Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

Ostatnio chyba przeginam z jedzeniem :P jak rano jem sniadanie w hotlu to wszyscy sie na mnie patrza bo obstawiony jestem w kolo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh :) ja wczoraj sobie nawet zupkę pieczarkową ugotowałam, więc i dziś na obiadek była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, przestańmy może o tym jedzeniu, bo złapałam się na tym, że tego łososia przegryzam galaretkami jabłkowymi w czekoladzie... nie, no, zmieńmy temat, bo faktycznie będę się musiała zacząć odchudzać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - ale mi się przez Ciebie piekielnie zachciało zupki pieczarkowej :D:D:D z makaronem, mmmmmm.... :D:D:D Już wiem, co jutro na obiad :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się już wcześniej zachciało, ale dopiero wczoraj znalazłam czas, żeby ją ugotować i smaczna mi wyszła :D chociaż i tak moją ulubioną jest pomidorowa i będzie wojna w domu w weekend... bo będę chciała pomidorową i będzie trzeba brata przekupić pizza w piątek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomidorową to ja zawsze gotuję w sobotę, bo chłopcy mi się dopominają :D z ryżem i z bazylią, mmmmmm..... :) no, dajcie już spokój z tym jedzeniem, no :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie naszla mnie ochota na nalesnika z brzoskwiniami polanego bita smietana i czekolada mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konegund - ja nie wiem, czy ja lubię... właściwie to tak, lubię... pod warunkiem, że ktoś, kto to je, nie mówi, że on i tak potrafi lepsze - tylko - tak jak ostatnio - "to jest najlepszy łosoś, jakiego w życiu jadłem" :) żeby nie było wątpliwości - mówię o dwóch różnych osobach... przy czym ta pierwsza miała wieczne pretensje, że nie gotuję albo źle, albo byle co - a ja po prostu nie miałam motywacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi ktos by gotowal to bym po stopach calowal :) oo gofra to juz ze 2 lata nie jadlem :D mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo gofrów już dano nie robiłam... a w sumie takiego z dżemem czereśniowym to bym zjadła mniam coś czuję, że przez weekend przybędzie mi ze 20 kg :/ gofry, pizza, pomidorowa, pierniczki i jakieś ciacho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konegund - mnie właśnie ktoś ostatnio tak całował :D więc na nowo polubiłam gotowanie :D ale naprawdę przestańmy już o tym jedzeniu, co... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może byśmy potańczyli teraz? :P Tylko tu - Ty zawsze takie fajne kawałki zapodajesz, to zapodaj jakiś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - wiedziałam, że jakiś "wspomnieniowy" kawałek mi wrzucisz, na Ciebie zawsze można liczyć :D Teraz do rana będę słuchać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×