Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

Oj musiałam zniknąc na chwilke,przepraszam..... uciekam do spania....Morfeusz wzywa i jego błogie ramiona;-) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś na obiad pierś z kurczaka w sosie słodko-kwaśnym z ryżem :D a jutro pizza i pierniczki na deser... a na sobote jeszcze nie mam planów, zależy co brat sobie zażyczy... PS poza tym ostatnio coś wisi w powietrzu... w związku z exem... proponował mi wyjazd do Krakowa... no i powiedział, że będzie mnie podrywał bo mu się podobam... rozbraja mnie swoim zachowaniem... muszę sie na plotki umówić i wybadać sprawę o co chodzi :P czyżby zaczął doceniać to co stracił? ale mi przykro bo jego 5 minut minęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie właśnie przyszło zawiadomienie z prokuratury o umorzeniu śledztwa przeciwko mojemu ex, bo ja jestem nienormalna - tak zeznał on i jego rodzina - a on jak najbardziej w porządku... hm... wiedzieliście, że gadacie z nienormalną osobą? ręce mi się, cholera, trzęsą i nie mogę pracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, Tylko tu :) już jest dobrze - zaraz przyjeżdża tu pan od zamurowywania ścian :D:D:D i nie będzie mnie obchodzić, że ktoś nie ma na dole łazienki, hehehe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toaleta jest... tylko z kąpielą przed randką będzie miał problem... ale w sumie mnie zawsze powtarzał, że powinnam się cieszyć, że mam go takiego, jaki jest naprawdę (czytaj - nie chce mi się dzisiaj kąpać, a zębów nie będę mył, bo mnie potem bolą :D )... to ta pani też będzie zadowolona, nie? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tego pewna, że będzie :D wiesz zawsze mu miska zostaje ;-) albo ona mu wanne udostępni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konegund, nie mogłam z Tobą wczoraj wypić, bo piłam z koleżanką w realu :D bardzo żałuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle się dzieje, że nie mam czasu wpaść tutaj z piwkiem... teraz to się uczę na jutrzejszy egzamin... i 1,9 sobie o mnie przypomniał i ex chce mnie na randkę zabrać i byłam z nowopoznanym kolegą na spacerku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu, kochana, widzę, że Twoja siła przyciągania jest coraz większa :D i tak strasznie chce mi się powiedzieć: a nie mówiłam???? :D:D:D A co słychać u reszty, gdzie wszyscy zniknęliście? Szał zakupów przedświątecznych? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam 🖐️ Ja jestem, jestem, podglądam Was w przelocie i dalej :o Może nie szał przydświątecznych zakupów, ale ogólnie jakoś tak. Może mniej pije ;) Dziewczynki i nie tylko, jak planujecie Sylwestra? U mnie stanęlo chyba na \"domówce\" :( A tak poszłbaym zaszaleć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę w Sylwestra do pracy - będę prowadzić loterię fantową i sprzedaż czekolad na balu sylwestrowym :D:D:D:D uznałam, że to stanowczo lepsze od siedzenia w domu, gdzie za ścianą dzieje się wiecie co... :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ moje kochane 👄 Ja znow jestem przykladna żona, wiec nie mam jak tu zagladac, bo mnie kurwa szpieguje glupi fiut. Bardzo bym nie chciala, zeby sie dowiedzial co tu pisze, bo... az strach pomyslec co by sie dzialo. Nie wiem kiedy znow tu wpadne, wiec moje kochane, zycze WAM wszystkiego NAJ..., NAJ...., NAJ... :D Szczęsliwych, zwariowanych i wesołych swiat. A w Nowy Rok życzmy sobie tych meskich ramion na codzien. Tych ramion, ktore tak kochamy. Na koniec wierszyk (prawie swiąteczny) \"Gdy Mikołaj nie da ci paki spusc mu wpierdol, wyrwij flaki. Wepchnij laske mu do dupy, niech spierdala ci z chałupy\" :D:D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaZona 👄 :) No rozwaliłaś mnie tym wierszykiem :) Buziak ciepły "Żono" 🌻 kalambaka :) no rzeczywiście może to i lepsze rozwiązanie :) A Twój "Skorpion`s" ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam zaraz przyciąganie, kręci ich się kilku ale co z tego... jak ich nie ma to źle, jak jest ich kilku to też źle :P ja jestem zła i zmęczona i piję reddsa... już myślałam, że żeście dziewczyny o nas zapomniały!!! dziekuje za życzenia RozkojaŻona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona - dzięki za życzenia, i Tobie wzajemnie - nie rezygnuj z marzeń, należy je spełniać w celu zrobienia miejsca na nowe :) Stokrotka - Skorpion daleko będzie... niestety... cóż... :( ale marzenia w końcu się zawsze spełniają, coś o tym wiem :) to poczekam :) Tylko tu - z babami to tak jest, i tak źle i tak niedobrze ;) jak nie ma żadnego, to narzekamy, a jak za duży wybór to też zawsze problem ;) Miłego dnia, kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie... jakaś niezdecydowana jestem ostatnio... poczekam na rozwój wydarzeń... w sumie się wszystko rozwiąże jak wyjadę na święta :D no chyba, że jak wrócę to zrobi się tak samo :/ ale pora zabrać się za coś istotnego, moją twórczość inżynierską :P miłego dnia Kalambka, z tymi marzeniami to Ty masz 100% rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak on mnie denerwuje, normalnie masakra... myśli, że jak tylko zaproponuje spotkanie, to ja za nim polece na koniec świata... żeby sie tylko nie przeliczył, bo mnie wkurwia tym wmawianiem różnych rzeczy i przekręcaniem wszystkiego na jego stronę... mówie o exie... dobrze, że w poniedziałek wyjeżdżam, a w domu to nie mam za bardzo neta... odpoczne sobie od niego i tego wszystkiego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×