Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

widze ze sama tu jestem:( mój synek śpi aja ....użalam się nad sobą..słucham muzyki i... Boże to nie tak powinno wszystko wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Katie
uwaga na zozole, bo Cie dopadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Katie
Dzem......do kolyski piekna piosenka, trzymaj sie dziewczyno!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie masz racje z tym, że stworzyłam mu poprostu idealne rozwiązanie. Rozwód, on wolny może robić co mu się podoba a jak mnie coś nie pasuje to moja sprawa. Pije więcej niż wczesniej jak byliśmy małżeństwem. Mam takie wyrzuty sumienia że godziłam się na to wszystko, że sama siebie za to nienawidzę. Wczoraj ok. 22 zadzwonił do mnie bo impra się już skończyła bo myslał że pozwolę mu przyjść do siebie, ale ja mu grzecznie oznajmiłam żeby spadał na drzewo. Łzy same mi się cisnęły do oczu, myślałam że padne z tego bólu. Powidzcie mi gdzie jest sprawiedliwość na tym świecie, tyle meneli łazi po tej ziemi, maja wszystko w d..., i takim to nic się nie dzieje jest wszystko ok, a takie dzieciaczki chorują, cierpią, tęsknią za tymi ojcami. Kurcze tak nie powinno być. Katie moja córka ma 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiki..nie ma sensu rozpatrywać naszego życia pod względem sprawiedliwości.. mi sie też to czasem zdarza, jak widze jakąś pare na spacerze z dzieckiem a ja sama..ale zaraz sobie mysle..skąd wiesz jak jest u nich.Ja tez nieraz byłam z mężem na spacerze i ktoś patrząc z boku mógł pomyśleć..ta to ma dobrze.Nikt nie wiedział, ze dzień wcześniej mnie wyzwał itd. Twoja córka też ma pewnie mętlik w głowie przez tą sytuacje...???? Musisz to przerwać..a jak? Niestety tylko brutalnie Ci się to może udać..ostre cięcie..żadnych sentymentów..on wyczuwa twoją słąbośc.Popełniłaś błąd że pozwoliłaś mu na to wszystko, ale nie ma co biadolić nad rozlanym mlekiem... Ten facet niczego ci nie daje tylko nerwy, żal i cierpienie.. Trudna sytuacja bo w takich przyapdkach działa to niestety tak ze im bardziej ty go olejesz tym bardziej on bedzie za Tobą łaził i \"zabiegał\" Mój m tez ma nadzieje, że ja w końcu pękne..ale obiecałam sobie że choćby mnie miało poskręcać..nie ma takiej opcji..za duzo sie stało.. nie ma mi nic do zaoferowania poza pijaństwem.. wiem ze nie będzie łatwo, że moje życie nie stanie sie z dnia na dzien łatwe proste i przyjemne ale przynajmniej nie będę chodziła zobita buzią i rano jak wstane to będe wiedziała ze to jak bedzie wyglądał mój dzień zalezy tylko ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie moja córka wydawało mi się że całkiem dobrze zniosła rozwód, że spłynęło po niej to jak po kaczce. Super się uczy , jestem z niej dumna jak cholera, ale od jakiegoś czasu trudniej nam się jakoś dogadywać. Stała się bardzo opryskliwa, traktuje mnie jak swoją koleżankę, nieraz palnie do mnie jakimś głupim tekstem. To są skutki rozwódu i mojego postępowania po rozwodzie. Sama się przyczyniłam że ona nie wie jak jest z tą "naszą rodziną". Także Katie rób wszystko abyś była cały czas tak stanowcza w stosunku do sowjego m jak do tej pory. Z całego serca życzę Ci abyś nie popełniła tak wielkiego błędu jaki ja popełniłam. Z twoich wypowiedzi wnioskuję że jesteś bardzo rozsądną , mądrą i zaradną kobietą i wierze w Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wiki.. no niestety prawad jest taka, że my mozemy mieć mętlik w głowie i bałagan w życiu ale dziecko musi miec te sprawy w miare uporządkowane..musi wiedziec jak wygląda jego rodzina..bo teraz twoja córcia jest bardzo pogubiona bo rodzice niby są razem a jednak osobno.. wierze, że uda Ci sie zrobic porządek w swoim zyciu, dla siebie i dla córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do odwaznych swiat nalezy
Witam serdecznie! Dostałam ostatnio maila...Przeczytałam go i nie żałuję. Skorzystałam na tym. Teraz daję taką możliwość Tobie. Proszę poświęć chwilkę i przeczytaj ten tekst do końca, mimo, ze jest trochę długi a gwarantuje, że nie będziesz żałować! Nie zmarnuj swojej szansy! Warto przeczytać! TO NIE ŻART!!! Nie wierzysz? To oczywiste, bo kto da 15000 zł za nic? A jednak... Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł, po drugie potrzebujesz jednak troszkę pracy, dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w jeden miesiąc! (ja dokładnie zarobiłam 25435 zł w miesiąc, bo poświęciłam 3 godzinki a nie 30 minut. Opłacało się!). Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie... I tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie! Powiem Ci, jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tą stronę i wróć, kiedy będziesz miał czas. Gdy opowiedziałam o tym znajomym, niedowierzali...Ja jednak uwierzyłam a moi znajomi trochę później, kiedy zobaczyli moje konto. Teraz się z tego śmieję.... Zwłaszcza, jak sobie przypomnę ich miny, gdy pokazałam im swoje konto! Naprawdę, dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tę wiadomość i przedstawił mi ten pomysł! Dziękuje, że nakłonił mnie do tego, aby zrobić cos, co wydawało się niemożliwe i zainwestować pieniądze po to, by włożone - pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze. Teraz udowodnię Ci, że jest to legalny interes! Nie potrzebujesz niczego sprzedawać, nie potrzebujesz uzgadniać tego z przyjaciółmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, ze chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak, jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości! To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. Zaczynamy? Ten program działa i nieważne, z jakiego kraju jesteś albo, w jakim przebywasz. Nieważne ile masz lat i na dodatek nie będziesz potrzebował specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglądał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonił, klikał w bannery, lub SPAMował, NIE będziesz także płacił za reklamy itp. Wszystko, czego potrzebujesz to: - Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie), - Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo! KROK 1 Niezaprzeczalne prawo natury jest takie ze żeby zarobić musisz cos od siebie dać! Wiec pierwsze, co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki-, «jeśli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz?».•Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać wraz z powiększającą się liczbą ludzi! Tak, więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notka mówiącą (tytułem): "PROSZĘ DODAJ MNIE DO SWOJEJ LISTY MAILOWEJ." CHCE, ŻEBYS Wiedział(A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAC TEN PROGRAM LEGALNYM. To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, możesz już teraz szeroko uśmiechnąć się do siebie. Nie wiem czy wiesz, ale już teraz czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Bądź cierpliwy, UWIERZ i ZADZIALAJ. OD TEGO ZALEZY POWODZENIE TEJ INWESTYCJI – TWOJEGO ZYSKU. Oto obecna lista: 1.Nr konta: 86 1030 0022 6401 7246 8912 7509 2.Nr konta: 34 1020 1332 0000 1402 0307 5645 3. Nr konta:80 1020 4926 0000 1502 0011 1302 4. Nr konta: 15 1160 2202 0000 0000 1840 8418 5. Nr konta: 38 1160 2202 0000 0000 1840 8489 PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "XXX" - ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą...!!! KROK 2 Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące sie na 1. miejscu listy (wraz z tą dodatkową notką- TO BARDZO WAŻNE!!!), następnym krokiem jest zrobienie kopii tego tekstu oraz wykasowanie konta nr.1, a na dole (na 5. miejscu) dopisanie swojego konta przesuwając konta nr 2, 3, 4, 5 do przodu. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJI, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ!!! Dlaczego? Czytaj dalej! To bardzo ważne, dla powodzenie programu i dla Twojego interesu. Następnie cały ten tekst, ze swoim numerem konta na 5 miejscu, wyślij następnym np. 40 albo większej liczbie osób. Możesz korzystać ze swojej książki mailowej albo zareklamować ten program na swojej stronie WWW. Im większa ilość osób uczestniczy w tej inwestycji, tym większy będzie zysk Twój i pozostałych uczestników. Potrzebujesz DOWODÓW? Oto wypowiedzi przykładowych 4 osób, oczywiście nie są to wszystkie, które brały udział w tym programie i które zainwestowały nie więcej niż 5 zł i 30 minut swojego czasu! "Super! Zrobiłem wszystko, co mi poradziliście jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać 15 000, o których mówiliście, ale te 9 135zl tez mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień!!" Tomasz Watorek, Warszawa "Cześć. Tu Justyna! No cóż? Cóż mogę powiedzieć? DZIĘKUJE BARDZO BARDZOOO Mocno. Wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o o całej tej sprawie, bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku tygodniach, byłam w szoku!!!!! Justyna Tojan, Strzelce Opolski "Byłem zaskoczony, kiedy zobaczyłem moje konto!! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się 9 440zl. Na początku myślałem, ze to jakiś błąd wkradł się do komputerów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i kupiłem sobie super komputer!!! Nareszcie! Dzięki, dzięki, dzięki!!!" Ryszard Boler, Gdańsk Kilka miesięcy temu, każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo, co Ty teraz w tej chwili, czytał to i nie dowierzał! Ale może troszkę matematyki pomoże Ci podjąć decyzje: kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz ten tekst w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Wysyłając te wiadomość do ludzi, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25%. Ale bądźmy bardziej pesymistyczni i załóżmy, że tylko 12, 5%, dla utrudnienia. Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z nich zrobi dokładnie to, co Ty (12, 5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycje. Wówczas już będzie o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40). Z tych 200 ludzi przyłączy się 25 nowych osób ( 12.5% Z 200=25), więc dalsze 1 000 maili (25 x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje. Z tych 1 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze przyłączy się następne 125 (12.5% Z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycje na liście. A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób, które się dołącza (12.5% Z 5000=625), więc kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ!!! I teraz, wśród tych 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 nowych uczestników ( 12.5% Z 25000=3 125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu!!! Więc dostaniesz: 15 625 złotych!!! (3125 X 5zł). Gdy więc Twój numer znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne dni, to będzie Twój czas na zbieranie pieniądze! Te pieniądze będą wysłane przez kilka tysięcy ludzi takich, jak Ty, którzy dołączyli się do tej akcji i wysłali jedyne 5 zł, tak jak właśnie Ty to zrobiłeś!!! Życzę Ci powodzenia i PROSZĘ, nawet, jeśli się nie zdecydowałeś(aś) jeszcze, nie wyrzucaj tego listu! DOBRZE CI RADZĘ! Wiem, ze mało, kto wierzy ze można tyle zarobić, ludzie są sceptycznie nastawieni do takich spraw, ale to jest naprawdę realne, a te 5 zł to naprawdę nieduże „ryzyko”. A dlaczego w cudzysłowie? Bo jeżeli zrobisz to, co było napisane wyżej, nie ma żadnego ryzyka! Tylko zysk! Zachęcam Cię jeszcze raz do wzięcia udziału w tym wspaniałym przedsięwzięciu! Na pewno nie pożałujesz! Pozdrawiam!! PAMIĘTAJ, wyślij tylko 5zł na konto numer 1, po czym skasuj je i wpisz swoje konto na ostatnią pozycję listy - automatycznie przesuwając pozostałe konta o miejsce wyżej. Nie bądźmy zachłanni!! Na każdego przyjdzie czas w miarę przesuwania się listy! KAŻDY zarabia, jeżeli łańcuszek będzie solidnie i uczciwie prowadzony! NIE ZMIENIAJ FORMY LISTU! __________________________________________________________ A teraz od siebie… wpłaciłam te symboliczne 5zl (to nie są znowu takie duże pieniądze) po pewnym czasie zapomniałam o tym i uwierzyłam w to dopiero wtedy, gdy przy wybieraniu pieniędzy w bankomacie na wyświetlaczu zobaczyłam dużą sumę, następnie poszłam do banku, aby się upewnić czy to nie jakaś pomyłka i pani powiedziała mi, że w ciągu tych paru tygodni ponad tysiąc osób wpłaciło mi po 5zl... Warto spróbować... 5 Zloty to naprawdę niewielka inwestycja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
buahhahahah lancuszek dla naiwnych:D nie dajcie sie nabrac.....nie zarobicie nic .ZARABIAJA CI CO TO ZALOZYLI myslalem ze 20 lat starczylo zeby ludzie nauczyli sie nie dac nabic w butelke a jednak widze ze glupich nie brakuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny To ja też wysyłam łańcuszek:) bject: PD: niestety \"łańcuszek\" :( >> Kochaj mężczyznę, który nazywa cię \"ładną\", a nie uważa za\"sexy\". Tego. >> który oddzwania, gdy odłożysz słuchawkę. Tego co nie śpi, aby zobaczyć >> cię śpiącą. Całuje twoje czoło. Który chce pokazać ci cały świat nawet >> gdy nie jesteś przyszykowana. Dla którego nie jest ważne czy stałaś się >> z biegiem lat grubsza czy chudsza. Który mówi: Co chciałabyś zjeść? -ja >> gotuję. Tego, co przed swoimi przyjaciółmi chwyta twoją dłoń. Czekaj na >> tego, który stale powtarza, ile dla niego znaczysz i jakim jest >> szczęściarzem mając ciebie. Tego, który swoim przyjaciołom przedstawia >> cie: To ona. Kochaj tego, który kocha ciebie i prawdopodobnie będzie >> kochał cię zawsze. >> >> Jeśli to otworzyłaś, musisz podać to dalej. Będziesz \"zaczarowana\"Dziś >> o północy twój ukochany sprawi ci niespodziankę. Coś wspaniałego >> wydarzy się jutro gdziekolwiek o 13.42 . Nastaw się na szok życiowy >> jeśli przerwiesz z ten łańcuszek- w ważnej chwili twojego życia może >> zdarzyć się nieszczęście. Wyślij tego maila w ciągu kwadransa do 10 >> osób, aby łańcuszek dalej trwał i pozbądź się stresu. Przed wysłaniem >> skopiuj i wklej. >> >> Przykro mi.... teraz Wasza kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wiki
"tyle meneli łazi po tej ziemi, maja wszystko w d..., i takim to nic się nie dzieje jest wszystko ok, " Wiki rozuiem Twój ból, cierpienie rozgoryczenie, ale proszę nie pisz tak o alkoholikach. Wiem jaką krzywdę wyrządzają swoim bliskim, żonom, dzieciom, matkom. Alkoholizm to choroba, trudno się z tym pogodzić, ale tak jest. Ako jest człowiekiem jakby ubezwłasnowolnionym. Tak, jak wszystkie inne uzależnienia ogranicza wolną wolę. To są ludzie również nieszczęśliwi , chociaż tego nie widać na pierwszy rzut oka. a oni sami często to swoje nieszczęście ukrywają. Pomyśl, czy chciałabyś być alkoholiczką i tak funkcjonować. W ich życiu zdarzyło się coś, co wpędziło ich w ten nałóg. Może rodzice ich nie kochali, może nie było w pobliżu kogoś, kto by ich w porę ostrzegł przed zagrożeniem jakim jest picie. Może to błąd młodości. To wszystko co wyżej napisałam nie znaczy,że masz się godzić na złe traktowanie przez męża alko. Częste uświadamianie sobie, że to choroba, pozwala inaczej patrzeć na alkoholika ...też człowieka. Jest wtedy łatwiej.( To nie on mnie krzywdzi, on nie jest panem siebie) A to, że zakochujemy się w alkoholiku , to już zupełnie inna historia. Życzę Ci dużo siły i wytrwałości w "porządkowaniu" swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie tyczy życia z alkoholikiem to sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana. Owszem, to ludzie chorzy, ale jeśli nie chcą sie leczyć- nie mają prawa zatruwać życia innym.To sprytni osobnicy. Gdy są inteligentni świetnie potrafią manipulować otoczeniem. Uważam, że jeśli żona daje kilka szans mężowi, aby się leczył, a on mimo to tego nie docenia i wykorzystuje swoją pozycję osoby chorej( a więc nieszczęśliwej i dalej brnie w nałóg)- należy jak najszybciej uwolnić sie od takiego związku i ratować SIEBIE. W takim wypadku należy być egoistą. Zauważcie ilu mężczyzn ratuje żony- alkoholiczki? Niewielu.Oni dają ultimatum: ja albo wódka. Jeśli wygrywa to drugie- zmieniają partnerkę i pozbywają się problemu. A żony alkoholików walczą i walczą. Dają sobą pomiatać, narażają się na obelgi, nieprzespane noce etc. Należy zadać sobie pytanie: Czy chcę, aby tak wyglądało moje życie? Czy chcę żyć z takim partnerem?......Wtedy należy wybrać swoją drogę. Tzw \" poświęcanie\" się dla dobra dzieci przynosi więcej szkody niż pożytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Stelli
Zgadzam się z Tobą . To co napisałam o alkoholikach nie znaczy, że mamy znosić wszystko, co oni wyczyniają z pokorą. Absolutnie nie!!!! Mamy prawo, (nasze dzieci przedewszystkim) żyć w spokoju, według naszych wzorców, zrobić wszystko by to osiągnąć. Tylko dążenie do tego ze świadomością, że on jest chory jest łatwiejsze, niż w przekonaniu, że robi to wszystko z premedytacją. Ludzie są różni (truizm), alkoholicy także. Oprócz tego, że ktoś jest alko może byc także złym człowiekiem. Może byc jednak i tak, że powodem zła jest wyłącznie choroba alkoholowa, która wyzwala złe emocje. Napisałam tak, by nie zapominać "w ferworze waliki", że to też jest człowiek. Widząc tych "meneli" na ulicy często zastanawiam się, co ich w życiu spotkało, że się stoczyli. Zawsze budzą we mnie litość, nigdy pogardę. Może warto czasami o tym, co jest oczywiste przypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno. Strasznie trudno osobie wspóuzależnionej ( nie mylić z uzależnieniem alkoholowym) opuścić partnera, którego ( jakże często się kocha).Niestety- czasami jest to jedyna droga do jego ZDROWIENIA i jedyna droga ratunku SIEBIE i DZIECI( celowo użyłam caps locka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Stelli
Zgadzam sie. Święte słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swego czasu pisałam pracę na temat tej choroby. Spotkałam kobiety, które były przypalane żelazkiem i petami papierosów( nie wspomnę o nieprzespanych nocach i wizytach policji), a mimo to....dalej kochały swych oprawców. Nie wiem, ilu kobietom udało się wyjść na prostą..... Gorszy jest problem , gdy taka patologia zachowania chorego nie istnieje.Facet pije i na pozór jest wszystko ok. Chodzi do pracy, jest miły dla wszystkich, a w domu( przeważnie wieczorami i nocami) zmienia \" skórę\" i staje się- delikatnie ujmując-niemiły. Kobieta nie ma świadków, bo za wszelką cenę ( ze wstydu) wszystko tuszuje.Robi to i cierpi.....Ma tak dalej żyć ?.....To zależy tylko od niej: jej siły, chęci na zmianę i determinacji. Przepraszam, że piszę o alko w rodz. męskim, ale w większości to mężczyźni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkoholik musi sam dokonać wyboru: leczę się lub tracę rodzinę, ale wtedy dopiero się zaczyna jazda...... Robi wszystko, żeby odwrócić kota ogonem: płacze, grozi samobójstwem, ubliża, znowu płacze, wzbudza litość i.......znowu biedna żona - chcąc nie chcąc- siada na karuzeli, bo mąż kupił dla niej wszystkie bilety. Wręczając je cwaniak mówi: Wiesz, jak bardzo cię kocham! Życzę ci dobrej nocy i żeby przyśniły ci się wszystkie zwierzątka z wyjątkiem pawia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Stelli
Wzbudza w żonie poczucie winy - piję bo ty jesteś niedobr. Zanim ona się zorientuje, co jest grane robi wszystko albo jeszcze więcej, żeby tylko on był zadowolony, szczęśliwy, żeby nie miał powodów do picia. Biedna, naiwna, jeszcze nie wie, że powód się zawsze znajdzie. Kiedy się wreszcie obudzi, jest już współuzależniona. Zaczyna się karuzela, o której piszesz. I myśl : Boże jaka byłabym szczęśliwa, gdyby on tylko nie pił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest ktoś
na tym topiku, ktoś kto ma inne zdanie, bo my ze Stellą się we wszystkim zgadzamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×