Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

A ja tez zalapie sie na herbatke mailnowa ?? :D Tylko ja z pradem bym poprosil jak jest jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambaka dlaczego za 19 dni??...jakieś takie nieczęste te randki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a proszę bardzo - herbatka góralska, specjalność kalambaki :) z whiskaczem czy z metaxą? Bo u mnie to taka zagraniczna herbatka dzisiaj, ponieważ miejscowego alkoholu chwilowo nie posiadam :D zapomniałam kupić :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novsza - takie życie i odległość... :( a chciałam jeszcze powiedzieć, że podoba mi się Twoja stopka - jak ulał do mojego życia dopasowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obajetne z czym zdam sie na ciebie ufam ci ze dobrze wybierzesz :D tylko ja tak poprosze 50na 50 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może kawałeczek serniczka? własnej roboty;-) ma ktoś ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konegund - specjalnie dla Ciebie: herbatka góralska a la kalambaka - 50% herbatki, 50% original scotch whisky - herbatka szkocko-beskidzka, hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, same smakołyki, a ja się odchudzam właśnie... a tam, kichać to :D konegund, poproszę :D to jeszcze tylko powiem, że jak ktoś ma ochotę na łososia z serem, to mam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambaka,nie lubię rodzynek,dodaję tylko kandyzowanych owoców.:D konegund,chętnie,jeśli własnej roboty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novsza - pożyczyłam sobie bezczelnie Twoją stopkę na opis do gg :) mam nadzieję, że przeproszę Cię herbatką? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambaka ostatnio stwierdziłam (ale tylko na chwilkę;-) )że kochanego ciała nigdy nie za wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novsza, moja bratnia duszo, jeśli chodzi o sernik i rodzynki! :D:D:D zjem Ci wszystko :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambaka,nie ma sprawy....jeśli będzie tak pyszna jak dzisiejsza;-) konegund,fantastyczna lasania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novsza - a ja to usłyszałam :D po 15 latach słyszenia, że za grubo i tłusto usłyszałam, że kochane i seksowne ciałko - więc ja tak żartuję z tym odchudzaniem, bo i tak nie mam silnej woli i nigdy w życiu nie udało mi się specjalnie zrzucić ani jednego kilograma - pewnie dlatego, że wcale nie było trzeba :D:D:D tylko odpowiednia osoba musi się wypowiadać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambaka no problem.....lubię piec ale jakoś ostatnio nie mam odbiorcy na moje wypieki....dla mnie to czysta przyjemnośc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - przecież mówię, że się nie odchudzam :D konegund - poproszę jeszcze, na dowód prawdziwości powyższych słów, a poza tym - przepyszna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konegund jesteś WIELKI,dzięki za te słowa :D :D :D kalambaka,też bym tak chciała usłyszec ech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×