziwna... i dlatego nigdy nie udało się mojemu exowi ubrać mnie w garsonkę :D a pierwszym moim zakupem ciuchowym po złożeniu pozwu - co było? heineken dla tego, kto zgadnie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - ale mój net nie lubi, jak się z niego coś ściąga...;) A poza tym net mam w biurze, a lubię muzyki słuchać w pokoju - najlepiej w łóżku ze słuchawkami i na full :D a jakość nagrań z netu nie zawsze jest taka, żeby się dało na full :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - brązową ma kto inny ;) kupiłam czarną, a mój ex, jak powiedziałam, że ma dać jakąś kasę na utrzymanie, kazał mi sobie rękaw odciąć :) po czym nabył dwa garnitury :) żeby móc pokazać się z panią w garsonce :) jejku, jaka ja jestem teraz szczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - jaki? z kolorem nie trafiliście, ale i tak Wam postawię te heinekeny przy tych sankach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szedłem do kuchni i wyrwałem słuchawki z kompa. I Ratujmy co się da poszlo na opór na blok. Sąsiad przyszedł z awanturą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×