Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

kochane moje ja nie odchodze..tylko chwilowo sie wyciszam..nie opuszcze was,,,nie moge tylko zrozumiec dlaczego zrobił sie taki problem z powodu zmiany topiku...po co to wyolbrzymiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koniec zycia
dwa tygodnie temu zlozylas pozew i za tydzien rozprawa .......tak szybkooooooo!!!!!!!!! jasne bo tam pracujecz . Ja czekam dlugo za dlugo . wiadomo plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Jestem i myślę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Najpierw odpowiem na pytanie, dlaczego założyliśmy nowy topik. Z prostych dwóch powodów: 1. Tamten za wolno chodził -wiadomosci wysylaly sie ponad minute 2. Nie chcemy ciagle plakac i użalać się nad złym losem.Chcemy sobie zarowno radzic, jak i żartować, żeby się rozluźnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Katie, nie chcę słyszeć, że siedzisz w kącie i milczysz! Masz gadać, gadać, gadać, bo mówisz bardzo mądrze Uzalanie sie nad sobą do niczego nie prowadzi. Łatwo stworzyć KÓŁKO Wzajemniego Cierpienia i kisić się we własnym sosie. Przecież życie to nie tylko smutki, ale i radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec_zycia
rozprawa jest tak szybko, bo zgodziliśmy sie na rozwód bez orzekania o winie... boje sie tylko, że rozpadne się na sali rozpraw i sąd orzeknie np. separację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Koniec życia, nie można nikogo zmusić do miłości. Musisz o nim zapomnieć! Idz na rozprawe z kims bliskim...masz przyjaciolke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Zapomniałam powitać Jubelkę! A gdzie jest Zosia? Zmykam dziewczyny, wieczorem tu zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie zrobiło zamieszanie:) riplej, przemo, antychryst...czekam az skomentujecie ta afere o nowy is tary topik... jubelka..cześc...przepraszamy ale mała zadymka dziś...a było tak miło:) i nadal będzie..wierze w to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Katie, ale namieszałaś na starym topiku:) Dobrze napisałaś ! Toż to prawdziwa rewolucja! zmykam, ale ciezko mi sie z Wami rozstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo jak sie pojawisz to juz nie świntusz bo znów kogos urazimy...chyba za duzo usmieszków wstawiamy do wypowiedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Nasza Katie to rewolucjonistka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaa77
Zazdroszczę Katie, przychodzi kumpela z winkiem- to jest to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest tak
jak z wami postapili maz i zona !!! stary topik wolno sie posuwa !!!! to wymiana na nowy model .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Nie masz racji. Po prostu ułatwiamy sobie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ale sie dzis narobilo katie chce znikac ale mam nadzieje ze tylko z powodu kumpeli z winkiem:) co do nowego topiku to taka prawda ze bedac tam i czytajac wiekszosc smutnych wypowiedzi choc zagladalam w dobrym humorze mozna zalapac dola :( moim zdaniem dobrze ze pojawil sie nowy w ktorym nie ma \"obowiazku\" marudzenia...... hehe dzis poruszyliscie ciekawy temat sex.......coz powiedziec brak brak brak:( :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
bardzo brak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Szkoda gadać.....ide z psem na spacerek......moze ktos mnie napadnie i.....no wiecie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
My sobie tylko tak marudzimy i Twoich rad nie potrzebujemy. Jestesmy juz dużymi dziewczynkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stella tylko niech choc bedzie odrobine przystojny:D;) jakis czas temu rozmawialam na ten temat ze kolezanka i on a mi powiedziala ze powinnam sobie poszukac faceta do milych spotkan i sexu.....on tak sama zrobila i jak narazie nie narzeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella poturlałam sie ze śmiechu :)To jakieś niedoświadczone z tymi sex szopami :)Duże dziewczynki sobie radzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty stela powinien ktos
cie przeleciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Ty, posłuchaj.... Stella sobie doskonale radzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:37 Stellla 45 [zgłoś do usunięcia] Te biedne dziewczyny na starym topiku bede sie nad sobą rozczulały do śmierci..... Stella czy mozesz napisac co mialas na mysli piszac te slowa??? Skoro tak zle wam bylo na tamtym to faktycznie, leipej ,ze sie z niego zmyliscie. towarzystwo wzajemnej adoracji, tylko po co bajerowac o tym, ze wolno chodzil. Chodzil raz powoli a raz normalnie. Masz racje, zamiast plakac lub czasem pocieszyc albo napisac kilka szczerych slow lepsze jest \"poklepywanie\" sobie i wzajemne zapewnienia jacy to jestescie, fajni , wyluzowani i ponad te wszystkie inne zahukane, kobiety. Jak to sobie juz fantastycznie radzicie w zyciu. Trzeba bylo napisac wprost, ze macie wszystkich pozostalych w nosie. acha i jeszczce jedno stella nie odwiedzajcie nas, skoro nas uwolniliscie od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×