Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość Paź Królowej
Witaj Stello ;) Take it easy. Przykro, że osoby z pierwszego topiku tak zareagowały i... koniec tematu. OK? Czuje się dobrze, wczoraj byłam u lekarki i na USG. Moja Niunia to grzeczna, zdrowa i kochana DZIEWCZYNKA! Już drugi raz mi to potwierdzili, więc różowe sukieneczki w zajączki się nie zmarnują :D A mówiąc poważnie - bardzo się cieszę, że Mała rozwija się zdrowo i wszystko idzie jak należy. Całą ciążę znoszę dobrze (choć inne kobiety w mojej rodzinie nie miały tak łatwo) i zawsze sobie powtarzam, że w życiu coś za coś. Rzucił mnie mąż, za to dziecko urodzi się zdrowe. To chyba ważniejsze jest, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzowa
Gratuluje Paziu.Dzielna jesteś.Niunia będzie bardzo szczęśliwa i dumna,ze ma taka mamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu swietnie oby tak dalej same dobre wiesci :) a termin na kiedy masz?? my wszystkie bedziemy wtedy myslami z toba nie bedziesz rodzic sama:D ja przeczytam tylko odpowiedz co do terminu porodu pazia i zmykam spac z malenstwem:) riplej to do jutra:) buziaki dla wszystkich i milej spokojnej conki zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paź Królowej
dzowa, agnieszko - dziękuję. Termin mam na 2 grudnia Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Witaj Antychu nie mogę się odzywać do facetów, bo .....ech, szkoda gadać.... Rozwieszę pranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Trzymaj się Paziu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paź Królowej
Ech, chyba łapię doła :( Dziś znowu musiałam pomyśleć o m, bo muszę do niego dzwonić (nie załatwiona sprawa mieszkania, no i nie mam papierów, że się rozwiódł, a są mi potrzebne by nie wpisywać go ojcem dziecka)... A każdy telefon do niego (tzn. raczej puste dzwonienie, bo nie odbiera moich telefonów), to dla mnie jedno wielkie poniżanie się. No i pomyślałam też, że oni razem z lafiryndą... qrczę :( szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:03 Koniec_zycia najbardziej boli mnie to, że ja cierpię, a on jest szczęśliwy z nową kobietą... jak pomyślę, że ona go dotyka... A POWIEDZ MI po jaka cholere myslisz o nim? i co cie obchodzi co oni robia? przeciez to obcy ludzie-doslownie. ja tez jestem zadowolony i robie rozne mile czynnosci-tez cie to denerwuje? i na jeszcze jedno mi odpowiedz-dlaczego ty nie nie dajesz sie dotykac komus, trendowata jestes?? nie rozumiem...................robia z toba co chca a ty na ich smyczy chodzisz -lubisz tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do antych
ale czad ,dajcie sobie w gebe. fajnie :) taka twoja natura???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paź Królowej
Antych, nie opowiadaj głupstw, twoja ostatnia wypowiedź (do koniec życia) nie była zbyt mądra. Sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
🖐️ kochani ja jestem z okolic lodzi ale raczej na organizatorke sylwka nie nadaje sie :( a moze w jakis week spotkalibysmy sie na kawce,piwie,drinku... mogloby byc fajnie :D i nie koniecznie lodz jesli chodzi o mnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Paziu, to była mądra odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Jeszcze do Pazia Wiem, jak się czujesz dzwoniąc do niego.......Straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Idę spać, bo mam dosyć już mocnych wrażeń :) Trzymajcie się i do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazu-w ktorym miejscu palnalem glupote? jesli mi to udowodnisz to przeprosze i bede krzyzem w kosciele lezal. czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
wiesz co Paziu antych.. powiedzial prawde,troche taka terapia wstrzasowa,ja popieram jego slowa bo jakis tydzien temu bylam w takim stanie.. koniec z zycia tylko biadoli ,kazdy a prawie kazdy stara sie jej pomc jak moze,a do niej nic nie dociera,zreszta nic na sile kazdy ma swoje tempo, i nic na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekly diabel
antychryscie wzywam cie do ojczyzny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam propozycje abysmy jutro nie wracali juz do starego topiku...stało sie i juz...nie ciągnijmy tego dłuzej.....zwłaszcza ze załamana jest bojowo nastawiona i niech nie sciemnia ze taka załamana bo jad sączyc to ma siłe.... dla mnie temat starego topiku jest zamkniety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Zajrzałam na moment i co widze?.....Katie żyje:)...winko dobre? Koleżanka fajna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Fakt. Stało się. Rozłam na dwa topiki jest faktem.Nie wracajmy do tego tematu.Trochę żal.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Dobranoc. Do jutra. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
ja z prACY wrocilem a tu taka jazdaaaa , napisze krociutko : pouzalalem sie nad soba powspominalem, nadszedl czas na powrot do zycia... i ten topic ma taki byc:mamy se pomagac,wspierac ale nie ciagle dolowac.!!! i ja bede ten topic tak traktowal ,poszalec ,rozweselic innych ,pocieszyc ,pomoc ,powyglupiac sie czasami jak dzis:P jak moj ideal zniknie to ja tez znikam:) bylo fajnie ,mozna na chwile choc zapomniec o problemach i taki cel tego topicu.....nie wspomne ze chodzi szybciej.!!! stellll45 milej nocy;) wesolku i duszo tego topicu..........:P ps:nowy topic jest cool....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×