Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Loona, czy robilas testy z pierwszego moczu? Oj, wyobrazam sobie Twoje szczescie kiedy zobaczylas dwie kreski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona_84 - ja też Ci serdecznie gratuluję!!!!!! Dbaj o siebie:) aska.osa - to ja już trzymam mocno kciuki za Ciebie, tylko napisz jaki wynik - koniecznie!!!!!! ivett - zastanawiające te Twoje humorki i apetycik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nooooo :[ kolejny powod do wnerwa:D rozpisalam sie tu i wysapli blad:[ no w akzdym razie ciekawie jest, zjadlam pol duzej paczki m&ms czekoladowych :D hihi, wsciakm sie na wszystko, ale tak dzieje sie zawsze przed@ poza tym mam swieze bulki i kupilam paprykarz w polskim sklepie:D jestem w szoku co do tego menu:D mam nadzieje, ze po tym polaczneiu nei puszcze pawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
co to ten olej z wiesiołka, jak sie go zazyw i po co on jest? Wyjasnijcie mi kobitki, bo jestem niedoksztalcona!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Loona 84, moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wiediala, ze jestes w ciazy, ale Ci zazdroszcze, kochana duzo zdrowi dla dzidzi i jeszcze raz GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Loona, to twoja pierwsza dzidzia? Jak sie przed zajsciem w ciaze zabezpieczalas? no i czy mialas jakies przeczucia, objawy? Ale natlok pytan:) sorki0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
chociaz wiekszosc objawow to sobie same wymyslamy, ach ta psychika kobieca:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.osa- pierwszy test dzień przed @ robiłam z pierwszego moczu natomoast dwa kolejne po poludniu ( w dzien @ i dwa dni po terminie) olej z wiesiołka ponoc polepsza jakość śluzu, ale nie jest to napisane na ulotce- i ile w tym prawdy to nie wiem. Liebe to moja pierwsza dzidzia, która juz chcialam dwa lata temu ale mój M nie był do końca przekonany a nie chciałam naciskać. Nigdy nie stosowałam środków antykoncepcyjnych. Kilka razy użyłam prezerwatywy a tak to stosunek przerywany:P, udawalo się:) Przeczuć żadnych nie mialam bo jak juz pisałam, kochalismy się tylko raz i to myslałam ze po owulce, a jednak było przed. Ale zaczelam cos podejrzewac jak wiecznie śpiaca chodziłam i to dalo mi do myślenia. Poza tym zadnych objawów. Teraz bardzo mnie cycki bolą. Powiem wam że w poprzednim cyklu jak nie byłam w ciązy to chyba mialam wiecej objawów:P Oj chyba wszystkie pytania:0 jak cos pominełam to sorki i przypomnijcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivett..hihi..niezle te Twoje menu...tez ym zjadal paprykarza :) ale do polskiego sklepu mam za daleko, bede musiala sie z mezusiem niedlugo na polskie zakupy wybrac. :) Oj, ja tez nerwowa jestem...i nie wiem czy to przed @ czy moze inna przyczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Dzieki Loona 84, wiem ze latwiej sie zachodzi w ciaze, kiedy ma sie regularne cykle i nie stosuje sie zadnych metod natykon doustnych:((( a ten olej z wiesiolka? ile go dziennie trzba brac? i w jakiej postaci? swoja drogo to ciekawe, kto to tak wymyslil z tym olejkiem:) Skoro nie pisze nic na ulotce1!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.osa jestem wsciekla jak osa:) wybacz aluzje:) ale to akurat dzis pasuje jesli tez si ewpieniasz:) ja chyba przez to myslenie i czekanie tez:) choc nei chce zwariowac, ale nie poradzimy nic na ten instynkt caly i ten tyklajacy zegar:) nie jestem w ogole zmeczona, moze dlatego, ze przestawili zegar i calkiem sie wysypiam;) z polskeigo menu mam jeszcze pierogi ruskie od jedrusia:) i z kapusta kiszona i grzybkami tez:) jutro mam wolne i bede myc okna aco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu na angielskim opakowaniu :) a znalazlam to w tesco chyba w 5ciu roznych pudelkach wygl;ada, ze jest to tu strasznei popularny suplement diety:) napisane jest, ze wspomaga cykl menstruacyjny:) dalej nie czytalam, bede uzywac od malpy do owulacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
ivette o jakim suplemencie diety mowisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym wiesiolku, bo lykasz to jak witamine co najmniej, tak sie mowi na preparaty, ktore sie zazywa a nie sa lekami;) sa bez recepty i pomagaja organizmowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dzis to typowa osa jeste, dobrze ze wolne mam :), maz moj na nockie zmyka dzis, wiec chyba sie cieszy, ze bedzie mial troche spokoju ze mna :) O kurcze i pierogi masz..mmmm.... Ja ma pod nosem tesco wiec chyba pojde cos dobrego nabyc :) no niestety nie polskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.osa ja tez mam pod nosem tesco:) extra wszystko tam mam:) wszystkie testy i dobre jedzenie:) pod praca mam costcuttera:) i tez maja nawal polskosci:) Liebie lykasz wg zalecen na ulotce::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie, ze jak sie nie uda, to okolo 16.11 znowu musze probowac;) ale dziekuje z tegomiejsca wszystki, ktore mi dzisiaj dobrze zycza i trzymaj kciuki, jetsem wdzieczna:) dzieki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje tesco 24 h otwarte, wiec czasmi jak nachodzi mnie na cos ochota w nocy, to sie wtbieram na zakupy, a co hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosko masz:) moje zamykaja o 21 swinie;[ widzisz, nawet na nich sie wsciekam, na tych neiwinnych angoli:) hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy predzej czy pozniej wszytkie zaciazymy...zycze wszytkim by bylo PREDZEJ niz pozniej... Trzymam kciuki za Was, jakos tak razniej wspolnie oczekiwac az nadejdzie ten dwukreskowy dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od kilku miesiecy minitoruje swoje cykle na www.fertilityfriend.com. Podstawowy pakiet jest bezplatny. Codziennie wpisuje tam swoja podstawowa temperature ciala i program sam pokazuje mi kiedy mialam owulacje. Stosowalam kiedys rowniez testy owulacyjne i to one zwrocily mi moja uwage, ze owulacja nie zawsze musi wystapic okolo 14 dc. Tak bylo u mnie przed stosowaniem i w trakcie stosowania jeszcze tabletek antykoncepcyjnych (lacznie ponad 15 lat), a po ich odstawieniu w zeszlym roku okazalo sie , ze mam 25 dniowe cykle, a po ostatnim poronieniu sa one jeszcze krotsze 22 - 24 dni. Ide sie dzisiaj zaopatrzyc w ten olej z wiesiolka. Jak to kiedys mowilyscie idzie po angielsku: primarose oil? Zobaczymy co z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozniej chyba razem bedziemy opisywac ciaze;) ja nie wyjde z tego tematu chyba, bo sie ladnie rozwinal i fajnie sie pisze i czytaL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett dzisiaj i w dniach najblizszych niewinni nie istnieja..hehe.. jestesmy poddenerwowane, wiec kazdy jest czemus winny abysmy mogla sie na cos denerwowac.. lepiej na Tesc niz na meza.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novida:) wejde w domu na te strone :) wpracy patrzea czasami przez plecy, po polsku nei czaja, ale takie strony czaja,. a ja nei chce zeby wiedzieli,z e sie staram,:) evening primerose oil:) to sie nazywa:) kupisz w tesco i w aptekach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy sa i beda winni asiu oprocz nas i mojego kochanego meza:) wracamn do obowiazkow:) lunch sie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, dziewczynki widzę, ze większość dziewczyn to w anglii siedzi:) ivett, jestem bardzo ciekawa czy ty to w ciąży jednak nie jesteś bo z tym twoim jedzeniem to hardkor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ivett za podpowiedz :) W pracy jestes? a czy przypadkiem nie macie dzisiaj jak my w Irlandii Bank Holiday Monday?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×