Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

uuuuuuu Broneczka 25 ale nie smutaj, co sie odwlecze to nie uciecze nastepnym razem bedzie... a suknie z tym ze ladna to chcialam tak napisac "ładna" na noc poslubna sie nadaje, choc na noc poslubna taka kiece tez bym nie chciala, ret ona jest okropna tylko ironii nie bylo slychac w tym co napislam bo sie nie da ale tak myslalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka, to nick juz wiadomo jak i co. Ja nie wiem, czego sie spodziewać, moja swiadkowa to wariatjka i nie wiem, co wymysli, ja osobiście bym chciała do jakiegos pubu iśc, żeby sie pobawić, popić, pogadać, odstresować się przed weselem. Ze względu na to, że bierzemy slub w środę, a nie w sobotę, nie wiem, kiedy robić ten panieński, czy w sobotę przed weselem, czy tydzień wczesniej? Same problemy :) Ja nie mam nic przeciwko kawalerskiemu, ale kurczę jak sie dowiem, że była jakaś pani, to ślubu na bank nie będzie. Mój brat jak miała kawalerski, to nie dośc, że wynajęli stripizerkę, to jeszcze opłacili ją, żeby mój brat mógł skorzystać . Na szczęście nie skorzystał :) Dowiedziałam się o tym dopiero jakoś w lipcu tego roku, mój Łukasz mi powiedział, a ślub brali trzy lata temu. Długo wytrzymał z tą sensacją, co dla mnie jest niepokojące. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ufff :) to teraz mogę powiedzieć że suknia jak dla mnie ohydna i tandetna - na striptiz a nie na stanie przed obliczem Pana Boga w Kościele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka25, myslisz o tym, żeby robić w dekoratorstwie? Świetny pomysl, wydaje mi się, że masz zapał, a to chyba najważniejsze, trzymam kciuki. Ja chcę iśc na kurs księgowośći, ale ciekawe, co? :) Suknia paskudna, a ten gorset, o Chryste!!!!! ŁO MATKO!!!! Spanielka, zespól zajebisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhahahhahhahaha to badzmy szczere dla sibei okej? wszystkie!!!!!!!!!! taki pakt nasz dobra? szczerosc, szczerosc i jeszcze raz szczerosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa w dekoratorstwie po części ale przede wszystkim marzy mi się albo agencja ślubna albo dom weselny ale to może kiedyś, na razie chciałabym się dokształcić w tym kierunku bo mnie to pasjonuje już od kilku lat, wiele koleżanek "wydawałam" za mąż pomagając im we wszystkim ale teraz mój ślub traktuję trochę jako swoisty egzamin czy się nadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no fakt, Broneczka ma zapal - to widac bo kazdego z nas zapalila zeby zadbala kazda o swoja dekoracje sama albo cociaz w czesci sama, mnie tez... wiec mysle ze bylaby naprawde dobra w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa - na tą suknię zwróciłam już kiedyś uwagę kojarzy mi się z "Przeminęło z wiatrem" ma coś w sobie sama bym takiej nie włożyła ale na modelce wygląda ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/Broneczka, to ja ci z całego serca życzę powodzenia, egzamin na pewno zaliczysz na 6+, więc będzie to wymarzony slub, bo Twój ślub... spanielka, ta już jest ładniejsza, nawet bardzo ładna, skromna, ale nie dokońca. Takie sukienki mi sie podobają, niby skromne, ale maja w sobie coś. Jestem ZA! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa szczerze... jak dla mnie sukienka nie jest zła, ciekawe jak na żywo wygląda, tylko ze mi sie podobaja laczone gorsety idol sukni tez mi sie za bardzo nie podoba, ten material glownie, kojarzy mi sie z firankami... to szczerze, ale nie kieruj sie za bardzo tym bo gdybysmy mialy siebie sluchac to wszytskie bylybysmy w tych samych sukienkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o tę suknię, to oszalałam na jej punkcie, jesli tylko na mnie będzie wyglądała chociaż w połowie tak dobrze jak na modelce, to choćbym miała zrezygnować z białych pokrowców na krzesła, to będę ją mieć. :) Ja się w niej zakochałam. Byłam kiedyś w Hiszpanjii i pokochałam ten kraj, a ona mi sie kojarzy z hiszpania tak bardzo, że wariuję jak na nia patrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczko, stosunkowo krotko-to znaczy,ze 1,5 roku razem to nie duzo...bez doslownosci prosze;) A co do sukieneczkii to osoboiscie nie gustuje w tak szerokich, moja bratowa na slubie miala jeszcze bardziej odstajaca i bardzo mi sie to nie podobalo...wiec jak dla mnie to jestem na nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka, nie kieruję się Waszym zdaniem, tylko jestem jego ciekawa. Jak będzie dla mnie donra, będę się w niej zajebiście prezentować, to ja po prostu kupię. Nie gniewam się. Miało być szczerze i jest i za to wielki szacun!!! Piątka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale znalazłam tez zajebistą, moja bratowa miała bardzo podobną, tylko inny gorset, a dól identyczny, tylko bez kwiatka, jak znajdę ją to Wam pokaże link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe 🖐️ 🖐️ 🖐️ - piętnastka ;) Aga - ja się nie czepiam tylko byłam ciekawa :P i tak jestem lepsza bo niedawno ze swoim świętowałam rocznicę ;) a zaręczyny były po 6m-cach cóż moja historia jest szalona jak ja i mam nadzieję że będzie taka całe życie :D Środa - dałabyś namówić swojego N na frak? Bo myślę że do tej sukni jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Broneczka, z tego co go znam ( a znam go już 7 lat), to raczej niebardzo... Chociaż potrafi mnie jeszcze zaskoczyć, zapytam się dzisiaj, ale by było fajnie. Myślisz,że frak by pasował. A!, nie pochwaliłam się jeszcze, w niedzielę jedziemy podpisać umowę z zespołem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja wysle wam moje typy sukienek:) W grudniu jade przymierzac, musze czekac az koleznka urodzi i troszke dojdzie do siebie,zeby przyjsc na godzinke do salonu i znosic mnie;) Oczywiscie tez prosze o szczerosc: 1. http://www.whiteone.es/pdf/w1829093.pdf 2. http://www.whiteone.es/pdf/w1753068.pdf 3. http://www.whiteone.es/pdf/w1569321.pdf Czekam z niecierpliowcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_80, chetnie bym zobaczyła te suknie, ale nie mam dostępu :( Dziewczyny na[piszcie jak one wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 1. ładna ale bez tego cfiatka przyczepionego 2. śliczna ale ja jestem fanką koronek więc nie jest to obiektywne - będziesz w takiej ładnie wyglądać tylko jeśli masz łabędzią szyję i szczupłe ramiona 3. ma coś w sobie ale.... sama nie wiem - bez opinii :D tylko nie krzyczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie na maila swoje maile, to wam przeslę tą sukienkę, bo kurcze nie mogę znaleźć tej strony, z tą zajebistą kiecką, nie, nie suknią, nie mozna sukni naszych marzeń nazywać kieckami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem drobną osóbka,wiec nie dla mnie mocno szerokie suknie,falbanki itd itp...kiedys jedna waską przymierzalam i bylo mi naprawde dobrze.Ja jestem zakochana w tej koronkowej. Broneczko,widac mamy podobny gudt,bo ja w tej 1 tez planuje od razu odpiac kwiatka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×