Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

ja juz ide spac, bo konczylam pisanie wypocin do mgr...;/ Aga81 ale jak cos to pisz...pewnie niektore dziewczyny jeszcze nie ida spac. Jak cos sie dzieje to pamietaj glebokie oddechy przy oknie, szklana wody i pomysl ze zaraz mina te nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESTO WYSKAKUJA MI DUZE CZERWONE PLAMY NA KLATCE PIERSIOWEJ,CZY KTORAS Z WAS TAK MA?NIE WIEM OD CZEGO TO MOZE BYC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanessa, takie plamy ,równiez na szyi ,są spowodowane nerwami. Moja koleżanka z tego powodu chodziła cały czas w golfach. Efka 🌻pięknie . Aga, bardzo ciekawy artykuł o inozytolu. Poczytałam , wiem :) Dłozę jeszcze info: Nadmiar witaminy: - nie stwierdzono toksyczności w przypadku dużych dawek pochodzących z suplementów Co wpływa na polepszenie wchłaniania: witamina B12, witamina B1, witamina B2, witamina C, fosfor, cholina, wielonienasycone kwasy tłuszczowe, kompleks witamin B Co wpływa na pogorszenie wchłaniania: cukier, kawa, herbata, alkohol, antybiotyki, duża ilość pitej wody, sulfonamidy Jest w lecytynie, ale tylko nieutlenianej, podobno: http://www.nutrisolmedica.pl/userfiles/file/preparaty_PDF/Lecytyna_Sojowa_A4.pdf Znalazłam tylko jeden taki preparat na rynku, firmy Solar. Moze to jednak chłyt marketingowy ;) No i , Nikitka, jest stosowany w profilaktyce marskości i stłuszczenia wątroby. Od dziś łykam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAWET W SYTUACJACH BEZSTRESOWYCH SIE POJAWIAJA,CZY PO SPOZYCIU ALKOHOLU,OCZYWISCIE NIE TERAZ BO BIORE LEKI :),ALE DZIS TAK OD NICZEGO ZAJRZALAM W LUSTRO I ZNOWU BYLY:(,CZY POWINNAM JESZCZE ZROBIC BADANIA NA TARCZYCE?CZY NIE WARTO?SLODKICH SNOW ZYCZE I SPOKOJNEGO SNU ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc, widam po przerwi, ale się urlopowałam w ciepłych krajach. Na wszelki wypadek wziełam ze sobą cała apteczkę;))), ale słonko tak mnie wygrzało, że o niej zapomniałam. To co Efka pisała to prawda, leki są dla niektórych niezbędne i dobre, po co się wykańczać, można brac leki i chodzić na terapię. Teraźniejsze leki nie uzaleźżniaja i nie otępiają. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwiczka
Vanessa ja mam te plamy ale tylko twtedy jak mam stresa i sie denerwuje, czyli prawei zawsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijołku czyli co mam kupić ?? Bo ja nie zrozumiałam ta lecytynę ?? Ja mam tez czasami takie plamy czerwone ale jakos umiem je olać ;-) za to nie umiem olac pieczenia ... wstałam zjadłam, poczytałam dzieciom i zaczęło piec ... glupia pacha nooo :-( wczoraj nie pwoiedziałm ani słowa mężowi, że coś mi dolega ;-) on nawet nie wie, że piecze mnie pacha u lkearza tez na razie nie byłam,staram się olewac i zauważam, że zaczyna piec jak zaczynam szukać tego bólu sprawdzac czy piecze .... ale dziwne to jest !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki jaki to lek ,bo ten link u mnie nie dziala. Pozdrawiam i zaraz ide poprzezywac katusze,w pracy.Całe szczescie tylko do 16.Wtedy to zostajemy z kolezanka same na swoim stanowisku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwiczka
nikitka bo sobie wmawiasz ze te pieczenie masz szukajac go dostajesz to czego szukalas, mam fajna ksiazke potege podswiadomosci i musze zaczac ja czytac, bo to podswiadomosc plata nam te figle, my ejstesmy slabe wiec i podatna jest nasza podswiadomosc na wszelkie sugestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny dzień :D 🌻 Nerwiczka , no no, widzę postępy :D Pięknie to ujęłaś. Pzytaj koniecznie.tę książkę. Nikitka, brawo, :D.Mąż wreszcie trochę odpocznie ;). Chodziło mi oczywiście o soję, w każdym artykule czytałam o jej zbawiennym wpływie na watrobę. Ja łykam Lecytyna forte. Chociaż ta nieutleniana jest niby lepsza. Ale i nietania, coć tam jest 100kapsułek, wiec moze cena porównywalna do polskiej.Sprawdzę. Tu masz: http://www.strefalekow.pl/product/details/odchudzanie/lecytyna-sojowa-1360-mg-nieutleniana.html Inozytol i cholina wraz z cała gama witamin B (które równiez chronią watrobę)znajdują się również w tym leku: http://www.bazarek.pl/produkt/0/192573/stress-management-b-comp-100-tabl.html Brzmi obiecująco. Chyba wysupłam kaskę i zafunduję sobie ten specyfik.Najwyżej rodzince zafunduję przez tydzień dietę ziemniaczaną :P Poczytaj sobie jeszcze o tych substancjach: http://resmedica.pl/zdart5008.html Kropelka, masz fobię społeczną trochę. A wyobraź sobie tych ludzi w piżamach i szlafmycach, będzie Ci raźniej, ha ha. Nie taki diabeł straszny:) Witaj Basia. Pięęękne imię . Bo ja tez takie mam :P Jak ja Ci zazdroszczę tych ciepłych krajów 😭. Kocham słońce. To lek na nasze udręczone duszyczki.Ja tylko mogę wypełznąć na podwórko, gdy świeci, polecam!!! Słońce powoduje wydzielanie wszelakich hormonów szczęścia. Uśmiechniętego dnia :D 🌻🌻kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze potrzymajcie kciuki za moje wyniki bilirubiny, wczoraj olewałam, a dziś się boję bardzo !!Oby nie urosła buuuu mąż pojechał po wynik i nie dzwoni i nie dzwoni, a mnie az dudni od emocji !!! I jeszcze robiłąm ggtp i sie okropnie denerwuje,wczoraj na prawde zlałam temat ... a dziś mam rozstr.oj nerwowy od godziny :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,u mnie ostatnio koszmarnie ze spaniem,praktycznie zasypiam dopiero nad ranem,spie ze 3 godziny,bo potem musze wstac mezowi zrobic jedzenie przed praca,i tak caly dzien spiaca chodze,a gdy przychodzi wieczor znow to samo:(nie idzie zasnac.milego dnia wam zycze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwiczka
wanessa ja mam tosamo, jakos spac nie moge, ciagle sie wierce i wierce w tym lozu i nastepny dzien niewyspana jestem a jak juz wezme hydroxyzyne to masakra hehe. Nikitka wszystko bedzie dobrze, nie martw się, trzmam kciuki:) Zaraz wychodze i az mnie dziasla laskocza, to dziwne ale fajne hihi. Ide do psycho na 1 wizyte, ciekawe jak to ebdzie, boje sie boto facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwiczka ja jak pujde do lekarza na wizyte to tez mu powiem o hydroxycyzynie ,ja tez chodze do faceta i naprawde super chlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwiczka
powqiem szczerze ze w domu hydroxy i na takie lajtowe spacerki jest dobra wtedy nie mam oporow przed wyjsciem ale jesli chodzi o wiekszy stres jak wizyta u lekarza czy jechac gdzies to nic nie daje bo serce wali mlotem tak czy inaczej adodatkowo mam jakies szarpniecia, kopniecia gdzie boli mnie w szyi dodatkowo:((te szarpniecia serca b nie wiem jak to nazwac sa okropne tak jakbym zaraz miala zejsc, szkoda ze to nigdy sie nie dzieje na wizycie u lekarza czy na EKG lub holterze:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie probu wątrobowe i fosfaza alkaiczna w normie,ggtp w normie, a bilirubina jak zwykle 2,09 i bilirubina związana 0,41 kurka jestem załamana :-(( i na normie laboratorium mam normę 0,2 a wszędzie w necie norma o,4 bilirubiny związanej i nie wiem co mysleć mam :-( w ciązy mialam bilirubinę 0,76 ta calkowitą, a poltora roku temu tez 2,00 pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki za dobre samopoczucie, ja jestem trochę wystraszona znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mnie wlasnie żoładek zaczął bolec , a bylam okropnie głodna i sie najadłam a teraz masakra.... :( tak wlasnie mam na 3 @ to jakies chore ! chce byc w ciazy :D i zapomniec o @ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Aga, miłych wzlotów:) Nikitka, skoro i przed ciążą miałaś takie wyniki, to pewnie to zespół Gaspara???? Kochanieńka, gdybyś miała tam tego czerwonego, to dawno byś już o tym wiedziała :) Strachy na lachy! Smyrgnij je za okno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijołku :-)) cmoki duże dla Ciebie !Pacha mnie nie piecze odpukac na razie nawet, ale ta bilirubina mnie martwi czy nie mam kamykow w przewodach żólciowych :-( tego czerwonego to boję sie wypowiadac nawet :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×