Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

Jak mija popołudnie? Zajrzałam i osłupiałam - tyle nowych twarzy :) To ja jestem kalambaka - bardzo mi miło :D Herbatka z cytrynką :D ale nie wiem, czy wieczorem nie przejdę na whisky, bo dostałam wczoraj w prezencie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z facetami to sobie aż tak dobrze nie radzę... coś nie mam do nich szczęścia... może kiedyś to się zmieni... a egzamin? z tak nudnego przedmiotu, że znowu siedzę i oglądam kolejny odcinek serialu... a pomyśleć, że mam ich jeszcze około 30 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu 👄 Czy mogę Ci powiedzieć na pocieszenie, że jak byłam w Twoim wieku, to też nie miałam szczęścia do facetów ? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze, napisze... mówi mi to moja intuicja :D A wyrobiła mi się ostatnio, wiesz? Można jej wierzyć, naprawdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja za to ma niezłego nosa w mojej kwestii i za to należy jej się - za Twoim pośrednictwem - wielki buziak :) oto on 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję bardzo :) coś czuję, że jutro będzie ciężki dzień z książkami... teraz to chyba mapki powycinam :P ale mam ochotę napisać ciasteczku, że przez niego się nie uczę :P bo on powiedział, że ten serial jest super i rzeczywiście mnie wciągnęło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz, ochrzań go :D Ryzykujesz jedynie tym, że nigdy więcej nie poleci Ci nic ciekawego do oglądania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko, żeby nie pomyślał, że jakaś nachalna jestem... i się jeszcze wystraszy... i więcej nie napisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak neutralnie tylko o serialu napiszesz, to chyba tak nie pomyśli... nie wiem zresztą... może lepiej nie pisz, bo jak nie odpisze, bo np. nie będzie miał czasu, to dostaniesz depresji... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobre... w sumie to on ciągle nie ma czasu... dobra nie gadajmy o tym... bo znowu w dołek wpadnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, to o czymś innym... Napis przed wejściem do pubu: UPRZEJMIE PROSIMY NASZYCH SZANOWNYCH GOŚCI O NIERZUCANIE PALĄCYCH SIĘ NIEDOPAŁKÓW NA PODŁOGĘ, PONIEWAŻ GOŚCIE WYCHODZĄCY MOGĄ POPARZYĆ SOBIE RĘCE LUB KOLANA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też dobre :D górale to mają poczucie humoru :D a to: Jak działają pigułki antykoncepcyjne? 1. Kobieta bierze pigułki, a następnie wydala je wraz z moczem. 2. Żaby w wodzie wchłaniają te hormony i w następstwie nie mają potomstwa. 3. Bociany nie znajdują żab na polach i giną z głodu... 4. ...i nie ma kto przynosić dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dawno nie widziałam tego tematu. a może dawno nie szukałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie My się jeszcze nie znamy.Dzisiejszej nocy weszłam pierwszy raz na kafeterie,zalogowałam się i znalazłam się tutaj.Chciałabym na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kalambaka....taka jeszcze nieporadna jestem,troszkę to potrwa zanim zakumam jak się tu poruszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och, tu u nas akurat nie trzeba wiele kumać :D wystarczy być :D i pić, przynajmniej od czasu do czasu :D Herbatki się napijesz? Z cytrynką? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc jestem:D.... chętnie się napiję,jeśli można to poproszę owocową;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało Ci się, akurat mam malinową :D bo zazwyczaj zapominam kupić :D to gadamy przy herbatce w takim razie - chyba, że dolać Ci whisky??? Bo mam akurat tez :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa mnaaaaam;-) szkoda alkoholu,po lampce wina,czasem 2 zasypiam jak niemowlak hihihi w związku z tym najczęściej robię za kierowce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj konegund....my już chyba się poznaliśmy? Masz kaca? Może kefirku?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć konegund:) novsza - mnie też szkoda tej whisky, zostawię ją sobie na następną randkę, która akurat wypada już za 19 dni :D:D:D jeśli wszystko dobrze pójdzie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×