Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Gość do bianka_120
Dziekuje za cieple slowa.A co do hormonow , radze ci unikac ich jak ognia .Lekarze przepisuja , eksperymentuja, nie mowiac nic o tym ze nie kazdy moze je stosowac i o skutkach ubocznych ,by miec pacjeta z glowy przepisuja bo im tak wygodnie .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam dziewczyny ...ale dalej nic nie wiem nie wiem dlaczego po co wy bierzecie hormony bo ja ich nie potrzebuje zeby sie zabezpieczyc przed ciążą wogoołe nie o to chodzi absolutnie nie o zabezpieczenie one miały uzdrowic mnie z tych wszystkich dolegliwości jakie mnie nękają -kołatania serca -lęki - bóle brzucha mdłości i te wszystkie inne ale teraz widze że wy to stosujecie i macie wszystkie te dolegliwości u nikogo nic nie zniknęło po zastosowaniu hormonów ...........wydaje mi sie ze z tego zrezygnuje po co narazac organizm na dodatkowe dolegliwośći moja ciocia pół roku temu zmarła bo miała zakrzepice skrzep sie urwał poszedł do serca i nie było dla niej ratunku zmarła ............jak one moga pomóc na serce kiedy pisze ze moga byc przyczyna zawałów , zatorów i inne . Ktos pytał o tarczyce juz pisałam brałam Opacorden na arytmie i on spowodowł zmiany w wynikach tarczycowych po odstawieniu ich wyniki wróciły do normy lekarz stwierdził ze leki nie sa konieczne . Do Bianka .....pozdrawiam serdecznie i chyba zrobie tak jak mówisz ...po co mi hormony jak tu nikomu nie pomogły na nerwice a antykoncepcja nie jest mi potrzebna ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbie34
Bianko jeśli mogę Ci coś doradzić to też namawiam żebyś odstawiła te hormony.Przede wszystkim powinnaś zrobić badania zanim zaczniesz zażywać te leki-usg brzucha,piersi cytologię.Mam koleżankę,która poszła prywatnie do ginekologa bo chciała receptę na tabletki antykoncepcyjne.Ten się tylko zapytał czy robiła ostatnio cytologię i którą grupę miała i od razu przepisał hormony.Nie popatrzył w wyniki ani dokładniej nie zbadał.Po miesiącu musiała je odstawić bo tak żle się czuła.Ale najgorsze że po trzech wyczuła sobie guzek w piersi.Od razu panika-trafiła do innego lekarza żeby zrobić usg a ten się za głowę złapał że tamten jej te leki tak beztrosko przepisał i że te guzki(bo okazało się ze jest ich więcej)zrobiły się od tych hormonów.Teraz musi co pół roku kontrolować piersi czy nic złego się nie dzieje,a te guzki może same znikną(minęło już 8 miesięcy a one nadal są).Tak,że wszystko jest dla ludzi,ale ostrożnie z tymi tabletkami.Przecież wszystkie leki maja jakieś przeciwwskazania i nie wszyscy mogą je przyjmować.One nie są obojętne dla organizmu i dlatego trzeba być pewnym czy można je zażywać.Pozdrawiam Cię gorąco,zdrówko,stres-stop i inne nerwuski też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj barbie jestem ci niezmiernie wdzięczna za twoja wypowiedz .Byłam wczoraj w kościele na 18 , poszłam do spowiedzi i komuni , przyjęłam Pana jezusa do swojego serca i tak bardzo go prosiłam zeby mi pomógł podjąc dobrą decyzję co do tych leków one miały mi pomóc tak jakto powiedział lekarz .....ale po powrocie tak to wszystko przemyślałam i doszłam do wniosku że tu też dziewczyny biora anty ....i nikomu to nie pomaga na nerwice a to byl główny cel leczenia .....po za tym czekałam żeby ktos wyraził swoja opinie na temat tych leków i Bóg dał ze znalazły sie dwie osoby , ty Barbie i jakas inna zyczliwa dusza , która nie ma nicku ale wydaje mi sie być bardzo dobrą , wrazliwa i serdeczną osoba ...........dziękuje Barbie jak tam u ciebie , prócz problemów ze siostra ?jak ty sie czujesz , jak funkcjonujesz ? Pozdrawiam agnis ,stres-stop , zdrówko i resztę załogi .......dziewczyny poszukajcie książki :Spokojnie to tylko panika ""ona bardzo dużo mi pomogła , dzieki niej zrozumiałam na jakiej zasadzie działa organizm podczas stresu , leku , paniki .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milky5..do bianka
bianka czy ty mialas badania hormonow i mialas jakas roznice???dlaczego dostalas hormony ..na nerwice??? nie rozumiem tu czegos ja swojego czasu nakrecalam sie ze mam te ataki od hormonow /nadal troche podejrzewam bo zazwyczaj leki przychodza mi przed okresem lub tak 8-9 dzien po ;-( / powiedzialam lekarzowi o tym, zbadal mi poziom hormonow i powiedzial ze nie ma to nic wspolnego z moja nerwica..czy raczej ja mam napady paniki...pojechalam do polski na urlop poszlam PRYWATNIE na badanie hormonow i wyszlo wszystko ok...i tez uslyszalam ze z nerwica nie maja moje hormony nic wspolnego...wiec pytam sie na jakiej podstawie dostalas te tabletki? tylko dlatego ze pytalas o hormony a lekarz ci przytaknal ze moliwe? bo lekarze dzisiaj przepisuja je jak landrynki..zwlaszcza tu w uk...chcesz tabletki prosze..zadnych badan nic...za darmo dostajesz u lekarza pierwszego kontaktu ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj milky i tu masz rację nie zrobił zadnych badzń tylko opowiedziałam mu jakie mam dolegliwoci i powiedziałam równiz że mam nerwice ze mam kołatania i zadne leki na nie nie pomagja ...wszystko tak jak wam tu pisze i on stwierdził ze to może być spadek hormonów i od razu przepisał te leki pytałam kilka razy wypisal na 3 miesiące najpierw mam wykupic jedno opakowanie a jak sie skonczy to nastepne i jeszcze jak wychodziłam powiedział że nie mam sie tych leków bąc bo one doprowadzą mój organizm do równowagi i wszystko to co mi dolega minie jak ręka odjał wykupiłam nawet nie czytałam ulotki tak jak to zawsze robiłam postanowiłam sobie ze zaufam lekarzowi on przecuiez madrzejszy ode mnie a po 2 godzinach tak mnie zaczęła bolec głowa ze nie mogłam wytrzymac do tego jakbym ogłuchła straszne uczucie pózniej doszły nogi nie mogłam ich udzwignąć .....wczoraj nie wzięłam tej drugiej tabletki c miałam wziąść i nogi ani głowa nie bola ...........Dlaczego on mi nie zbadał poziomu hormonów tylko od razu tabletki ???????boze jak byłam głupia szkoda tej kasy lepiej jakbym dziecku cos za to kupiła a tak poszło w błoto ........... Milky jestem ci wdzieczna za to ze zwróciłas mi uwage na te rzeczy juz na pewno sie nie skusze na zadne hormony nie wiem jak kobietymoga to brac rozumie jak ktos boji sie niechcianej ciąży ale ja nawet w takim wypadku bym tego nie brała całe zycie stosowałam kalendarzyk i nigdy sie nie zawiodłam dzieki takmu zaplanowałam dzieci ich poczęcie na przemian córka syn córka syn dwie pary wspaniałych dzieci ....nie miałam problemów z donoszeniem ciązy zadnych krwawien nic i co najwazniejsze w ciązy czułam sie zawsze super ........za to teraz mam problemy i nie wiem kto by ten problem mógł rozwiązac ....ale pomału dochodzę do wniosku ze tylko ja sama ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuje dzis paniczny lek , taki ze mi sie slabo robi ledwo trzymam sie na nogach gula w gardle wystarxzylo jedno zdanie ktore uslyszalam ktore bylo wypowiedziane po prostu , nie do mnie ale spowodowalo znow taki lek ze chce mi sie wyc !!!!!!!!!!1 zapasc sie w nicosc i nic nie czuc zwariuje do konca jak nie znajde jakiegos lekarza plisss pomorzcie mi moze ktos jest tak jak ja z Gdanska nie znam tu nikogo nie znam lekarzy a musze znalesc kogos na fundusz bo prywatnie mnie nie stac...musze wziaasc prochy znowu bo zwarjuje wczoraj ogladalam znowu piekny umysl i tak sobie myslalam ze przeciez i mi tez moga sie zaczac takie omamy i urojenia , choc urojenia juz mam ale nie do tego stopnia ze widze jakas osobe ide sie wreszcie ubrac choc nawet nie chce mi sie nic ubrac wyjsc z domu z corka na spacer zrobic obiad zajac sie nia dla mnie to sa nadludzkie wysilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anemi współczuje , naprawde współczuje z całego serca bo wiem jak to jest nie wiem co ci mam poradzić ale wiem z własnego doswiadczenia ze to trzeba przetwac normalnie spokojnie czekac az to napięcieten lęk przejdzie przez człowieka ja przewaznie spanikuje bo boje sie zawłu jak mi wali serce ale jak kilka razy udało mi sie przetrwac i wtedy czulam sie silniejsza ale to jest róznie raz ma sie silniejszy dzien raz słabszy ...............trzymam za ciebie kciuki spróbój wyjść z córeczka i poświęc jej cała swohja uwage może uda cie sie zapomniec o tej francy ..........i wreszcie choc na chwile odpósci .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbie34
Dobrze Bianko zrobiłaś że odstawiłaś te tabletki.Wiesz przypomniało mi się jak moja mama mi opowiadała,odnośnie tej historii z moją koleżanką,że gdy ona zaczęła przechodzić klimakterium ginekolożka przepisała jej hormony na zawroty głowy,uderzenia gorąca itp.Moja mama zaczęła zażywać te leki i okropnie się po nich czuła.Nie dość tego,w dni kiedy powinna teoretycznie mieć miesiączkę schodziła z niej jakaś wydzielina,jak ona to nazwała,podobna do smoły.Rzuciła w cholerę te leki bo stwierdziła że dawniej kobiety też przkwitały i jakoś to było,nie miały tych "cudownych"specyfików,i żyły.I z Tobą też będzie dobrze zobaczysz:-) Jeśli chodzi o mnie to od rana chodzę jak nieprzytomna,gardło mam ściśnięte,nie chce mi się jeść.Moję życie toczy się teraz wokół mojej siostry-dziś miała iść do innego onkologa na konsultacje i czekam na wiadomości.Dobijam się tym że moja siostra się do mnie nie oddzywa,mimo tego że wiele razy ja przepraszałam za te nasze wcześniejsze kłótnie i to że jej może coś złego powiedziałam.Ale ona też mi nie była dłużna i nie raz usłyszałam od niej przykre słowa.Praktycznie wszyscy wiedzą od niej o tej tragedii a ja wiem tylko tyle co mi mama przekaże.W sobotę była msza w jej intencji i byli wszyscy oprócz mnie,bo nikt mnie nie powiadomił.Fakt,mieszkam za miastem,ale dojazd to nie problem,zaledwie 0,5 godziny.Tak,że byle do wieczora....może będą jakieś pomyślne wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Bardzo się cieszę widząc, że temat żyje dzięki Wam. Dawno Was nie czytałam ani nie pisałam do Was. Pomyślałam, że dobrze będzie jeśli napiszę co tam u mnie, skoro wiem, że Wy nadal tu jesteście. :) Jak pamiętacie równo rok temu dopadła mnie nerwica. Po tym ataku zmieniłam pracę. W międzyczasie mój kolega miał wypadek i zajmowałam się nim. Wyszedł z tego, opuścił szpital i wrócił do życia. Okazało się jednak, że jego organizm mocno ucierpiał i niestety kolega zmarł 2 miesiące temu. Poza tym zostałam napadnięta i okradziona na ulicy. Zachowanie policji było skandaliczne... Piszę Wam to wszystko, nie po to, żeby uzyskać pocieszenie czy współczucie. Piszę Wam to, bo paradoksalnie te wydarzenia mnie umocniły. Wcześniej (przed nerwicą) żyłam jak w jakimś kokonie, jakby nie wszystko do mnie docierało. Dzięki nerwicy nauczyłam mierzyć się z lękami w swojej głowie, ale i z rzeczywistym zagrożeniem, które mnie spotkało. Jestem teraz dużo spokojniejsza, pewna siebie i zadowolona. Oczywiście nie polecam Wam przeżywania traumatycznych przeżyć, macie dosyć problemów. Chodzi mi bardziej o to, żeby nawet z tej nieszczęsnej nerwicy starać się wyciągnąć coś choć trochę pozytywnego. Pozdrawiam Was i życzę zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbie współczuje wiem jak to jest u nas tez była taka sytuacja ale to z siostra mężą kiedys byłysmy dobrymi przyjaciółkami ale teściowa nas skłóciła na wiele lat teraz dopiero jak przyszła tragedia ona wyciągnęła z powrotem reke do mnie bo tak ja kilka razy próbowałam ale ona odrzucała kazda moja próbe pózniej przebaczyłam jej wszystko czułam sie wolna od tej osoby bo przebaczyłam i nie czułam juz do niej nienawiści ani zalu .............teraz po latach gdy stała sie tragedia w jej rodzini wróciła dawna przyjażń .............mysle ze u ciebie tez tak będzie teraz wydaje mi sie ze siostra jest wewnętrznie wsciekła może i z tego powodu ze to własnjie ja takie cos spotkało i nie moze pogodzic sie z ta mysla więc tak odreagowuje ..........Barbie powiem ci jedno odmawiaj za nia nowenne do św Rity ona jest patronka w sprawach trudnych i beznadziejnych juz wielu ludziom ja poleciłam i wielu ludziom pomogło ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bIANKA fajne rady dajesz dziewczynom tu na forum , ale zebys jeszcze je u siebie zastosowala byloby cudownie dla twojego samopoczucia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianka dzieki za slowa otuchy u mnie to jest tak ze ja boje sie po prostu wszystkieo, WSZYSTKIEGO!! moje zycie to jeden wielki lek i strach, dzis mam pod tym wzgledem wyjatkowy dzien najgozej jest z leiem ktory dotyczy przyszlosci, boje sie smierci, boje sie konca swiata i o tym o czym sie teraz czyta pisze i mowi w zwiazku z tym ale ja nawet nie chce o tym pisac bo nawet teraz juz zaczyna mi sie robic slabo z powodu straszliwego leki juz sie trzese Boze daj mi wiecej sil bo naprawde zwarjuje nie wierze w to , wierze w Boga i wiem ze tylko On moze decydowac o wszystkim ale wiecie sami jak ludzie potrafia ulegac paranojom i wszelakim masowym panikom czasem sobie mysle ze latwiej bylo by mi gdybym nigdy nie wyszala za maz nie miala dzieci i martwila sie tylko o siebie chociaz uf ciesze sie ze choc napisalam to choc dusze sie juz w sobie serce mi zaraz wyskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Krysiu masz racje fajnie by było zastosowac te rady u siebie samej ale czasami mi sie udaje .........je zastosowac i wtedy jestem dumna bo czuje sie ze wyszłam z sytuacji zwycięsko ...........Ja tez te rady dostałam od zyczliwych ludzi spróbowałam je zastosowac u siebie był sukces więc podaje je dalej ....... Anemi to jest bardzo rtudne wygrać z tym lekiem ale jest to mozliwe naprawdę uwierz mi ja tez przez pare lat byłam niewolnikeim własnego strachu do tego stopnia że nigdy nie mogłam zostac sama w domu ciągle ktos musiał byc ze mna jak nie mąz to dzieci albo mama az w koncu wszystkich to wkurzyło i zostawili mnie samej sobie a wtedy nie mogłam sie juz na nikogo oglądac tylko zacvzęłam sama walczyć .............teraz jest bez porównania z tym co kiedys było ale mnie głównie pomogła modlitwa i co niedzielne przyjmowanie Pana Jezusa do serca ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka60210
najwazniejsza jest wiara w siebie samego reszta to pic na wode !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko faktycznie jakis glupi ten lekarz skoro przepisał ci tabletki anykoncepcyjne na nerwice twierdzac ze MOŻE masz za malo hormonów! Najpierw tzreba sprawdzic poziom ich w organizmie,a dopiero potem dobrac hormony. Mi tez nie pomogly na nerwice, z nimi czy bez jest raczej tak samo. Wiec lepiej do nich nie wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ciekawa jestem jak wasze samopoczucie , bo u mnie fatalnie .........i wiem dlaczego teraz wyszłam do sklepu po szampon do włosów i wiecie co pada deszcz i przeokropnie wieje wiatr a w taka pogode to zawsze zle sie czułam boli mnie głowa mam takie przytepienie i mrowi mi pół twarzy ale wiem ze to od nerwicy bo nie raz tak juz miałam .....pół dnia prasowałam moze i z tego boli mnie głowa .........ale wezme ibuprom i ide spać ...........zycze wszystkim dobrej nocy ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez padalo i wialo, cisnienie niskie...wiec pewnie dlatego, a o 8-9 rano takie ladne sloneczko było... Agni jak tam sie czulas w ciagu dnia? Juz lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do bianka ......dziekuje za piekna piosenkę nie mogłam zasnąc teraz jestem naprawde wyciszona czego i tobie z całego serca zyczę .......dziekuje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koty za płoty
Witam wszystkie nerwuski. Piękna piosenka to prawda, posłuchajcie sobie, dzięki "do bianka". Neonerw witam serdecznie, ciesze sie, że ci lepiej, smutno mi tylko z powodu twojego kolegi. Bianka 120, myśle,że dziewczyny dzieląc się z nami swoimi doświadczeniami są jak złoto. Mnie gineklolożka przepisała tabletki anty, chociaż mam żylaki. dowiedziałam się,że zanim to zrobiła to powinna zrobić mi badania, czytałam na forum, iż dziewczyny z tego powodu dostały zapalenia żył.Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milky5
dziekuje za te piosenke...sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka60210
wiara czyni cuda ! wiara w siebie jest najwazniejsza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEKI piekna piosenka
dzisiaj sluchalam ok 6 razy,podnosi mnie na duchu dzieki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak sobie
radzicie z napietymi mięśniami karku i pleców, mam poprostu beton ból nie miłosierny głowy i tak nan stop proszę doradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 589jijyf
błagam niech ktos sie odezwie kto brał PAROMERCK . ja mam po nim mega depresje i leki nie z tego swiata. biore go 1.5 tyg ćwiartke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po co sie robicie na pomaranczowe , ten kolor nosza wiezniowe mordercy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianko dobrze pamietam ze to ty jestes fryzjerka? (bo ktos na tym forum byl ale nie pamietam kto:) ) W sobote zapisalam sie na trwałą, czytalamna jakiejs stronie ze jak sie farbuje niektorymi farbami to potem nie mozna robic trwałej bo moze duzo wlosów wypasc, czy to prawda? Ja ostatnio farbowalam w domu odrosty, nie pamietam juz czy byla to czarna farba z wellatonu czy garniera(bo kupuje tylko te dwie) myslisz ze sa ok? i ze mozna po nich robic trwala? W sumie to farbowalam 2 tygodnie temu Dziekuje z góry za odp:) A ze mna dzis okropnie jakos cos mnie sciska w gardle(nie jest to przyslowiowa gula w gardle)i przez to mam odruchy wymiotne, nie wiem juz czy to cos z zoladkiem czy po prostu nerwy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×