Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

o kurcze! wiesz widzialam gorsze co prawda, ale patrzac sie na nie i na ich cene stwierdzam ze sa obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie? Masakra i je3szcze ta cena... SZOK!!! Co do tej sukni, ona mi sie bardzo podoba, napisali w tej aukcji, że w razie co, można zwrócić, więc przez chwile pomyslałam, że może by zamówić taką jaka jest, a potem oddac do krawcowej na przeróbkę. Nie droga ta suknia, 1.000 zł, oszczędziłabym, ale troche sie boję zamawiać tak przez neta... :( To byłoby nieodpowiedzialne, jeszcze żeby była mozliwość przymierzenia, to spoko, a tak... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te tablice sa twarde, przykleimy na taśme dwustronną do zwykłych tablic i na bank będą sie trzymać. Nie ma sensu wydawać 7 zł za tablicę tylko dlatego, że są z plastiku, takie zamówiliśmy tylko dla siebie. Wyslę Ci na pocztę zdjęcie naszych tablic, chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja ogladam w necie suknie z ms mody, jedna tak mi sie spodobala, jeju... pojechalam do salonu i jak uslyszlam ze ta pani ma ten model to wrecz nie podskoczylam z radosci... jak ja zobaczylam to uszy mi opadly i nawet jej nie przymierzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam cos nie zauwazam wszystkich postow chyba trzeba by sie bylo przewietrzyc i odswiezyc glowke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz na fajeczka wychodze, a potem do roboty, bo troche księgowania mi sie nazbierało, ale nie chce mi sie strasznie ruszyć z tym księgowaniem, dobrze mi się siedzi na kafe. I miło przegląda sie strony ze ślubnymi rzeczami... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już ;) Skończyłam na tę chwilę. ] Teraz zaparze sobie pyszna herbatkę i jem pyszną kanapkę z bułeczką ze słonecznikiem, mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki...dzis jestem pierwszy raz od 2 dni w pracy,wiec i 1 raz od 2 dni na Kafe...a tu proszę proszę...aaaaaaaaaale się rozpisałyście:) Musze chwilę popracować,ale w wolnej chwili poczytam co tu naskrobałyscie:) U mnie w przygotowaniach do slubu nic nowego poza tym,ze w poniedzialek napisalam do niegdysiejszej kolezanki a od paru late raczej nielubianej maila bo Ona wychodzi za maz w ten sam dzien co ja i uznalam,ze dobrze by bylo dogadac sie co do dekoracji kosiola i dzieki temu dowiedzialam sie,ze jeszcze jeden slub bedzie-ale nie wiem o ktorej ale przypuszczam,ze poniej niz moj no i mysle,ze taniej byloby gdyby dekoratorke wybrac jedna wtedy ubralaby kosciol raz i moze koszta podzielily by sie:)dzis chyba pokleje reszte zaproszen i beda lezaly i czekaly na zapraszanie:)No i w ostatnich dniach bylam w Pozaniu z Szefostwem i jednym kolega z pracy...Boże jak ten ostatni drażnił mnie ....mam dla Niego zaproszenie na ślub,ale chyba nie dam Mu go, bo po co zapraszac kogos kogo sie nie lubi:)A ja nie znosze robic czegos na co nie mam ochoty:) Tyle u mnie... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) ja tylko kościół będę sama dekorować, kupiłam juz takie fajne sztuczne kwiatki, bardzo ładne i do tego zrobie kokardki, też juz kupiłam wstążki -zamocuje to wzdłóż ławek, nie wiem tylko jak z klęcznikiem i krzesłami, musze obadać jak to u nas w kościele wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No aga, bo juz się zaczęłam martwić o ciebie, witamy wśród nas z powrotem :):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisafrank, ja ie boje, że satynopwe białe pokrowce na krzesła do kościoła sama bede musiała kupowac. Bo chyba u nas w kociele nie ma, a nie wyobrażam sobie , żeby tych pokrowców nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Wy faktycznie jesteście bardzo płodne, wystarczy pospac dłużej i proszę - 3 strony do nadrobienia ...... ajjjj Środa - mi się dziś śniło że trojaczki urodzilam..... masakra a wstałam z bólem brzucha :( nie wiem może coś zjadłam wczoraj wieczorem.... Sąsiad z góry znów zaczyna nawalać muzyką z bitami. ehhh Wczoraj robiliśmy listę nazwisk do zaproszeń, będę drukowała niedługo :) Dekoracje sali, kościoła i auta robię sama bo już od dawna mam wizję i boje sie że ktoś zrobiłby inaczej niz chcę - takie małe zboczenie ;) Co do zaproszeń - moje na allegro kosztowały 6,90 za sztukę - więc policzcie ile bym wydala za 100szt i za winietek 100szt - 200zł masakara. A tak wyszło mi za 100 zaproszeń i 100 winietek - ok 240zł,..... no tyle że samemu trzeba porobić, ale to radocha jest - zresztą na blogu w ostatniej notce porownałam fotki moich i oryginału, aż tak źle nie wypadłam ;) wiec jest ok Spanielko - mam nadzieję ze znajdziesz wymarzona suknię - nieważne czy od kogoś czy nową - ważne że TĄ JEDYNĄ :) Środa, coś czuje ze po powrocie z Warszawy bedziesz miała już swój typ!!!! ;) Aga - allleluja że się odezwałaś 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też właśnie nie wiem jak z tymi pokrowcami, jak w ogóle wyglądają te klęczniki musze dopaść znajomą która miała ślub w tym kościele co ja mam mieć i zapytać, ale jak na złość nie moge jej spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co Dziewczyny - ja tam wpadłam na pomysł że pożyczę dwa pokrowce na krzesła z mojego domu weselnego - myslę że się zgodzą :) jeśli w Kosciele nie beda mieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ś, to byłam ja ;) Ja tez nad tym myslałam, a jak nie, to wypożyczę, na allegro jest taka wypożyczalnia. Koszt wypożyczenia to 5 zł, oddaje sie brudne itp itd Bronka, żebyś miała rację z tą suknią... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alleluja;) Kurcze dziewczyny...ale mi sie nic nie chce dzis:( Praca lezy..a ja nie moge sie zebrac by sie zabrac:(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dostałam pierwsze zaproszenie na rozmowę - dopiero za tydzień będzie ale będzie!!!! Machina pomału rusza :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz rade Aga, trzymam kciuki. Mi też się nie chce, tym bardziej, że piatek miałam miec wolny, a tu klops, szefowa poprosiła, żebym przyszła,a ja dobre serce nie potrafię odmawiać... I mam za swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę jeść śniadanie i posprzątać trochę, będę za jakiś czas - blagam nie naróbcie dużo stronek !!!!!!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRONECZKA, GRATULACJE!!!!! HOROSKOP ZACZYNA SIĘ SPEŁNIAĆ!!!! GRATULUJĘ!!! GRATULUJĘ!!! GRATULUJĘ!!! GRATULUJĘ!!! GRATULUJĘ!!! GRATULUJĘ!!! GRATULUJĘ!!! GRATULUJĘ!!! GRATULUJĘ!!! GRATULUJĘ!!! GRATULUJĘ!!! GRATULUJĘ!!! GRATULUJĘ!!! Co będzie jak prace dostaniesz ;);););););):);) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za wiare we mnie:)Chyba dwa dni wolnego (w cudzyslowiu) sprawily,ze się rozleniwilam...smacznego Broneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×