Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

neonerw dzięki, pocieszyłaś mnie :-) pozdrawiam was wszystkie i ide płukac moje brzydkie zaropiałe gardło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak nikitka jestes za bardzo wyczulona bo kazda z nas na pewno cos piecze albo swedzi:) Ja jak wyszlam na dwor to poczulam sie lepiej, na zajeciach zapomnialam o wszytskim:) tylko teraz mnie cos rwie z tylu,ale na wieczor zrobie sobie oklady z elektrycznej podusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiklo
tylko sie nie schajcuj od tej poduszki , ja bym sie jej bala bo moze prad porazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neonerw i inne dziewczyny mają rację. Bianka do lekarza. Na pewno będzie dobrze ale przede wszystkim Ty się uspokoisz. Ja raz miałam dzisiaj wyłączenie ale nie w skzole na szczęscie, do której bałam się dzisiaj wejsć jakbym była przedszkolaczkiem i nikogo nie znała. Poza tym czuję się baaardzo przedmiesiączkowo czyli pewnie wiecie jak. Bianeczko kciuki trzymam dzień i noc. Zobaczysz jak Ci ulży, bo wierzę ze wszystko się okaże ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bez paniki ja miałam 4 lata temu cytologie 4 ale po tym czasie robie co pół roku i jest 1 lub co najwyzej 2 .....myślicie ze ja nie wiem ze to zmiany nowotworowe ....doskonale wiem po tym wyniku robiłam 3 po kolei co 3 tygodnie i najpierw było 2 potem 1 potem 2 i za pół roku znów 2 .........ja wam po prostu nie skonczyłam pisac byłam u ginejkologa miałam na 17 .15 zbadał mnie pobral cytologie i boli mnie dlatego ze mam tyło zgiecie macicy po za tym czysto za 6 tygodni bedzie wynik zbadał mi równiez piersi jest ok ......dziękuje wam za troske mjestescie naprawde wspaniałe ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bianka_120
och ulzylo :-) @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze:) widocznie mogli wtedy sie pomyslic w labolatorium z ta 4 grupa:)bianko ja tez mam tylozgiecie ale lekarz mowil ze to chyba przy porodzie moze przeszkadzac. Mnie caly tylek boli chyba sie zaziebilam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKITKA 5SORY TAM SIE POMYLILAM Z DR ANNA ROMANIEC KOTERWA NUMER TF 071 791 61 63 ZADZWON I ZAREJESTRUJ SIE TROCHE TRZEBA POCZEKAC ALE DASZ RADE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polunnka
nikita ja nie wiem ze ciebie bliscy do lekarza nie wyślą. kto z tobą wytrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziekuje wam za wasze wpisy lekarza mam załatwionego teraz bede czekac na wynik i mysle ze bedzie ok .ten lekarz który robił mi wtedy cytologie i wyszła mu ta 4 to chyba pomylił materiał do badania bo za 2 tygodnie od momeny=tu jak dostałam wynik cytologia była 1 i robiła ja w Gliwicach w szpitalu onkologicznym pózniej tam byłam jeszcze 2 razy ale lekarz powiedział ze nastepnym razem mnie juz nie przyjmie bo jestem zupełnie zdrowa i tylko blokuje miejsce ........ an teraz jeszcze jedno zawsze wam pisałam ze nie moge brac leków bo mam po nich niemiłe wspomnienia 6 lat brałam leki i 7 lat jak nic nie biore teraz dostałam ten Doxepin i postanowiłam nie czytac ulotki tylko brac pierwszy dzien jako taki ale nastepne to koszmar dzis cisnienie mi spadło do 80 na 50 czułam jeden pisk w uszach gdy nie brałam leków nigdy tak nie miałam a tetno 120 koszmar normalnie nie mogłam myślec skupic sie na niczym jak byłam u tego ginekologa to pokazałam mu te tabletki i znów zmierzył mi cisnienie 90 na 50 tetno 125 i zaraz kazał odstawic dziewczyny ja nie mogłam stac na nogach nie chce juz zadnego świnstwa mam dosc leków 6 lutego mam psychologa i to bedzie chyba moja jedyna forma terapi ja na wszystkie leki tak reaguje juz lekarz ten u którego sie lecze przeszło 20 lat powiedział ze u mnie zadziała najmniejsza dawka leku i bardzo zle reaguje na leki ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianka nie bierz tego kobieto daj sobie spokój z tymi lekami ty ich nietolerujesz nie rujnuj sobie życia błagam cie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frescho22 masz racje nie bede tego brała do tej pory momentami zle sie czułam ale jakos funkcjonowałam po za tym incydentem z jelitami w badaniu wyszło przewlekłe spasmatyczne zapalenie jelit i dostałam taki cholerny lek po którym byłam nie do zycia nie działał na jelita tylko na głowe totalnie mnie ogłupił i o wiele wiecej pogorszył stan mojego zdrowia samopoczucie do kitu jak idzie czekac 2 tygodnie tak jak mi dziewczyny piszecie ze wtedy stan mój sie poprawi ale zanim doczekam te 2 tygodnie to wykorkuje rano ubierałam syna do przedszkola córka go zaprowadzała a ja od piątku spałam do 12 w połudnuie pózniej do wieczora przygłupienie telepania itd .....koniec odstawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac bo nadal mnie muli jeszcze chyba ten lek jest w organizmie zajze tu jutro pa pa sciskam was mocno i dzieku8je Nikitko trzymaj sie dzielnie doskonale cie rozumie i wiem co przezywasz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierowniczko dziękuję za namiary,jutro bedę dzwoniła. Dziewczyny wlasnie kiedy to się zawzięłam, że będzie ok, że super wieczór będzie, zaczęła mnie kłuc ta podła szczęka :-(( i trafiło mnie, dlaczego kiddy tylko trochę podniose się z tego bagna to coś mnie kopie i dalej zaczynam tonąć głebiej ... ja mam tam w szczęce w dziąśle guzka dlatego tak panikuję i się boję, był sprawdzany u onkologa i nie chieli go wyciąć,został do obserwacji tylko, mam go od 10 lat.Jesli tylko coś się dzieje tam, po tej stronie twarzy dostaję atakow paniki i mysli mam okropne :-( Znowu mi się nie udało myśleć pozytywnie ! Czy ktoś tu jeszcze jest?czy ktoś mnie rozumie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bianka .....
bianka-nosz koorwa!pokaz mi jedna osobe ktora moze brac te leki!kazdy zdycha na poczatku jak pies.nie ma lekko....... faktycznie nie jestem pewna czy sa ci te leki potrzebne:O dzis napisalas- dfrescho22 masz racje nie bede tego brała do tej pory momentami zle sie czułam ......... ale z drugiej strony.... zobacz jak zyjesz! angi-s dzieki ze mi odpisałas ale dalej nie wiem z czego to jest jak mi sie kreci to mnie nie boli brzuch a jak mnie boli brzuch to mi sie nie kreci wiec przypuszczam ze to nerwicowe ....... przed chwilą byłam wszystko zwymiotowac bo juz nie mogłam wytrzymac tak mi było niedobrze ......mój zoładek pełen jest kwasu jakbym sie octu napiła ale cóz musze to cierpliwie znosic juz 4 miesiąc mnie tak muli maz twierdzi ze to tylko nerwica. Jestem w kompletnym dołku ale co mam pisac taki był mj wybór gdzie szukac pomocy ....ratunku ..... Nie mam juz odwagi pisac wszystko szło dobrze dopuki nie przywalił sie do mnie ból brzucha który trwa juz 3 miesiace i nie ustepuje zyganie itd .....moje zdanie to mam raka wszystkie objawy na to wskazuja mam dosyc nerwicy i tych wszystkich jej dolegliwości teraz do nerwicy dołaczył rak i chyba niedługo umre jestem wyczerpana blada załamana nia ma widoków na przyszłośc ......przyszłosc nie istnieje ja juz tez nie istnieje to zycie moje to wegetacja i jedna wielka meczarnia .....pozdrawiam ...oby wam było lepiej ....... w zoładku czuje cały czas jakby głód w brzuch ciagłe przelewanie bulgotanie co jakis czas robi mi sie niedobrze na wymioty wiele razy wymiotowałam co chwila biegunka lub nie moge sie załatwić w zoładku jakby mi ktos wiercił i do tego ta cholerna arytmia nie mam juz ochoty walczyć jestem tym wszystkim zmęczona dzieci sa juz duze a tego małego wychowia i lep[iej mu będzie niz z taka matka jak ja ....... ja juz nie mam ochoty pisac bo ciągle to samo ciągle zygam ciągle mnie mdli i jest niedobrze mam juz zakodowane ze to rak gdzies w brzuchu bo cózby innego gdyby nerwica to by na chwile odpósciła a jak coś tam jest w brzuchu to organizm tak reaguje nie chce tego walczty z tym wiec ciagle jest niedobrze mdło .......mam dosyć myslałam ze jak zmienie mysli to to minie ale ja chociac nie mysle to mnie mdli jestem dzisiaj taka wsciekła ze nienawidze siebie i tych ciagle nekajacych mnie dolegliwosci .......może wy macie wiecej optymizmy ale mnie to juz przerasta ........... ...................................................................................... bianka -czy tak zyje i wyglada ktos kto poradzi sobie bez lekow i psychiatry?w myslach -ze dzieciom byloby lepiej bez ciebie mozna dopatrzec sie depresji...! nie odradzajcie jej leczenia lekami!bierzecie za duza odpowiedzialnosc na siebie .odstawil jej je ginekolog!powinien wyslac ja do psychiaty po zmiane lekow albo po porade. gin ma leczyc dól a nie gore czlowieka! pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witjacie ! pisze do pomarańczowej nade mna : miałas może badania w kierunku wrzodów żołądka ? może to wrzód? masz takie objawy co sugeruja wrzód...... a nerwica to moze spotęgować, przecież nie można tak zygać, idz do gastroenterologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ale mam jażenie dobra nie było pytania to przeciez było do bianki nie do nas o tobie, sorki hihihihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos ostano mam dola terapia mi nie pomaga chyba z niej zrezygnuje miedzy wierszami moj psycholog daje mi do zrozumienia ze nie wie o co mi chopdzi. Czysta paranoja. powinnam sie cieszyc z życia ale mam do tego podstawy a ja mam doła big doła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam duzy dylemat
Dziewczyny! Ja mam dziwny problem mam zespol jelita drazliwego i nerwus ze mnie niesamowity i mam taki dziwny objaw- czasem mnie cos kłuje w...odbycie. Zakłuje na sekunde i przejdzie i tak kilka razy w ciągu dnia...od bardzo dawna tego nie mialam a wczoraj wrocilo. I czasem mam tez taki dziwne uczucie po wyproznieniu takie wlasnie kłucie albo rozpieranie, no taki dziwny bol...nie wiem jak to opisac bylam u proktologa i nic nie znalazl...czy to moze byc na tle nerwowym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam duzy dylemat
Proctalgia fugax to silny, nawracający i przelotny ból odbytu przy braku choroby organicznej. Do napadów często dochodzi w nocy, po oddaniu stolca lub ejakulacji. Lęk jest objawem towarzyszącym. Napady z reguły są krótkotrwałe. Choroba prawdopodobnie o podłożu psychogennym. cos takiego znalazlam...moze to byc to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) dziewczynki zrobilam dzis test i wyszlo ze jestem w CIAZY:) jak ja sie ciesze tylko sie nakrecam ze moze test klamie:( umowilam sie na jutro do lekarza ale ja zwariuje do jutra,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dajcie spokój z tymi wpisami pomaranczowy @! idzcie do lekarza z zoładkiem , odbytem i jelitami tu nie poradnia i nie ma tu internisty !! na forum od pisania jeszcze sie nikt nie uzdrowił oprócz nerwusków bo to choroba duszy i ciepłe słowo pomaga !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec bede musiała zrezygnowac z tego forum bo jakis pomarańczowy przypieprzył sie do mnie i chyba chce mnie psychicznie wykonczyb ......dziwne ze jak inne dziewczyny pisza o swoich objawach to nikt im takiego komentarza nie sypnie .....jak zyje tak zyje daje sobie rady jezdze samochodem robie plastyczne arcydzieła ostatnio dostałam propozycje zarejestrowania sie do ogólnopolskiego Zwiazku Twórców Ludowych w domu załatwiam wszystkie sprawy chodze na wywiadówki na zakupy do duzych marketów a ze od czasu do czasu coś mnie łapie i ciezko mi to zwalczyc to nie znaczy ze wymagam leczenia a po za tym po lekach ma byc lepiej a nie o wiele gorzej ja nie byłam wczoraj w stanie isc po dziecko do przedszkola wieczorem dzwoniłam do lekarza który stwierdził ze te leki mi nie pasuja i jesli sie tak zle czuje mam odstawic .......... dlaczego pomaranczowy mnie dołujesz udzielasz rad negatywnych i wysmiewasz sie ze mnie widac ze nie masz nerwicy i takich problemów jak my ..........pomału zaczyna tu byc niemiło sa dziewczyny które doskonale mnie rozumieja bo to samo przezywają ale jak sie czyta taki wpis pomaranczowego to ma sie dosc na cały dzień ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko olej tego pomaranczowego najlepiej nie reagowac, naprawde nie warto sie przejmowac takimi ludzmi pewnie to jakis gowniaz ma z tego satysfakcje ze Cie denerwuja jego komentarze. Niestety nie da sie uniknac tych pomaranczowych ale najlepiej po prostu ich nie czytac. mamy siebie stalych bywalcow forum i to jest fajne:) takze glowka do gory i zadne rezygnuje z forum!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×