Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

Gość mooncia
zmieniam tabelke bo juz znam plec mojego malenstwa :) bede miala coreczke :) tak sie ciesze :) moj maz troszke mniej bo chcial synka ale nastepnym razem moze sie uda i wyjdzie synek :) teraz mysle nad imionami mam 2 typy Marta albo Nadia, nie wiem ktore wybrac.... ale bardziej jestem za Marta :)bylam na usg i malenstwo zdrowe i wazy juz 455 gram :) i obok mam tebelke ile moze wazyc jak sie urodzi i mam najmniejsza wage 3800 a najwieksza 4500 :) taka wielka bedzie :) i termin mi sie przesunal na 2 pazdziernika jezeli urodze po terminie to moze urodzic sie w dniu moich urodzin bo mam 16 pazdziernika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia80
mooncia gratuluję córeczki :))) :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.........brak Malwina21.........9...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak KLAUDIA86.......12...............Ruda Śląska............22.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........27..........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............22..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka alla23.................4.............................ost rołęka.............24.........w.drodze Panna.Freddy.K....22...........................Poznan... ..............24.........chłopczyk Asienka478.........20..........06.10.2009....Koszalin... .............21........w.drodze Lolunia..............18..........26.10.2009....Częstocho wa.........20.........w.drodze kamciak.............15.........08.11.2009....Szczecin/Du blin......26.........w.drodze Klapaucius26........8..........28.11.2009....Gdynia..... ............26.........w.drodze Lonka20............12..........24.11.2009....Kielce..... .............20.........w.drodze Aneczka227.......16..........30.09.2009....Malbork...... ..........20.........w.drodze Natulek..............8..........05.01.2010....Zgierz.... ..............28.........w.drodze Dziewczyny mała prośba wklejajcie poprawnie tabelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooncia gratuluję córeczki:)) dostałam dziś przesyłkę z poscielą do łożeczka:) super naprawdę polecam;) no i dotarła też książka pierwszy rok życia dziecka, rewelacja, wszystko fajnie opisane, wytłumaczone. Czekam tylko jeszcze na język niemowląt ale to w zasadzie na dniach będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Pozniej Wam przesle przepisik na tego snickersa;) ogladalam dzid na allegro wozki, i dw atypy nawet mi sie spodobaly;), ale jeszcze daleka droga przede mna:(..o widze, ze Donia z moich okolic witam;):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
mooncia rowniez gratuluje:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia80
Lonka polecam stronkę - www.corradopolska.pl/ -producent wózków dziecięcych w Kielcach:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.........brak Malwina21.........9...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak KLAUDIA86.......12...............Ruda Śląska............22.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........27..........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............22..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka alla23.................4.............................ost rołęka.............24.........w.drodze Panna.Freddy.K....22...........................Poznan... ..............24.........chłopczyk Asienka478.........20..........06.10.2009....Koszalin... .............21........w.drodze Lolunia..............18..........26.10.2009....Częstocho wa.........20.........w.drodze kamciak.............15.........08.11.2009....Szczecin/Du blin......26.........w.drodze Klapaucius26........8..........28.11.2009....Gdynia..... ............26.........w.drodze Lonka20............14..........24.11.2009....Kielce..... .............20.........w.drodze Aneczka227.......16..........30.09.2009....Malbork...... ..........20.........w.drodze Natulek..............8..........05.01.2010....Zgierz.... ..............28.........w.drodze no wlasnie poprawiona..tabelke.. Donia wieczorkiem sobie skokne na ta stronke, ale ponoc w kielcach jest tez hurtownia z artykulami dla dzieci, i ponoc jest niedrogo, musze tez i ja odwiedzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonka przepraszam cię najmocniej mam nadzieję że już teraz jest wszystko oka;) i proszę teraz kopiować poprawnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia80
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.........brak Malwina21.........9...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak KLAUDIA86.......12...............Ruda Śląska............22.........brak Donia80.........2..................Kielce...................30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........27..........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............22..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka alla23.................4.............................ost rołęka.............24.........w.drodze Panna.Freddy.K....22...........................Poznan... ..............24.........chłopczyk Asienka478.........20..........06.10.2009....Koszalin... .............21........w.drodze Lolunia..............18..........26.10.2009....Częstocho wa.........20.........w.drodze kamciak.............15.........08.11.2009....Szczecin/Du blin......26.........w.drodze Klapaucius26........8..........28.11.2009....Gdynia..... ............26.........w.drodze Lonka20............14..........24.11.2009....Kielce..... .............20.........w.drodze Aneczka227.......16..........30.09.2009....Malbork...... ..........20.........w.drodze Natulek..............8..........05.01.2010....Zgierz.... ..............28.........w.drodze no wlasnie poprawiona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia123456
sorki dziewczyny, ale muszę wam coś powiedzieć - temat forum to \"zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki\", więc kochane ciężaróweczki zmieńcie sobie forum, bo po przeczytaniu wszystkich stron stwierdzam, że na tym forum Wy dominujecie a nie staraczki - a nie pomyślałyście przez chwilę jak czują się te dziewczyny które od dawna się starają, a wy je jeszcze tak gnębicie, zakupami, badaniami, ruchami, tym co jecie itp. to tyle...pozdro dla wszystkich staraczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.........brak Malwina21.........9...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak KLAUDIA86.......12...............Ruda Śląska............22.........brak Donia80.........2..................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........27..........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............22..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka alla23.................4.............................ost rołęka.............24.........w.drodze Panna.Freddy.K....22...........................Poznan... ..............24.........chłopczyk Asienka478.........20..........06.10.2009....Koszalin... .............21........w.drodze Lolunia..............18..........26.10.2009....Częstocho wa.........20.........w.drodze kamciak.............15.........08.11.2009....Szczecin/Du blin......26.........w.drodze Klapaucius26........8..........28.11.2009....Gdynia..... ............26.........w.drodze Lonka20............14..........24.11.2009....Kielce..... .............20.........w.drodze Aneczka227.......16..........30.09.2009....Malbork...... ..........20.........w.drodze Natulek..............9..........02.01.2010....Zgierz.... ..............28.........w.drodze ja tez poprawilam :) Widzialam serduszko :):):):):) Moja dzidzia ma 1,36cm :):):) Tylko musze odpoczywac i nie chodzic do pracy, ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia123456 ale taka kolej rzeczy że człowiek się stara i że się udaje:) i nikt się stąd nie będzie wynosił bo niby dlaczego?? trzeba umieć cieszyć się szczęściem innym bo na każdego przychodzi pora, wszystko w swoim czasie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
zgadzam sie z Karola a tym bardziej ze niektore z nas bardzo dlugo staraly sie o dziecko i poprostu sie cieszymy ze niedlugo bedziemy mieli swoje upragnione malenstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też o tym mówię że są tut kobietki które długo się starały i teraz co jak się udało to precz stąd?? nie... wszystko zostaje po staremu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
karola nie szkodzi;), przepraszam Doniu bo zas Ciebie pominelam na tabeleczce:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Asienka, ja mam czesto tak, zreszta Wy tez mialyscie tak, ze w 4 miesiacu mialyscie juz spore brzucholki?? bo ja mam spory i nie wiem czy to normalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
ja nie mam bolow bioder ale spojenie loowe mnie boli :( i na dodatek jak leze na plecach ciezko mi sie oddycha i musze na boku spac a wtedy Marusi dobrze jest w brzuszku i szaleje a ja spac nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w ciąży nie należy spać na plecach jak się śpi się na plecach to uciska się tętnicę i dziecku gorzej się oddycha, najlepsza pozycja jest na lewy boku i nie zależy od ułożenia dziecka. Po prawej stronie idzie duża arteria krwionośna i jeżeli śpi się na plecach lub na prawym boku uciska się ją - co może powodować obrzęki nóg, żylaki no i dziecko jest mniej dotlenione. Ale decyzja zależy od każdej z Was, ja wolę żeby moje maleństwo było dotlenione. Ja mam tylko kurcze łydek..masakra czasem jest taki ból że płakać się chce. Własnie też zauważyłam że od jakiegos czasu ktoś próbuje tu nam namieszać w wątku i nas skłócić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonka ja jestem w czwartym mcu a od 7go tyg nie mieszzce sie w zadne spodnie stare i od 12 tyg chyba latam w ciazowych spodniach, w pracy sie smieja ze bede miala chyba trojaczki taki ogromny brzuch mam :D to wszystko zależy od organizmu :D mi pierwsze co uroslo to wlasnie brzuch :) kazda z nas inaczej w ciazy bedzie wygladac i inaczej nabierac ksztaltow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Karola zgadzam sie z Toba, bo mojej kolezanki ginekolog powiedzial jej, zeby nie spala na plecach bo dzidzius sie moze udusic...Kamciak to dobrze, ze nie jestem sama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) jezeli chodzi o spanie to tylko lewy bok na plecach nie można!!! ja na szczescie lubie lewy bok to mi takie spanie nie przeszkadza:-) a ja przytyłam w tyłku:-( idzie mi wszystko w biodra bo brzuch to mam mały widza jego osoby ktore wiedza ze jestem w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.........brak Malwina21.........9...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak KLAUDIA86.......12...............Ruda Śląska............22.........brak Donia80.........2..................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........27..........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............22..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka alla23.................4.............................ost rołęka.............24.........w.drodze Panna.Freddy.K....22...........................Poznan... ..............24.........chłopczyk Asienka478.........22..........06.10.2009....Koszalin... .............21........w.drodze Lolunia..............18..........26.10.2009....Częstocho wa.........20.........w.drodze kamciak.............15.........08.11.2009....Szczecin/Du blin......26.........w.drodze Klapaucius26........8..........28.11.2009....Gdynia..... ............26.........w.drodze Lonka20............14..........24.11.2009....Kielce..... .............20.........w.drodze Aneczka227.......16..........30.09.2009....Malbork...... ..........20.........w.drodze Natulek..............9..........02.01.2010....Zgierz.... ..............28.........w.drodze albo 23 juz sama nie wiem tak ten czas szybko leci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;) co do tego nieszczęsnego tycia to mi rośnie tylko biust i brzuch:D reszta się nie rozrasta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
ja mam tak samo :) chociaz w piersi mniej mi idzie niz w brzuch ale nie narzekam na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia80
dostałam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×