Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

wiem juz jak bardzo muzyczkę zawsze możesz mi przesłać, niekoniecznie w podziękowaniu...bo i za co ??? no i widzę, że już spostrzegawcza jesteś bardziej..;) a lubiałaś moją stopkę z pkt. 3 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem już jak bardzo
w podziękowaniu za zdradzenie tej "słodkiej tajemnicy". Przyznaję ten "y" to był mój błąd. Spostrzegawcza jestem cały czas, tylko pisałam nie znając Twojego wpisu (z przyczyn obiektywnych). Teraz to nie w podziękowaniu, ale w dowód uznania i niemalże podziwu Ripleju. http://pl.youtube.com/watch?v=6mK3N72UlNc p.s. pkt. 3 nie podoba mi się, dobrze że przy tych postach go nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz ci sie drocza:) milo sie zrobilo na topicu pozdrawiam wszystkich..no i milej nocki przy okazji.... aha mam dyzur dzis;) czuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowe
niezawsze jest wredne, czasami bywa miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie w pracy:) choc czuje sie fatalnie..dziś czeka mnie wizyta u lekarza...i podejrzewam ze bez antybiotyku sie nie obejdzie..za tydzień jade nad morze więc musze sie postawic na nogi..na szczęście jest ktos kto o mnie dba i przywołuje mnie do porządku..:)...szkoda ze z daleka:) no ale nie mozna miec wszystkiego...naraz w kazdym razie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) takim to dobrze nad morze sobie jada ;) ...to szybciutko mosisz wyzdrowiec i stosowac sie do zalecen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Kasia se jedzie nad morze to ja w Gory :P bedzie sprawiedliwie;) az pozazdroscilem ci:P tego morza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z ciebie dumny:) a wskazowki dostaniesz:)+ wsparcie:P ps: przez chwile zapomnialem o 19:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, że Ci przypomniałam... czas tak szybko mija, dzień za dniem..niedługo zastana nas święta, sylwester i Nowy Rok-lepszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mnie..nie moge dłuzej zyć w zawieszeniu...niby jestem mężatką, ale od dawna juz nie...nie wiem czy kiedykolwiek mój m zachowywał sie tak jak powinien zachowywac sie mąz...dobry mąż... nie wiem czy ja zachowywalam sie jak zona-dobra zona...wszystkow naszym zyciu było przeinaczone...chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przepraszaj;) to ja dziekuje bo bym zapomnial:D co do ciebie ,nie zadreczaj sie , przemysl swoje postepowanie co zrobilas dobrze czy zle czy sie staralas ,zrob rachunek co zmienic u siebie oczywiscie poztywnie ;) co bys chciala w przyszlosci ,od zycia i swoje wymagania od nowego faceta i zamknij to raz raz na zawsze..!!! zacznij zyc przyszloscia nie ogladajac sie za siebie:) masz swojego malego faceta i dla niego tez warto zyc:) a reszta przyjdzie z czasem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak są zdrowe relacje międzyludzkie to wszystko jest takie proste...zyjąc z alkocholikiem wszystkie mechanizmy działaja zupełnie inaczej...dlatego najwazniejsze co wyodrębniło siez moich rozważań to to , że żeby mozna było się starać w związku i dawac z siebie wwszystko co najlepsze to związek ten musi byc zdrowy...wtedy kłótnia bedzie o cos konkretnego a nie o byle co.. cały czas będac z nim zastanawiałam sie co robie źle..moze faktycznie jestem brzydka i dlatego on pije...dłuzej tego nie zniose... dokonał wyboru..teraz czas na mnie..mam do wyboru zycie z nim lub bez niego.. wybieram bez niego..wysiadam z tej karuzeli bo mi sie już żygac chce od ciągłej jazdy w kółko... bedzie lepiej, musi być...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sa wszyscy..??? nie żeby źle było mi tu tylko z przemem ale ...tęsknie za innymi duszyczkami tego topiku(oprócz jednej najatrakcyjniejszej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katie 27 jestes zlosliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..........nie bardziej niz kazda kobieta co jej na odcisk sie wejdzie:) koniec klotni kobietki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec to tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec to tego topiku
amen :(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem droga pomarańczko...:) już nie będę...wolę romansować z przemem...wymieniać linki muzyczne z riplejem i czytać jakie ciasto tym razem stella upiekła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×