Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

no chyba, ze dopiero na nia czekasz:) a jak sie czujesz przeczuwasz cos:P??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze co za szalenstwo :0 widze nowe osobki na forum grono sie powieksza ale zescie sie rozpisały sorki ale chyba nie dam rady tego wszystkiego przeczytac powoli bede sledzic co tu sie dzieje Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31.....1 milka czekolada.........14.10.....4,,,,,,,,,,sieradz.............. .......26 grudniowa........ ?........?.........1.........Irlandia...............26.....1 GaGa .............09.10.....04.11......2....Birmingham........... 29.....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 Koteczek...........7.11..............?.......8........zł otoryja......25..1 magdafikus......10.10..........?........1............?.. ..............32.......1 Novida............25.10.........(-).......1.........Dubl in...........30.......0 _neti_............02.10..........?.........2........Lubl in.............25.......0 magdafikus.....05.10.........?.........1.....Zduńska Wola.....31.......1 Lady Love...... 15.11.........?.........2....Ruda Śląska.........19.......0 aska.osa.........29.10.........?.........1....Derby(Uk)...........26......0 ZACIążONE: TC. .......... TERMIN PORODU ........ WIEK .. .... PłEC loona_84.......??? 30.06.2009 ???.........24...........??? daninja..........04.07.09..................32........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Witajcie dziewczyny postanowiłam sie do Was dołaczyc, dzieki za zaproszenie:)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wpisalam w tabelce nastepona @ kiedy ma byc bo i tak wiem ze bedzie, skoro był przymusowy celibat.... powiem wam szczerze ze im bardziej nastawiam sie na dziecko tym bardziej nie moge zajsc i moj orgaznim wariuje i ciagle mi sie @ spoznia a wczesniej mialam jak w zegarku co 28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
No wiec ostatni okres zaczal mi sie 24 pazdziernika, staramy sie z męzem o druga dzidzie, nasz synak ma prawie 2 latka(za trzy tyg skonczy 2 lata), wiec chcielibysmy bardzo kolejnego malenstwa. No wiec, przez 2 lata bralam yasminelle, odstawilam we wrzesniu, potem dostalam okres(22 wrzesnia), teraz 24 pazdziernika mimo staran, kochamy sie regularnie, wiec mamy nadzieje ze zaskoczymy jeszcze w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorną porą :) Piszecie, że tempke mierzycie, sprawdzacie śluz. Ja jeszcze tego nie zaczełam robić. Narazie nie czułam takiej potrzeby. Będzie co będzie. Z pierwszą córą zaliczyliśmy wpadke, ale kilka m-c wcześniej poroniłam w 4 tyg. ciąży. Mineło 9 mc za nim zaszłam w kolejną. Tylko wtedy szliśmy na żywioł ;) Ja czuje, że będe miała okres, nawet jestem tego pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Zastanawiam sie tylko jak mam sobie wyliczyc w tym miesiacu dni plodne!!! bo teraz okres dostalam po 33 dnaich(przez odstawienie tabletek), nastepny pewnie tez tak przyjdzie(chociaz oby nie:)))))), wiec jak myslicie, poradzcie mi!!! p.s. Postanowilam od dzis juz sie tak nie nakrecac, pamietam jak zachodzilam w ciaze z moim synkiem, 2 lata temu, zaszlam za 3 razem, a wczesniej zabezpieczalismy sie tylko gumkami, a i tak nie wypalilo za 1 razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31.....1 milka czekolada.........14.10.....4,,,,,,,,,,sieradz.............. .......26 grudniowa........ ?........?.........1.........Irlandia...............26.....1 GaGa .............09.10.....04.11......2....Birmingham........... 29.....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 Koteczek...........7.11..............?.......8........zł otoryja......25..1 magdafikus......10.10..........?........1............?.. ..............32.......1 Novida............25.10.........(-).......1.........Dubl in...........30.......0 _neti_............02.10..........?.........2........Lubl in.............25.......0 magdafikus.....05.10.........?.........1.....Zduńska Wola.....31.......1 Lady Love...... 15.11.........?.........2....Ruda Śląska.........19.......0 aska.osa.........29.10.........?.........1....Derby(Uk). ..........26......0 Liebe.............24.10............?.......1.....?......................?.........1 ZACIążONE: TC. .......... TERMIN PORODU ........ WIEK .. .... PłEC loona_84.......??? 30.06.2009 ???.........24...........??? daninja..........04.07.09..................32........... ??? Liebe witaj:) 🌻 GaGa:) ja test zrobie chyba w sobote albo w piatek:) chrzanic to;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
A dopiszcie prosze, to moj 2 cykl staran, mieszkam w szczecinie, mam synka 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
dzieki za linka::::::::::))))))))) czyli wychodzi ze w zaduszki trzeba zaczac sie starac:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31.....1 milka czekolada.........14.10.....4,,,,,,,,,,sieradz.............. .......26 grudniowa........ ?........?.........1.........Irlandia...............26.....1 GaGa .............09.10.....04.11......2....Birmingham........... 29.....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 Koteczek...........7.11..............?.......8........zł otoryja......25..1 magdafikus......10.10..........?........1............?.. ..............32.......1 Novida............25.10.........(-).......1.........Dubl in...........30.......0 _neti_............02.10..........?.........2........Lubl in.............25.......0 magdafikus.....05.10.........?.........1.....Zduńska Wola.....31.......1 Lady Love...... 15.11.........?.........2....Ruda Śląska.........19.......0 aska.osa.........29.10.........?.........1....Derby(Uk). ..........26......0 Liebe.............24.10............?.......2.....Szczecin...... ................?.........1 ZACIążONE: TC. .......... TERMIN PORODU ........ WIEK .. .... PłEC loona_84.......??? 30.06.2009 ???.........24...........??? daninja..........04.07.09..................32........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak apropo zaciążenia. Jeśli mi się uda dopiero w grudniu to termin będe mieć na 03/09/09. Córcia jest z 05/09, a mąż 04/09 :D Ale urodzenie dokładnie w terminie rzadko się zdarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liebe nie wiem czy za mało. Napisałam tak, po napomknełaś, że masz 33dc. Chyba dobrze zrozumialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Czy ktoras z Was tak ja ja stara sie o dzidzie po odstawieniu tabletek anty? ja bralam 2 lata i odstawilam we wrzesniu. Macie jakies doswiadczenia? Niby lekarze mowia, ze sie jest po odstawieniu mega plodnym, ale spotkalam sie juz z roznymi opiniami na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie tego mojego postu o zaciążeniu. Będzie ten termin o ile będę mieć dalej regularne cykle jak do tej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31.....1 milka czekolada.........14.10.....4,,,,,,,,,,sieradz.............. .......26 grudniowa........ ?........?.........1.........Irlandia...............26.....1 GaGa .............09.10.....04.11......2....Birmingham........... 29.....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 Koteczek...........7.11..............?.......8........zł otoryja......25..1 magdafikus......10.10..........?........1............?.. ..............32.......1 Novida............25.10.........(-).......1.........Dubl in...........30.......0 _neti_............02.10..........?.........2........Lubl in.............25.......0 magdafikus.....05.10.........?.........1.....Zduńska Wola.....31.......1 Lady Love...... 15.11.........?.........2....Ruda Śląska.........19.......0 aska.osa.........29.10.........?.........1....Derby(Uk). ..........26......0 Liebe.............24.10............?.......2.....Szczeci n...... ................26.........1 ZACIążONE: TC. .......... TERMIN PORODU ........ WIEK .. .... PłEC loona_84.......??? 30.06.2009 ???.........24...........??? daninja..........04.07.09..................32........... ??? Prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Co do moich dlugosci cyklu to nie wiem, dostalam pierwszys okres po dostawieniu tabletek po 33 dniach, wiec nie wiem czy teraz beda nastene regularne czy nie!!Trudno mi powiedziec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
dni plodne bede musiala chyba wyliczyc na oko, i kochac sie jak najczesciej z moim mezem:)_))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Koteczek, to dosc dlugo.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wasi mezowie bardzo lbia sie starac>>/?? glupie pytanie moze, ale moj ma podejscie jak z filmu Maybe Baby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja znam swoj organizm z nim nie ma tak lekko.....wiec nie masz co sie mna sugerowac. ja przez 2,5 roku uzywalismy prezerwatywy a teraz 7 miesiecy sie stramy i nic wiec u mnie to chyba nie ma znaczenia, taki poproetu durny organizm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×