Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Broneczka25 🖐️ Jak ja uwielbiam siedzieć z Łukaszem przy muzyce, bez telewizora. Jak mieszkalismy razem, to zawsze jak gfasło światło, bo coś tam naprawiali, to my leżeliśmy sobie w łóżku, przytuleni i gadaliśmy, gadalisnmy, gadaliśmy, \"rozmawialiśmy\", gadaliśmy.. Uwielbiałam te chwile. Do tej pory lubie, podobnie jest hjak idziemy na spcer, jesteśmy tylko my i jest ok. Cieszymy się wtedy sobą, bo tak na codzień ciężko o chwile intymności i samotności w swoim gronie. Broneczka, za kurs rzecz jasna trzymam kciuki. Uda ci sie jeszcze trochę osób zwerbowac i będziesz jeszcze kiedyś organizatorką slubów i wesel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nie wiem jak u Was,ale u mnie sloneczko za oknem-wiec nawet chetnie mi sie wstawalo:)I jeszcze rano zdarzylam wstawic wywar na zupke:)Tak to jest,jak moj M wstaje o 5:30 i jakos i ja się budze-i zwykle nie chce mi sie wstac,ale dzis stwierdzilam,ze chociaz wstawie miesko na zupke i po poludniu M cos dokonczy(zgodnie z moimi instrukcjami;) )i szybciej uda nam sie wspolnie zrobic obiadek...powiem Wam,ze pod tym wzgledem moj M jest cudowny-i co dziwne On naprawde umie i chce mi pomogac w zasadzie we wszystkim...a mowie dziwne,bo w domu rodzinnym nie robil nic..ale po co mial robic skoro mama chetnie Go wyreczala we wszystkim...Ona do tej pory mowi,zebym przyniosla Jej np koszule Jego do prasowania (przed jakims wyjsciem) albo np cos do prania....na co ja odpowiadam,\"dziekuje,ale potrafie sama uprac, uprasowac itd itp...wkurza mnie to strasznie...i choc wiem,ze nie mowi tego zlosliwie to wkurza mnie,bo czuje sie jakbym byla nieporadna:(Tata M jest w porzadku (zreszta na mame tez nie moge zlego slowa powiedziec) A jacy są Wasi przyszli tesciowie? Aha, dzis zamowilam dziurkacz do wycinania splecionych serduszek na moich zaporszeniach, jak dojrze to zrobie przykladowy motyw i wysle Wam zdjecie, powiecie co myslicie?:Wczoraj napisalam juz wzor zaproszenia,wiec jak tylko bede miala ustalona godzine i kupie papier i przyjdzie moj dziurkacz zabieram sie za robote:D PS.Broneczko, to wszysko Twoja zasluga, Ty sprawilas,ze chce sama wykazac sie moja kreatywnoscia🌻 dla Ciebie:) I dla Spanielki 🌻 i dla Środy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze cos , moj Mariusz wciaz by ogladal TV a ja wole te chwile gdy robimy cos bez ogladania telewizora,wiec doskonale rozumiem co macie na mysli:) Broneczko, trzymam kciuki za Twoj kurs..choc i bez tego wiem,ze sobie poradzisz,bo kto inny umie tak organizować sluby jak Ty :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aga_80 🖐️ Nie tylko w tobie Broneczka zasczepiła chęć tworzenia. Ja się wezmę za kościól, salę, samochód, wejscie do domu swojego i Łukasza, zaproszenia sobie odpuszczę, bo nie mam tyle czasu, a poza tym nie mam porządnej drukarki, żeby to potem wydrukować. Aga_80, jak tylko będziesz miała juz pierwsze zaproszenie, to od razu dawaj foty, jestem strasznie ciekawa, jak Wam to wyjdzie. Normalnie ciekawość mnie zżera... :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Jesli chodzi o przyszłych teściów, to teść jest OK, pogada, pożartuje, piosmieje się, ma takie samo poczucie humoru, co Łukasz, więc świetnie mi się z nim gada. Co do mamy... sama nie wiem, ciężko ja rozgryźć... Nie wiem, co ona sobie naprwdę mysli, co jej chodzi po głowie. Ciężko to opisac. Nie będę się rozwodzić, bo naprawdę jest mi ciężko określić tą kobietę, ale cieszę się, że jest, bo dzieki niej mam Łukasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję 🌻 od razu mi się zrobiło ciepło na serduchu że komuś udało mi się sprawić przyjemność :) ja dziś też zrobię pewnie swoje pierwsze zaproszonko więc wrzucę fotkę i bardzo jestem ciekawa Waszych!!!!! Aga czekam niecierpliwie!!! Co do Teściowych - moja ma dziś swoje 61 urodzinki i już mamy dla Niej prezent i jutro jedziemy z bratem mojego M i jego żoną do Niej z tortem i kwiatami :) Teściowa jest cudowną kobietą a teścia niestety nie zdążyłam poznać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka25, złóz jej życzenia od dziewczyn z topiku" śluby czerwiec 2009" :) A tak powaznie, ciesze się, że masz taki dobry układ z teściową. Tylko się nie spij za bardzo :) Broneczka, czekamy na fotki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Aga_80 Środa Broneczka 25 i wszystkie dziewuszki!!! No to temat sie przytrafił...teście ;) Ja nie mogę narzekać choc podobnie jak Aga_80 czasami nerwa mam, nie chodzi o prasowanie itd. ale np namowilam mojego na bardzo krotkie obciecie wlosow, no cudnie wyglada-szczegolnie jak ma taki 2-dniowy zarost jeszcze, sam sex ;) ale tesciowa ciagle tylko:jak sie obciales, zle wygladasz itp. itd. ... nie odzywam sie w takich sprawach bo to tez CZASAMI dotyczy zakupionych spodni, bluzy... :( na szczescie co do fryzury to ostatnio moj facet odpowiedzial zartem do swojej mamy:masz swojego faceta (chodzi o tescia) to go pilnuj, a ja mam żone Ale tak poza tym to bardzo nam pomogli, sa fajnymi ludźmi, no wlaśnie ludźmi - kazdy ma jakies swoje wady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynyki, wydaje mi sie ktoras z was wstawila kiedys linka do strony gdzie byla dekoracja w postaci serca chyba z rattanu, prosze wstawcie to jeszcze raz,bo nie znajde na tych 28 stronach naszych rozmow:) A co do tesciowej,to ja nie mam oczywiscie nic do Niej,poza tym,ze robi z synow nizaradnych zyciowo ludzi-choc moj Mariusz odkad mieszkamy razem jest zaradny..ale mlodszy syn(zonaty i nadal mieszkajacy z rodzicami) bez mamusi nie przezylby chyba nawet dnia...zreszta nie ma pojecia o problemach zyciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też soich szanuję. Dogadujemy się z nimi. Duzo nam pomagają. Ale jak kupujemy cos, to najbardziej nie lubię, jak Łukasza mama nic nie mówi, nie komentuje itp. bo wtedy nie wiem, co i jak. Broneczk25, pamietasz jak wczoraj podsunęłas mi pomysł odnośnie tego, żeby mój Łukasz poszedł we fraku do slubu? Wyobraź sobie, że zayptałam go, on mówi "No co Ty?", ale za chwilę poszedł do komputera i google wpisał fraki, po obejrzeniu paru stron, stwierdził ,że to niezły pomysl, a jak sobie wyobraziłam go w takim fraku, to nie czekalismy z "rozmową" do środek nocy... Doszlismy do wniosku, że to naprwdę niezły pomysl, jak zdecyduję się na tą suknię demetrios, to będzie dla Łukasza wypożyczać frak, tylko jedyny problem polega na tym, że Łukasz chciałby iśc w czymś jasnym, a oglądając te strony nigdzie jasnego fraku nie qwidzieliśmy. Trzeba będzie pojeździć po wypożyczalniach i sie rozejrzeć bliżej. Ale to będzie super wyglądać. Po raz setny DZIĘKI Broneczka 20-tka 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYPOMINAM: Nick.............. Wiek............. Ile lat razem............Data slubu Środa.............23lata................5 i 8 m-cy...........10.06.2009 kasiull ............23lata................5 lat..................06. 06.2009 spanielka........ 22lata............... 7 lat.................. 20.06.2009 sloneczko T......21lat.................2,5roku.............13.06.2009 Broneczka25.....25lat................15 m-cy..............27.06.2009 london-girl1.......28lat................3 lata.................20.06.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_80, ta firma juz jest w moich ulubionych, mają mnóstwo niezbędnych rzeczy. Wszystko tam będę zamawiać, dzięki za link. Ja chyba sama nie dam rady zrobić takiego ładnego przystrojenia z tego ratanu :( Mam dwie lewe ręcę do takich rzeczy, co innego przyczepiać kokardy do ławek w kościele a co innego samemu robić takie COŚ. Nie nadaję sie do tego, ale za ciebie Ago trzymam kciuki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, chyba zapomnialas o mnie:)wpisywalam sie wyzej juz;) Aga_80.............28lat................1 i 6 m-cy...........27.06.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sprobuje, i niedlugo bede w poblizu Rybnika to mzoe sama podjade do Nich,nie bede musiala wtedy czekac na paczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to przepraszam :) Już popraiwma: Nick.............. Wiek............. Ile lat razem............Data slubu Środa.............23lata................5 i 8 m-cy...........10.06.2009 kasiull ............23lata................5 lat..................06. 06.2009 spanielka........ 22lata............... 7 lat.................. 20.06.2009 sloneczko T......21lat.................2,5roku..............13.06.2009 Broneczka25.....25lat................15 m-cy...............27.06.2009 london-girl1.......28lat................3 lata..................20.06.2009 Aga_80.............28lat................1 i 6 m-cy............27.06.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja chyba nie bede naklejala golabkow-proste bedzie lepsze i tylko tasiemke perlowa na koncu:) mam nadzieje,ze poradze sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawcia_mielona
Nick.............. Wiek............. Ile lat razem............Data slubu Środa.............23lata................5 i 8 m-cy...........10.06.2009 kasiull ............23lata................5 lat..................06. 06.2009 spanielka........ 22lata............... 7 lat.................. 20.06.2009 sloneczko T......21lat.................2,5roku..............13.06.2009 Broneczka25.....25lat................15 m-cy...............27.06.2009 london-girl1.......28lat................3 lata..................20.06.2009 Aga_80.............28lat................1 i 6 m-cy............27.06.2009 kawcia_mielona...24 lat...............3 lata.................20.06.2009 : -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Kochane istny szok z tymi chętnymi na kurs rozesłałam już ponad 20 e-maili szoooooook :):):):) Środa bardzo się cieszę - sama chętnie pomogę w szukaniu fraka ;) Co do teściowej jeszcze - tak, faktycznie mam dobry układ nawet świetny, traktuje mnie jak córcię ;) no i jest z jajem też, dogaduje się z moimi rodzicami mimo że mogłaby być mamą mojej mamy ;) hehe Nawet jedzie z nami za tydzień na drugi koniec Polski do moich. Co do serduszek z ratanu!!!!!!!!!!!! Ja te z robię identyczne :D:D:D:D Są skromne i fajne, i kokardki na klamki wsio 🌻 Dziewczyny ja znalazłam hurtownię pasmanteryjną i byłam już tam - młoda dziewczyna poszła mi na rękę i będzie mi sprzedawała bez działalności po cenach hurtowych :D:D:D - pierwszy dobry kontakt do swojej przyszłej formy już mam - dziś tam jadę po wstążki też :) Aaaaaaaaale się cieeeeeszę :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz tabelka w kolejności chronologicznej :) Nick................... Wiek............. Ile lat razem...............Data ślubu ------------------------------------------------------------------------------------------- kasiull ................23lata.................5lat.......................06. 06.2009 Środa.................23lata...............5 i 10 m-cy................10.06.2009 sloneczko T..........21lat..................2,5roku..................13.06.2009 spanielka............ 22lata........w tej chwili ponad 7 lat....... 20.06.2009 london-girl1..........28lat..................3 lata.....................20.06.2009 kawcia_mielona.....24 lat..................3 lata....................20.06.2009 Broneczka25........25lat................15 miesięcy................27.06.2009 Aga_80...............28 lat................1,5 roku....................27.06.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialabym zywe kwiaty na samochod... na klamkach kwiatek wstazka i na masce bukiet... a co do sukni, kochane macie jakas strone z sukniami cosmobella...? spodobala mi sie strasznieeee jedna ale nie moge znalezc strony z cosmobella...:( a poza tym wiecie ze juz sie zaczely wyprzedaze sukien w niektorych salonach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle o tych serduszkach z rattanu jako dekoracja sali-za nami:) Jak Broneczko robicz-uzywasz jeszcze jakiegos wzmocnienia w srodku w postaci jakiegos drutu czy czegos? Robilas juz wczesniej?Ile potrzeba materailu (rattanu) na to? Prawda ze wychodzi taniej niz wszelkie ozdoby kupne:)?No i ladniejsze niz te serca z materialu czy kwiatow:)? ten skle z allegro co sprzaedaje rattan ma swoja stronke : http://www.florapoland.pl/index.php i tam ejst wiecej roznych roznosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczko, a jakbym cie porposiła o zrobienie takiego przystrojenia na samochód, dałabyś sie namówić, oczywiście zapłaciłabym ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa - jak mi się uda moje zrobići wyjdzie jakoś składnie to z chęcią zrobię i Tobie - po kosztach materiału - praktyka wskazana :) ale na razie robię zaproszenia , dekorację na wiosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak się umawiamy Broneczka? Bo ja bym juzteraz zamawiała na allegro to przystrojenie samochodu, ale skoro jesteś w stanie mi to zrobic i wiem, że będzie to taniej niz na allegro.pl, to czemu nie. Tylko musze wiedzieć kiedy mniej więcej mogłabys to zrobić? Ej, laski dobrze, że jsteście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa ... ja powiem tak - zrobiłabym Ci to gdybym zrobiła swoje i wyszłoby ładnie i miałabym pewność że się to "kupy trzyma" i wizualnie i technicznie - na razie skupiam się na zaproszeniach więc... sama rozumiesz - jak coś to zamów na allegro... nie chciałabym odwalić fuszerki ;) mam nadzieję że rozumiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×