Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

niestety ten pan ma jutro zajęcia, a na weekend jedzie do domu :/ no i nie wiem kiedy z nim się zobaczę, bo potem ja jadę do domu na weekend, a jeszcze potem w weekend spędzę w lesie w Tucznie... buuuu no zresztą to ja nic nie wiem, widziałam się z nim dopiero wczoraj pierwszy raz... ale powiem, że w rzeczywistości jest przystojniejszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Tu - uuuuuuuuuuuuuuuu;) Fajny... :D:D:D Chwytaj i nie puszczaj ;) A poza tym, że taki przystojniacha, to ma jakoś poukładane w głowie? Jak na faceta, oczywiście... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu Kalambka RozkojaZona dzieki kalonbka Rozkojazona noto wiesz duzo omnie;),ile bym dal zeby wszystko mnie ominelo i to co teraz ma miejsce! Ale dosc tego wisielczego humoru kobietki wiec: kowalski postanawia zaprowadzic w domu porzadek. Wraca pobity od progu wola. -Zatrzy minuty widze nastole obiad i pollitra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no... tak być nie może!!!! Weź ty coś wymyśl!!!! Podsłuch mu załóż, nadajnik GPS... no nie wiem.... :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAmarkoAA - ja też przeczytałam cały tamten topik i jestem pod wrażeniem :) Tylko Tu - najlepiej od razu jakiegoś chipa mu wszczep... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAmarkoAA nigdy nie będzie tak źle, żeby nie mogło być gorzej.... Wiem to z własnego doświadczenia... Najważniejsze to się nie poddawać... Ty się nie poddajesz i za to Cię szanuję. :) Kalambaka ja to bym mu założyła wszystko na raz. Przezorny zawsze ubezpieczony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w głowie raczej ma poukładane, bynajmniej jak rozmawialiśmy to było o czym i pośmiać się z nim też można... no i zachowuje się jak jakaś nastolatka :/ zauroczona? pomysły macie dobre, tylko trzeba by było nieźle pokombinować, żeby to w życie wcielić.... AAmarkoAA, posłuchaj dziewczyn one wiedzą co mówią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noto wiecie kto zwami pisze. jak to mozliwe ze moja wypowiedz sie niewyswietlila cala? Napisalem kawal i ino poczatek sie wyswietlil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajdanki może przy innej okazji :D:D:D:D:D Wróciła moja rozgadana gimnazjalistka. Zaczyna negocjować ze mną długość kary. Myślicie, że szlaban do 30-stki to za długo?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona - a za co ta kara? Bo ja moim to bym czasem dożywotni szlaban dała... :D:D:D AAmarkoAA - właśnie miałam pytać, gdzie dalszy ciąg, bo czegoś mi brakowało... :D Tylko Tu - ubezpieczać się trzeba tak inteligentnie, wiesz, żeby nawet nie zauważył, a jak już zauważy, to żeby czuł się z tym szczęśliwy... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy kiedy spotkam się z nim kolejny raz... nie ma co zapeszać, bo może ja mu się nie podobam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlaban za nawianie z lekcji i namawianie babci do napisania usprawiedliwienia :O Właśnie z tego powodu byłam u pani pedagog. Oczywiście zainwestowałam w dziennik internetowy i już z niczym mi nie wyskoczy (chyba) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona - żebyś się nie zdziwiła... ;) O takie pierdoły wzywają Cię do pedagoga??? Mnie już dawno przestali... musiałabym tam chyba zamieszkać... teraz chodzę tylko, jak są jakieś poważne sprawy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko_Tu nawet tak nie pisz!!!!!! Nie ma opcji, że mu się nie spodobasz. Jesteś śliczną dziewczyną!!!!!!!!! Pewnie nie jedna Ci zazdrości! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona, tylko z tą karą nie przesadź, żeby Ci na złość nie robiłą "takich numerów" częściej... z moim bratem było podobnie, ale z wiekiem człowiek mądrzeje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale serio przeżywam to jak jakaś nawiedzona nastolatka, która pierwszy raz była na randce... muszę się uspokoić, żeby sobie czegoś znów nie naobiecywać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Tu - czyżbyśmy były ostatnio w jednym wieku? ;) RozkojaŻona - gimnazjaliści mają taką wadę fabryczną - uczulenie na pedagoga... wiem coś o tym... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłej resztki dnia :) ja poszukam sobie zajęcia, najlepiej to jak poplanuję co jutro można robić w Łodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie znalazłam zajęcie na wieczór ;-) właśnie wybieram spinki do koszuli i koszulę i może krawat :P a i może jutrzejszy wieczór spędzę z tym panem co mi w głowie zawrócił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej duszki wlasnie wrocilem z roboty pije piwko i zaraz gotoje obiad a wczesniej skacze ten kawal ktorego mi wcielo ostatnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalski postanowil zaprowadzic w domu porzadek. Wraca pobity od progu i wola: -Za trzy minuty widze nastole obiad i pol litra >jakto? Protestuje Zona Co takiego? Mowi Tesciowa -Atakto. Mowi Kowalski -Jestem Panem tego domu, czy nie? Zjadl wypil i mowi: -Ateraz przespie sie z Tesciowa! >Jakto? Krzyczy Zona Takto! On jest Panem tego domu Zgadza sie Tesciowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×