Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

wykąpałam córcię, zjadła, śpi a ja mam troszkę czasu dla siebie;) Teraz codziennie spacerujemy min 2 godziny, mam nadzieję że to wpłynie pozytywnie na moją figurę;D ważyłam się i mam już 12 kg mniej( było +13kg) ale co z tego jak ciało jeszcze nie takie jak być powinno. Pocieszam się że to dopiero 10 dni po porodzie i za jakiś czas wszysto wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) nic sie nie dzieje ale mam takie dziwne przeczucie:-( właśnie wróciłam z zakupów, dzisiaj ide do kuzynki po rzeczy dla małego. wczoraj byłam patrzeć za wózkiem i łóżeczkiem a w tygodniu zamawiam pościel do łóżeczka:-) pościel wybrałam sobie ze wszystkim chce zrobić pokoik dla małego na niebiesko http://www.allegro.pl/item719077396_hafty_i_aplikacje_posciel_13el_120x90_darland.html a wózek co wybrałam jest super, wygląda inaczej niż na zdjęciu i o wiele lepiej:-) tylko kolor będę musiała zamówić. w przyszłym tygodniu wybieram sie z moim mężem na zakupy i z jego siostrą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałas karola takie ciągnięcie i ucisk między nogami tak w kroku??? kurcze dzisiaj szłam to msiałam stać 5 minut na ulicy bo nie mogłam dać ani jednego kroka. coś chyba mały mi na nerwy uciska i nie mogę leżeć na lewym boku bo zaraz mnie ciąnie koło karku:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........12...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć mooncia.............35..........29.09.09.......GorzowWlk p... .......21.........dziewczynka Asienka478.........35..........10.10.2009....Koszalin... .............21........ chłopczyk Lonka20............26..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............22..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> kamciak............30.........01.11.2009.........Szczeci n/Delvin.......chłopczyk URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111
dla dziecka wszystko się zniesie takie bóle to pikuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........12...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć mooncia.............35..........29.09.09.......GorzowWlk p... .......21.........dziewczynka Asienka478.........35..........10.10.2009....Koszalin... .............21........ chłopczyk Lonka20............26..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............23..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> kamciak............30.........01.11.2009.........Szczeci n/Delvin.......chłopczyk URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........12...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć mooncia.............35..........29.09.09.......GorzowWlk p... .......21.........dziewczynka Asienka478.........35..........10.10.2009....Koszalin... .............21........ chłopczyk Lonka20............26..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............23..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> kamciak............31.........01.11.2009.........Szczeci n/Delvin.......chłopczyk URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor nie mialam kiedy pisac wczoraj caly dzien w szpitalu i u lekarza a dzisiaj pol dnia w pracy ehhhh cale sczzescie badania negatywne tzn nie mam cukrzycy ciazowej :) a tak sie balam, do pracy tez juz nie wracam, wlasnie sobie dzisiaj zalatwilam juz wwszystko wiec moge spokojnie czekac w domu na synka :) Karola cialo potrzebuje troche czasu zeby dojsc do siebie, poczekaj jeszcze troche ja wlasnie dzisiaj kupilam wozek na allegro, a no i materacyk do lozeczka, teraz tylko trzeba sobei wyslac paczke z pl co do tych boli o ktorych mowilas asienka ja czasami takie mam, chociaz moje bole w kroku bardziej skurcze przypominaja, lekarz mi pwoiedzial ze to dlatego ze mam duzy brzuch, nie wiem ile w tym prawdy.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:-) kamciak dobrze że juz w domku siedzisz a nie sie meczysz w pracy. Mam tam bóle ale to przechodzi paraliż dwóch nóg albo jednej tak mi mały chyba uciska nerwy. A bóle podbrzusza to normalne w tym okresie ciąży wczoraj właśnie wyczytałam:-) Byłam wczoraj u kuzynki po rzeczy dla małego odkupiłam od niej fotelik samochodowy, nosidełko takie na brzuch zeby małego mieć przy sobie, mate edukacyjna i skoczka na drzwi żeby mały sobie siedział i nigdzie nie chodził. przyda sie później jak mały urośnie i nie bede musiała wydawac wiekszych za to pieniedzy;-). ale ubranka musze kupić bo został jej tylko jeden komplet i kombinezonik z misia. karola jak tam Hania??? spokojna??? u nas sie dowiedziałam to po cesarce trzymaja 3 dni jak nic sie nie dzieje. Za poród rodzinny nic sie nie płaci, powiem wam że na allegro nie opłaca sie kupowac, ostatnio byłam u nas w sklepie dziecinnym i ceny sa nawet mniejsze niż na allegro, jeżeli chodzi o wózek, łóżeczko materacyk. Ja z allegro zamawiam tylko ta pościel bo nigdzie u nas takiej nie ma. A tak wszystko w tym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania grzeczna:) czasem marudzi ale nie mogę narzekać - teraz śpi:) Co do pościeli- kupiłam i żałuję bo teraz wogóle się nie przydaje. Mała śpi zawinięta w rożku. Jedyne co mi się przydało to taka płaska poduszeczka jak karmię małą to ją na niej kładę. Też miałam takie uczucie jakby mi krocze uciskało, taki nacisk. Staram się zaglądać jak najczęściej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) dlugo mnie nie bylo... lezalam w szpitalu, bo z lozyskiem mam problemy, mam 3 stopien a to jest nie dobrze bo dziecku moze tlenu brakowac a lekarze nic nie zrobili :/ jutro ide do mojego gin i zobacze co mi powie, wczesniej mi mowil ze powinni mi zrobic cesarke i tak tez na skierowaniu napisal a Ci lekarze czekaja :/ jestem tak wkurzona ale bardziej zdenerwowana ze malej cos moze sie stac przez to :( a najgorsze jest to ze nie wiem dlaczego lozysko zaczelo sie starzec bo przeciez nie pale i nie palilam przed ciaza... Karola gratuluje coreczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........12...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć mooncia.............37..........29.09.09.......GorzowWlk p... .......21.........dziewczynka Asienka478.........35..........10.10.2009....Koszalin... .............21........ chłopczyk Lonka20............26..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............23..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> kamciak............31.........01.11.2009.........Szczeci n/Delvin.......chłopczyk URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mooncia!!!:-) będzie wszystko dobrze możesz już rodzić:-) nie długo ty zobaczysz swoją córcie:-) ja sie wziełam za porządki w domu:-) mam tyle roboty że hej! wszystko na koniec sobie zostawiłam ale dam radę:-) mooncia trzymaj się będzie dobrze!!!! zobaczysz!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooncia moja rada jak będziesz w szpitalu to niech twój mąż albo mama lub teściowa pójdą porozmawiać z lekarzem prowadzącym bo tak jest pacjentkę oni mogą olewać ale jak widzą że zaczyna się interesować ktoś z rodziny to zaczynają się cykać. U ciebie już 37 tydzień więc praktycznie ciąża donoszona(38tc). Nie możesz pójść do innego szpitala?? Asieńka ja od początku piorę ubrania małej w vizirze sensitive + lenor sensitive. Nic jej nie jest nie ma żadnego uczulenia więc nie widzę potrzeby zmiany proszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, mooncia dziwne, że nic nie zrobili juz jestem w 37tyg, mi moj gin powiedzial byle do 35tyg a poznije moze pani rodzic... Karola ma racje jak znowu bedziesz w szpitalu wyslij kogos z rodziny do lekarza albo idz do innego szpitala... Asienka tutaj ceny sa takie ze glowa boli musialabym za porzadny wozek zaplacic gdzies 2000-3000zl, oni tutaj woza dzieci w nosidelkach samochodowych - tzn wózek spacerowy z wkladanym fotelikiiem samocgodowym albo odrazu w spacerowkach, brak mi słów jak na to patrze, a ja chcialam wozek normlany w sensie gondole z funkcja spacerowki, wiec raczej nie mialam wyjscia musialam kupic na allegro... co do proszków znajoma mi kiedys powiedziala ze wogole nie trzeba specjalnych kupowac tylko prac w zwyklym ale jakos mi sie wierzyc nie chce.... dlatego tez kupilam specjalny dla bobaskow :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie na innym forum wyczytałam że piorą dziewczyny w Vizir Sesitiv+Lenor sensitiv tylko wtedy trzeba płukac dwa razy. to nie źle tam wózki kosztują:-( ja jednak uparłam sie nad tym co wybrałam wcześniej Clipper 3 Implasta mąż mi odradza ten wózek bo jego rodzicom sie nie podoba a ja tam chce i tyle http://www.allegro.pl/item726921835_wozek_wielofunkcyjny_clipper_3_implast_bombik.html i kolor czarny tylko na allegro nie zamawiam bo cena u mnie w sklepie nawet jest tańsza. a nie boisz sie w razie "w" jak coś sie stanie z wózkiem że będzie coś nie tak z reklamacją???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie trochę sie boję wiem ze ryzykuje ale z drugiej strony wywalic kilka tysiecy na wozek i i tak niebyc zadowolonym to tez nie wyjscie, wrazie w mąż naprawi ;) no takie jak ten co Ty wybrałaś własnie tutaj kilkaset euro kosztuje jest to jeden z drozszych wozkow, musze powiedziec ze jest niezly, u mnie w sumie maz wybieral mi sie duzo podobalo ale jemu tez sie musial podobac pojazd dla synka :D my taki wybrallismy http://allegro.pl/item720327874_zestaw_baby_merc_wozek_merc_s6_fotelik_kola_pomp.html jaki krem kupujesz do pupy ?? nie wiem wogole jakie kosmetyki kupic dla malucha.... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybrałam ten bo waży 13kg a ten twój to mojemu mężowi sie podoba ale 3 kg więcej waży. dla mnie każdy kilogram jest cenny tym bardziej że ten co wybrałam ma pełną opcje jeżeli chodzi o spacerówke i inne takie tam rzeczy. taki jak twój wziełabym jakbym mieszkała na 1 pietrze ale mieszkam na 4:-( a kosmetyki bed brała z nivea albo bambino bo nie uczulają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kosmetyki to takie: mydełko dla nimowląt waciki nasączone spirytusem nożyczki lub obcinak do paznokci dla dzieci butelki (szklane samosterylizujące) Lovi lub Avent antykolkowe 125ml i 250 ml chusteczki do pielegnacji pupy płyn do kąpieli Oilatum krem przeciw odparzeniom mleczko nawilżające krem na zime pieluszki (2 rózne rodzaje) system do noska FRIDA smoczek sól fizjologiczna dla niemowlat ( do przemywania zaropiałych oczek) mam nadzieje że nie za duzo napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mieszkamy w domku to mi waga nie robi roznicy w sumie... mieszkalismy do niedawna na 3cim pietrze ledwo sie wdrapywalam wiec jak umowa sie konczyla to wynajelismy sobie domek na wsi :) dzieki za liste ja nie mam pomyslow na kosmetyki wogole nie mam pojecia co moze sie przydac, musze po sklepach sie przejsc zobaczyc co tutaj jest bambino napewno nie dostane a szkoda... milego popoludnia zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kosmetyków dziewczyny nie kupujcie nie wiadomo ile bo nie ma sensu. My kąpiemy małą w emolium (poleciła nam pani w aptece odpowiednik oilanu i naprawdę jest super i sporo tańszy), używam też mleczko do ciała nivea baby-rewelacja. Jednak jak skończę to za radą pediatry kupię coś z linii emolium żeby używać kosmetyków jednej lini. Spirytus mój mąż kupił normalnie w monopolowym i rozrobił go na roztwór 70%, sterylne gaziki, sól fizjologiczna patyczki dla dzieci z bezpieczną końcówką, krem przeciw odparzeniom kupiłam sudocrem i mam też bepanthen( jak byłam w szpitalu mąż mi kupił na pogryzione sutki, jest również na odparzenia) Oba są dobre jednak sudocrem jest tłusty i ciężo się go zmywa, dlatego polecam bepanthen. Koniecznie zaopatrzcie się w wodę morską do noska-sprawdza się super. Co do tego proszku rozmawiałam z położną i mówiła że te proszki sensitive są oka. Ja nie płuczę dwa razy. Dostałam próbki w szpitalu jelpa i mleczka do prania loveli. Jelp oka ale to mleczko lovela beznadziejne wogóle nie doprało plam. Vizir super dopiera dlatego polecam- moje dziecko nie ma uczulenia więc mogę używać. uf ale się rozpisałam :P jakby co służę radą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w Gorzowie jest 1 duzy szpital wiec nie mam wyboru :( a nie chce lezec w szpitalu oddalonym o 30 km :( zadzwonilam do mojego gin i powiedzial ze jak jutro przyjde do niego to mam byc spakowana juz do szpitala i odrazu od niego mam jechac na oddzial. Co do kosmetykow to ja kupilam mydelko do kapieli bo na poczatek uwazam ze w tym powinno sie kapac, pampersy, chusteczki nawilzajace, gencjane, waciki nasaczone spirytusem, patyczki do czyszczenia uszu z specjalna koncowka, krem na odparzenia sudocrem i krem do twarzy. Narazie powinno to wystarczyc najwyzej pozniej cos zmienie lub dokupie. Nawet nie wiecie jak ja sie martwie o moja mala, jak nie kopie godzine to wkrecam sobie ze jest juz cos nie tak i panikuje :( nie wiem jak do jutra wytrzymam :( bo na patologi jak lezalam to moglam w kazdej chwili do poloznej isc i zawsze poslucha brzuszka taka specjalna trabka a w domu nie moge czegos takieo zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co czujesz bo jak ja dowiedziałam się o zatruciu ciążowym i o tym jakie mogą być tego konsekwencje to modliłam się tylko o to żebym jak najszybciej urodziła i żeby wszystko było wporządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×