Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

novsza - ja czekałam na takie słowa strasznie długo... 24 lata - potem 15, ale od kogoś innego i się nie doczekałam - a po 20 latach przerwy usłyszałam je właśnie od tej pierwszej osoby... to tak w skrócie moje życie uczuciowe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to dłuuuuuga droga przede mną....czekałam 12 lat ale już nie czekam....i tyle mojego życia uczuciowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he, zamotałam wyżej, jakbym miała ze sto lat :D:D:D te 15 to się miało w tych 24 mieścić :D:D:D a potem było 19 lat przerwy, i ten jeden ostatni rok mieści się w tych 15 :D:D:D ale to mam pokićkane, nie? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to mówią facet nie pies na kości nie leci :P ja muszę coś nie coś zrzucić, bo z kiecką będzie problem... a piec też lubię, i mam problem co upiec na święta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na chwile wyszedlem i juz nie w temacie zechcialy by mnie drogie panie wtajemniczyc :D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambaka,strasznie pokickane hihihi;-) Tylko_tu moze serniczek,piernik i coś na zimno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choinka, znowu nie tak, a przecież tylko herbatka z cytrynką :D:D:D to może inaczej: warto czekać :D:D:D nawet 24 lata :D:D:D mimo, że w przerwie przez 15 lat czekało się na coś, czego się nigdy nie doczekało - i nie miało się wtedy nadziei na to, że kiedykolwiek będzie to, co miało być najpierw, a nawet się o tym jakby zapomniało... a jak minęło 15 lat piekła, to człowiek stał się aniołem, bo wróciło coś sprzed 24 - 19 lat :) o, teraz chyba będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konegund o wypiekach gadamy,o miłości,tej spełnionej i niespełnionej.... Tylko_tu mnie się Twoja stopka podoba....moje życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w planach mam snickersa i pierniczki ze względu na 3letnie dziecko :) tylko nie wiem co sobie braciszek zażyczy... za piernikiem moja rodzinka nie przepada... a co do sernika, to już każdy ma go dość :/ chociaż ja bardzo lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambaka i tak pomieszane....musiałam kilka razy przeczytac,zanim zrozumiałam....ale to raczej mój maleńki rozumek...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuję w tym roku upiec całe mnóstwo ciasteczek o różnych kształtach, bo świetnie się przy tym kiedyś z chłopakami bawiliśmy, ale przez ostatnie lata jakoś się nie składało to pieczenie... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ja sie nie bede wtracal ewentulanie poczytam :d w razie czego sluze swoja opinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko_tu masz wypróbowany przepis? Bo ja dorwałam gdzieś na necie i kliops był.zamiast snikersa.... konegund,chyba nie masz wątpliwości co do naszej anielskości??;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novsza - bo ja właśnie miałam takie pomieszane życie - ale już wychodzę na prostą :) konegund - z tymi aniołkami to jakaś aluzja była? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię pierniczki z różnych kształtach :D i już mam takie cukrowe mazaki do malowania ciastek i posypki w różnych kolorach, żeby mi tylko czasu na to wszystko starczyło, bo przygotowanie wigilii i upieczenie ciast spadło na mnie:/ i będzie na to trochę czasu przed wigilią samą, no i ubieranie choinki jeszcze... mam nadzieję, że dam radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja snickersa przepis znalazłam na kuchnia.o2.pl znalazłam tam kilka i jeden sie sprawdził, ale przepis mam w domu w zeszycie, ale standardowo zawsze coś pozmieniam :P ostatnio z 2 ciast zrobiłam 1 :P i w ten sposób wyszła fantazja Ani :D kalambka ja pamiętam o cieście dla Ciebie :) ale narazie nie mam czasu, żeby wpaść na sanki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie to nie wpadaj, bo śniegu brak... chyba, że na tor pójdziemy, do tego sympatycznego pana, co to wiesz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani,fajnie było Was poznac ale muszę znikac....obowiązki wzywają. Wpadnę jeszcze wieczorkiem na chwilkę,żeby powiedzic dobranoc,tymczasem żegnam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może być i tor... tylko wtedy to chyba się obronie za 10 lat :P narazie robię coś do inżynierki wycinam mapy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×