Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

mam nadzieje ze wasz poniedziałek będzie równie mokry jak mój ...zwłaszcza kobitkom życze wielkiego lania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smingus dyngus udany kto mial byc oblany ten zostal oblany:P pozdrawiam wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co słychać u Ripleja
;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosci nigdy za wiele
a że wiosna to fakt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra,czas na skrzynke odpowiedzi :P czyli najwyzsza pora kogos podraznic :P czytam sobie te nasze posty i musze przyznac ze niektore (bo pozostale to juz mnie nie dziwia od jakiegos czasu :D:P ) to mnie zaskakuja. promyslawek wkleil tekscior, hm ...co poniektorych delikatnie mowiac zbulwersowal-nasuwa mi sie pytanie-czy owe osoby naprawde tak uwazaja czy tylko udaja? po cichu-w szczegolnosci mam na mysli stelke-licze na to ze nie przeczytali tekstu dokladnie i nie zastanowili sie nad nim :P tekst jest z jednej strony prowokujacy,a z drugiej niesamowicie prawdziwy. poza tym zadne odkrycie. kiedys jak tylko powstaly agencje rozkoszy,to z kumplami przy piwie usiedlismy i na kartce papieru zaczelismy liczyc...naprawde jest tak ze placac za sex-wychodzi taniej! to ze facet tak uwaza to z wiadomych wzgledow nie dziwi mnie, natomiast uwazam za oblude jesli jakakolwiek MYSLACA kobieta - ktora jest po \"przejsciach\" powie mi prosto w twaz ze nigdy nie myslala podobnie.... bedac np: po rozwodzie lub po dlugim zwiazku a majac na podoredziu nowego jelenia-\"po jaka cholere mi to znowu przechodzic\",pranie po nim,sprzatanie, tyrka w pracy i druga w domu przy tym trutniu ( jesli nie ma dzieci-bo to kolejny etat ), on sie bawi w knajpie z kolegami a ja siedze w domu i \"mam obowiazki\"-po co mi to? lub bardzo podobne myslenie.. mysle ze tekstu nie trzeba walkowac-jesli przeczyta sie go DOKLADNIE to sam sie broni nalezycie. jesli ktos ma problemy z \"rozumieniem slowa pisanego\" :D:D to dyskusja mile widziana :P:D drogi promyslawku....byl czas ze i ty zostales naznaczony moim tekstem :P dzis musze ci przysrac po raz kolejny-a juz tak dobrze sie zapowiadalo.:) prosze wytlumacz mi bo nie kumam ( miewam problemy z rozumieniem! ) jak to jest? wynajdujesz tekst,wklejasz go....podpisujesz sie pod nim! a po bardzo slabym ataku na twoja osobe-najzwyczajniej w swiecie -podwijasz pod siebie ogon i tlumaczysz sie jak dziecko. promyczku-czy naprawde nie umiesz bronic swojego zdania,czy po prostu go nie masz? nosisz pasek czy szelki ? jesli ktokolwiek dotrwal do konca mojej wypociny to zaznaczam ze jest to tylko moje zdanie i mam nadzieje ze nie bedzie ono zgodne z opinia wiekszosci :) ponadto moje ataki slowne na kogokolwiek-wynikaja tylko i wylacznie z glebokiej sympatii do w/w :) bo tych ktorych nie darze szacunkiem-po prostu olewam AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybka pilka do "dyrdymalow" kasi. tekst tak samo jak promyslawka-jest rewelacyjny! mam tylko jakies wrazenie ze ten ptaszek bez skrzydelek i jajka bez skorupek..hm....to jakos mi kogos przypominaja :D:P ale to moze tylko wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje antych,przestalem bronic swoich racji:P poprostu nie ma sensu... poprostu przypadlosc ktora zaobserwowalem u swojej zony,jest przypadloscia wiekszosci kobiet:one wiedza najlepiej,nasze argumenty do nich nie przemawiaja,lubia sie przekonac na wlasnej skorze co w trawie piszczy a podstawa jest ze winny jest zawsze facet...... szkoda mi czasu na klotnie i dyskusje ktore do niczego nie prowadza,co innego w realu ale to juz inna bajka.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pprzemo może poprostu nie masz sensownych argumentów by bronić swych racji..??? riplej napisz coś o prawdziwej miłości ..bo zaczynam wierzyć ze swiatem rządza zupełnie inne uczucia... stell pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antych..ja nad takimi tekstami jak ten który wkleiłam nie rozwodze sie zbytnio..przeczytam posmieje sie i tyle..nie zależnie od tego czy dotyczą kobiet czy mężczyzn..z kobiet też potrafię się smiać..z siebie też jak trzeba..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja, Antyszku, czytam góra osiem wersów :) Zmykam, bo PIT musze zrobic. Milego dla Was wszystkich! Katie, buziak specjalny dla Ciebie z racji solidarności jajników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech....ej ....itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a komu tak ciężko
?????????????????????????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos szuka pomocnika
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D no tos mnie katarynko rozweselila...w pozytywnym a nie zlosliwym kontekscie :D ja tez nie debatuje ani nie rozbijam na atomy znienawidzonego z lat szkoly podstawowej-co autor mial na mysli. :P ot -jest tekst czytam,smieje sie i juz ,co wcale nie przeszkadza mi zaobserwowac w tekscie ze nie tylko hihot jest tu najwazniejszy,jesli jest w nim mysl jakowas to widze to i juz ,czy mam udawac tepego ?? :P:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje antych,przestalem bronic swoich racji poprostu nie ma sensu... ........... drogi promyslwie- nie ma sensu przestawiac kredensu,oraz przebywac w towarzystwie tepej kobiety :P ........... poprostu przypadlosc ktora zaobserwowalem u swojej zony,jest przypadloscia wiekszosci kobiet ne wiedza najlepiej, ....... hm to chyba nie tylko kobieca przypadlosc ,ale ok. ............ nasze argumenty do nich nie przemawiaja,lubia sie przekonac na wlasnej skorze co w trawie piszczy ..... wybacz,ale dla mnie to akurat pozytywna cecha-uwazam ze tylko osoby ograniczone poprzestaja na slepej wierze w to co sie mowi. ...... a podstawa jest ze winny jest zawsze facet...... ......... :D:D:D ktos musi :P moim zdaniem to ty najzwyczajniej sie sam podkladasz, jesli jestes miekki to najzwyczajniej kobieta traktuje cie jak bezkregowca-a w takim przypadku trudno o autorytet i posluch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rip..j
za uporczywe niestawiennictwo..... do kąta ( ostrego max. 30 stopni ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
końcówko życie zaczyna sie po 30-tce:) ja w to wierze i z niecierpliwością czekam az wybije dla mnie ta szczęśliwa godzina(jeszcze 2 lata) wszystkiego najlepszego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antych..ja tez dostrzegam..ale nie zawsze o tym mówie..świat jest jaki jest..ludzie też..ja ich nie zmienie..moge co najwyżej zmienić siebie..co też czynię cały czas..przeobrażam się z poczwarki w dorosły twór (stwór) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie... dzięki mnie jakoś ta liczba przygnębia. Bo w sumie przeżyłam 30 lat i zaczynam wszystko od nowa, nawet do szkoly znowu idę... drink wieczorem nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz sie dziewczyno..wszystko przed tobą..dostałas szanse aby życ jak chcesz..i nie zmarnuj jej..tylko od ciebie zależy jak sie twoje życie potoczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj naj koncoweczko;) katie27 pprzemo może poprostu nie masz sensownych argumentów by bronić swych racji..??? a moze mam ale nie docieraja do tej 2 osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myśle ze jak sie sensownie przedstawi swoje racje to w miare rozumna osoba łapie w locie..a jak nie to nie warto z takową mieć zbyt wiele wspólnego.. trzeba tylko mówić jasno i nie kręcić.. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koniec ż..
Ciesz śię bo zawalczyłaś o siebie a teraz zaczynasz nowe żcie z doświadczeniem i nie dasz sobie w garnek płći brzydkiej dmuchać ;) powodzenia a wiek chcę mieć te lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie27 riplej napisz coś o prawdziwej miłości ..bo zaczynam wierzyć ze swiatem rządza zupełnie inne uczucia... ....nie pytaj mnie proszę, bo się pogubię w zeznaniach ;) katie27 końcówko życie zaczyna sie po 30-tce ...życie zaczyna się po 50-tce, .....najlepiej po drugiej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×