Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Witaj Riplej......wazeliniarstwo nie jest moją najmocniejszą stroną:) Idę spać......kim jest TO pomarańczowe?.......ożywiło trochę grobowy nastrój i oczyściło atmosferę........ Dobranoc ( padam) Acha, jeszcze muszę wyjść z psem!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem już jak bardzo a muzyczkę serwujesz w moim ulubionym stylu....no,no....:) proszę bardzo wodniczko....;) Ona: On: WODNIK PANNA Dwoje intelektualistów. Chłodny i zdystansowany Pan Panna oraz niechętnie angażująca się w sprawy miłości Wodniczka niezwykle rzadko tworzą uczuciowy związek. Obydwoje potrzebują gorętszych i bardziej emocjonalnych partnerów. Rzadko więc zdarzają się małżeństwa w tej konfiguracji znakowej, a jeśli już to raczej z rozsądku. Niewątpliwe cecha łączącą tych dwoje jest bystry i dociekliwy umysł. Panna cieszy się opinią \"supermózgu\", wchodząc w głąb problemu i analizując każdy czynnik rozwiąże niemal każdą zagadkę. Ona na daną kwestie patrzy panoramicznie i perspektywicznie, z poszczególnych elementów potrafi ułożyć jeden logiczny ciąg. W ten sposób doskonale się uzupełniają. Stanowią więc świetny zespół naukowców lub detektywów. Po jakimś czasie, gdy doskwiera im samotność postanawiają zamieszkać razem. W późnym wieku ten związek ma jakiś sens, lecz w młodości, zbyt dużo w nim chłodu i powierzchowności. Również w łożu małżeńskim jest zbyt chłodno nawet dla Panny i Wodniczki, nie ma w tym związku komu rozpalić ognia. Może dobrze Wam się razem pracuje i rozmawia, ale to nie wszystko. Jeśli stoicie przed wyborem razem czy osobno, rozważcie dokładnie wszelkie za i przeciw. Prawdopodobnie więcej będzie przeciw, posłuchajcie więc i tym razem swojego rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stellla, ja już wiem kim jest TO pomarańczowe,... ale niech pozostanie to moją słodką tajemnicą....;) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem już jak bardzo
trafne były moje spostrzeżenia...Zwróć uwagę ile czasu zajęło mi wyszukanie muzyczki specjalnie dla Ciebie. Jestem wdzięczna, mimo że horoskop zupełnie nie trafiony. Słodkich snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuwam
hmm kto to jest ta pomaranczka:P... az mnie skreca z ciekawosci:P prawie 2 .....Ripley zdradz mi kto to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem już jak bardzo zauważyłem to ...hmmm....i doceniam ...:) no i proszę, proszę :) ...pomarańczowa wodniczka, zapędziła swoją muzyczką w kozi (a raczej w barani) róg czarnego skopiona...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuwam
hmm no... masz moje gg wiesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuwam
agnieszk lub hmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuwam z zamknietymi oczami
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrhrhrhhrhrhrhrhrhr.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podstarzale lowelasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezbyt sie wyspałam ale spalam spokojnie wiedząc, że ktoś czuwa... dzieki:) teraz prognoza pogody....u mnie świeci słonko więc moze później zagram mecz z synkiem mimo , że jestem dziewczyną a dziewczyny nie mogą być piłkarzami........ miłego dnia dla wszystkich..tych pomarańczowych też...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was...:) .....czy o 07:09 była tutaj moja teściowa???....hallo Irena ujawnij się...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wiedziałem...;) - Po co teściowa ma 2 zęby??? - Pierwszy do otwierania zięciowi piwa, a drugi żeby ją bolał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrakcyjna, dziś święto narodowe, a Ty mnie od rana obrażasz...Moje czytanie bez zrozumienia spowodowane jest mnóstwem różnych zajęć ( m. in wyprowadzaniem psa i pieczeniem ciast:) Nie mam tyle czasu , co Ty.... Wybacz mi, kochana Wszystkim życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stela troche nudzisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tylko troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna- wiedzma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty pomaranczowe
czemu walisz Atrakcyjnej ????? czemu ludzie w was tyle jadu ??????:( ponoc my Polacy to narod katolicki , ale daleki od Boga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem już jak bardzo
Riplej potrafisz docenić, ale nie wiem jeszcze czy Twoje domysły są trafione, a chciałabym to wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem już jak bardzo ..i póki co, nie dowiesz się...pomarańczowa wodniczko :) ...nie ciągnij mnie za języczek, bo skorpionki nie lubią tego, podobnie jak nadeptywania na \"ogonek\"..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem już jak badzo p.s. nie jestem małostkowy, ale bądź konsekwentna...tu piszesz Riplej, ówdzie Ripley...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem już jak bardzo
wielka szkoda , bo w podziękowaniu chciałam Ci przesłać muzyczkę Zauważyłam skorpionku, że ktoś Ci nadepnął na stopkę, a może sam ją sobie obciąłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×