Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

Gość Lonka20
STARACZKI nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........8...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak Natulek............6..............Zgierz................ ....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska........ .....22........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ...21.....28.08.09.....Gdańsk.............20....dziewczynka< br /> mooncia........17....29.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4..............w drodze Panna Freddy K....17......-......Poznan..........24..............w drodze Asienka478.........16.....06.10.2009....Koszalin.....21. . ......w drodze Lolunia........13.......26.10.2009...Częstochowa...20. ........w drodze kamciak…….8……..06.11.2009… .. Szczecin/Dublin……26…..... w drodze Klapaucius26...7...28.11.2009.....Gdynia...............2 6.......w drodze Lonka20.....9...........................Kielce.......... 20...........w drodze Aneczka227...16...........30.09.2009.....Malbork......20 .......w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
jest duzo biegania ale duzo pomaga mi moj przyszly maz i szwaierka wiec az tak zle nie jest :) chcialam teraz slub bo pozniej nie wiadomo kiedy bym go wziela :) a tak brzuszek jeszcze maly i tylko jak ktos wie ze jestem w ciazy to to widzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) ja dziś dokonałam poważnego zakupu dla mojego maleństwa- kupiłam wózek:) znalazłam ogłoszenie, dziewczyna chciała sprzedać jedo bartatine za 270zl jeszcze na gwarancji więc bez zastanowienia umówiłam się i kupiłam:) teraz poszukam łóżeczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie okazje trzeba wykorzystywac :) dobre zakupy Karola. A ja czekam sobie na @, w tym cyklu kochaliśy się tylko wtedy gdy test owulacyjny wyszedł pozytywny, ciekawa jestem czy będzie coś z tego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny??? jak tam sie czujecie??? Natulek trzymam kciuki w koncu sie powiekszy nasze grono zaciążonych:-) ja jeszcze nie kupuje ubranek ani wózka i lóżeczka poczekam do konca wole nie ryzykowac:-) jak na razie mam tylko upatrzone i wiem co chce kupic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Natulek a Twój M oddał nasienie do badania w jakieś specjalnej klinice? Ile płaciliście jesli oczywiście można wiedzieć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina mój mąż oddał nasienie w klinice leczenia niepłodności, zapłacil 90zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natulek dzięki za odpowiedź. My dostaliśmy nazwę kliniki, w której M ma oddać nasienie. Nazywa się PROVITA. Jestem w końcówce cyklu i czekamy czy będzie owocny czy nie. Ja mam jednak nadzieję, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam fajny artykuł Co ile waży pod koniec ciąży??oczywiście to jest taka średnia płód - 3,5 kg macica - 1 kg łożysko - 0,8 kg płyn owodniowy - 1,2 kg piersi - 0,5 kg woda zatrzymana w organizmie - 1,5 kg zwiększona ilość osocza krwi - 1,5 kg Razem 10 kg Cała reszta (powyżej 10 kg) to tłuszcz. Ile możesz przytyć? To zależy od BMI przed ciążą... BMI=waga ciała /(wzrost )2 Na przykład BMI (indeks masy ciała) pani ważącej 49 kg i mierzącej 160 cm wynosi: 49 1,6)2, czyli: 49:2,56=19,1. Pożądany przyrost wagi w ciąży obrazuje poniższa tabela: Indeks masy ciała przed ciążą Najlepiej, jeśli w ciąży przytyjesz Niski (poniżej 19) - niedowaga 13-16 kg Normalny (19-26) - prawidłowa waga 11-13 kg Wysoki (26-29) - nadwaga 10-11 kg Bardzo wysoki (powyżej 29) - otyłość do 10 kg Oczywiście te dane dotyczą ciąży pojedynczej. Jeśli spodziewasz się więcej niż jednego dziecka, musisz liczyć się z tym, że przytyjesz więcej. Jednak nawet przyszłe mamy bliźniaków nie powinny przybrać na wadze ponad 20 kg. Nie ma natomiast znaczenia, którego dziecka się spodziewasz, zalecenia dotyczące przyboru wagi są takie same w każdej kolejnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Witaj Asienka:) powiem Ci, ze jesli o mnie chodzi to nie za rewelacyjnie:/, brzuch mnie czesto boli jak na @, bylam z tym u gina, stwierdzil, ze wszystko oki, na wszelki wypadek przepisal mi duphaston:/ale dzidzi sie prawidlowo rozwija i wogole, ale czasem ten bol staje sie nieznosny..:(pozdrawiam Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........8...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak Natulek............6..............Zgierz................ ....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska........ .....22........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ...21.....28.08.09.....Gdańsk.............20....dziewczynka< br /> mooncia........17....29.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4..............w drodze Panna Freddy K....17......-......Poznan..........24..............w drodze Asienka478.........16.....06.10.2009....Koszalin.....21. . ......w drodze Lolunia........13.......26.10.2009...Częstochowa...20. ........w drodze kamciak…….8……..06.11.2009… .. Szczecin/Dublin……26…..... w drodze Klapaucius26...8...28.11.2009.....Gdynia...............2 6.......w drodze Lonka20.....9...........................Kielce.......... 20...........w drodze Aneczka227...16...........30.09.2009.....Malbork......20 .......w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........8...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak Natulek............6..............Zgierz................ ....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska........ .....22........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ...23.....28.08.09.....Gdańsk.............20....dziewczynka mooncia........17....29.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4..............w drodze Panna Freddy K....17......-......Poznan..........24..............w drodze Asienka478.........16.....06.10.2009....Koszalin.....21. . ......w drodze Lolunia........13.......26.10.2009...Częstochowa...20. ........w drodze kamciak…….8……..06.11.2009… .. Szczecin/Dublin……26…..... w drodze Klapaucius26...8...28.11.2009.....Gdynia...............2 6.......w drodze Lonka20.....9...........................Kielce.......... 20...........w drodze Aneczka227...16...........30.09.2009.....Malbork......20 .......w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzę jak mija tydzień za tygodniem to z jednej strony czuje ogromną radość że coraz bliżej do spotkania z maleństwem a z drugeij strony pojawia się lęk przed porodem, przed wychowaniem. Boję się że urodzę i nie będę miała pojęcia jak zająć się własnym dzieckiem, że będzie płakać a ja będę bezradna. czy tylko ja mam takie obawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola to normalne że się boisz, ale zobaczysz że bedziesz wiedziała co i jak robić :):):) Spadła mi temperaturka, brzuch boli, test negatywny, dupa blada :(((((((((((( Jak teraz nie wyszło to ja już nie wiem jak to robić żeby zrobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Natulek, moze jeszcze wszystko bedzie po Twojemu;) glowka do gory, a kiedy powinnas dostac @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONICZTA
Karola1988- jesli chcwsz byc mama musisz najpierw obliczyc swoje dni plodne-zrobisz to w nastepujacy sposob: 1- pierwszy dzien okresu-to pierwszy dzien cyklu 2-ostatni dzien przed okresem,to ostatni dzien cyklu 3- policz dokladnie ile trwa twoj cykl(pisalas ze 31 dni,ale lepiej sprawdz jeszcze raz) 4- podziel dlugosc trwania cyklu na pol 5-sprawdz w kalendarzu kiedy przypada polowa cyklu- ok polowy cyklu rozpoczyna sie jajeczkowanie-czyli u ciebie to ok 15,16 dzien od poczatku miesiaczki. najlepiej nie kochac sie przez kilka dni -poczekac aby nasienie bylo jak najlepszej jakosci... jesli bedziesz kochala sie 14,15 ,16 dnia masz najwieksze szanse na zajscie w ciaze,ale okres plodny oblczamy dzielac czasd cyklu na pol-wypada 15,16 dzien cyklu i okres plodny przypada na 15,16 dzien- 4 dni, + 4 dni-czyli mozesz zajsc w ciaze pomiedzy11,12 dniem cyklu,a 19,20 dniem cyklu... zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONICZTA
Karola 1988- sorki wypowiedz nie do ciebie cos mi sie stronki pomieszaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolunia
witam was :) ja mam juz wybrane imiona :) dziewczynka bedzie Julia na 100% a chlopczykl jak cos bedzie Grześ :) hihihi tak wybralismy z moim kochanym hihihi :) za poltora miesiaca slub jest wiec mam troszke zajec hihih ale bedzie oki slub mielismz zaplanowany na sierpien ale musielismy przeniesc na czerwiec zebym sie dobrze czula w miare hiihi pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolunia
aktualizuje !!! bo widze ze dziewczeta usilnie wklejaja tabelke w ktorej jest ze jestem w 13 tyg hhihihi STARACZKI nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........8...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak Natulek............6..............Zgierz................ ....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska........ .....22........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ...23.....28.08.09.....Gdańsk.............20....dziewczynka mooncia........17....29.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4..............w drodze Panna Freddy K....17......-......Poznan..........24..............w drodze Asienka478.........16.....06.10.2009....Koszalin.....21. . ......w drodze Lolunia........15......26.10.2009...Częstochowa...20. ........w drodze kamciak…….8……..06.11.2009… .. Szczecin/Dublin……26…..... w drodze Klapaucius26...8...28.11.2009.....Gdynia...............2 6.......w drodze Lonka20.....9...........................Kielce.......... 20...........w drodze Aneczka227...16...........30.09.2009.....Malbork......20 .......w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! jak samopoczucie??? u mnie ok tylko brzuszek czasami pobolewa. malenstwu sie chyba nie podoba jak leze:-) STARACZKI nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........8...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak Natulek............6..............Zgierz................ ....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska........ .....22........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ...23.....28.08.09.....Gdańsk.............20....dziewczynka mooncia........17....29.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4..............w drodze Panna Freddy K....17......-......Poznan..........24..............w drodze Asienka478.........17.....06.10.2009....Koszalin.....21. . ......w drodze Lolunia........15......26.10.2009...Częstochowa...20. ........w drodze kamciak…….8……..06.11.2009… .. Szczecin/Dublin……26…..... w drodze Klapaucius26...8...28.11.2009.....Gdynia...............2 6.......w drodze Lonka20.....9...........................Kielce.......... 20...........w drodze Aneczka227...16...........30.09.2009.....Malbork......20 .......w drodze ja już sie w tym wszystkim pogubiłam:-) Karola a ty nie myśl teraz o porodzie!!!! kolezanka mi powiedziała zeby w ciazy o tym nie myslec. nie będzie tak zle zobaczysz. teraz czuje ze przytyłam troszke:-) ale u mnie wszyscy mowia ze nic po mnie nie widac mam bardzo malutki brzuszek:-) pozdrawiam wszystkich a za staraczki trzymam mocno kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
STARACZKI nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........8...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak Natulek............6..............Zgierz................ ....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska........ .....22........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ...23.....28.08.09.....Gdańsk.............20....dziewczynka mooncia........17....29.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4..............w drodze Panna Freddy K....17......-......Poznan..........24..............w drodze Asienka478.........17.....06.10.2009....Koszalin.....21. . ......w drodze Lolunia........15......26.10.2009...Częstochowa...20. ........w drodze kamciak…….8……..06.11.2009… .. Szczecin/Dublin……26…..... w drodze Klapaucius26...8...28.11.2009.....Gdynia...............2 6.......w drodze Lonka20.....10.....24.11.2009.........Kielce.......... 20...........w drodze Aneczka227...16...........30.09.2009.....Malbork......20 .......w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wiecie, strasznie boli mnie brzuch, jak to przed okresem, powinnam go dostac wczoraj, ale jak na razie nie ma. Zrobilam w sobote test, negatywny, zrobilam tez przed chwila, i sama juz nie wiem co myslec, ta druga kreseczka jest taka malusia prawie niewidoczna ale cos tam widac :) poczekam jeszcze dwa dni, jak @ nie bedzie to zrobie jeszcze jeden test :) ale wiecie co, w glebi ciesze sie, chociaz jeszcze nie ma z czego, taki promyczek nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam Widze, że wtedy zostane jedyną staraczką, bo Klaudia86 i lady love już dawno się tu nie oddzywały. Ja wczoraj testowałam i dwa testy negatywne. @ nadal nie ma, a tempka rośnie, więc nadal czekam z nadzieją w sercu, że może się udało. Gorzej jak to tylko złudne nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam nic takiego tzn żadnej gulki. Ale co do rozpychania to następuje pod koniec ciąży gdy dziecko jest duże i ma mało miejsca wtedy się zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Natulek napwno sie uda zobaczysz;) mnie na poczatku strasznie brzuch bolal jak na @, i to przez dluzszy czas, pozniej stopniowo sie zmniejszal;) zrob kolejny test, powinien juz wyjsc wyrazniejszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×